Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γυρνάει σε ΒΔ εδώ , άρχισε να βρέχεται το παράθυρο .. , κόπασε λίγο η ένταση της βροχής 

Επεξεργάστηκε από AlexSalonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Ρε παιδιά να οργανωθούμε. 🙂

Τι Τ έχει ο Σώτος στα 850 και έχει 1 βαθμό σε πεδινό μέρος;

Ότι Τ και να έχει μπήκε ο ΒΔ απλά και την έριξε...

Και -2 να είχε το ίδιο θα γινόταν,όχι φυσικά τέτοια εποχή που είναι από μόνο του εκπληκτικό αυτό που γίνεται

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τόσο ένταση έχει το ρημάδι????

Έχω δει χιονόστρωση τοπική και υγρή πάντα το την έννοια ασπρισματος σε σκεπές με 6 βαθμούς στην Λάρισα το 2012

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονια σε Πεδινά Κ Μακεδόνιας Απ΄ριλη μήνα ... σαν ψέμα .... ομως είναι ΑΛΗΘΕΙΑ ... μπράβο παίδες χαρείτε το

6,3 εδώ με 4,4 dp σε συνεχή πτώση με ΑΒΑ άνεμο... έκοψε η βροχή πολύ ασθενης πλέον και 31mm

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Panos_Katerini είπε:

Καταιγιδα κανονικη πλεον με τρελα αστραποβροντα...αμα δω και χιονοκαταιγιδα στο τελος Απριλη μηνα θα τα εχω δει ολα...

Βροντή ακούστηκε κι εδώ πριν 1 λεπτό Μακροχώρι με πυκνή αλλά υγρή χιονόπτωση....αφού φτάσαμε 1 Απριλίου να ζήσουμε χιονοκαταιγίδα εν μέρη.. πρώτη φορά στη ζωή μου σχεδόν τα έχω δει όλα

και άλλο αστραπόβροντο μόλις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, AlexSalonica είπε:

Γυρνάει σε ΒΔ εδώ , άρχισε να βρέχεται το παράθυρο .. , κόπασε λίγο η ένταση της βροχής 

Εδω πηγαμε ΒΒΑ...Λογικα το γυρναει σιγα σιγα αλλα παραμενουμε στους 6.1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Χιονια σε Πεδινά Κ Μακεδόνιας Απ΄ριλη μήνα ... σαν ψέμα .... ομως είναι ΑΛΗΘΕΙΑ ... μπράβο παίδες χαρείτε το

6,3 εδώ με 4,4 dp σε συνεχή πτώση ... έκοψε η βροχή πολύ ασθενης πλέον και 31mm

πως να το χαρώ ακόμη δεν ηρθε χαχαχχα Μόλις ενημερώθηκα από μια φίλη χιονίζει ή χιόνισε Αλεξάνδρεια κεφαλοχώρι λουτρό δεν ξέρω αν όντως αλλά έτσι μου είπε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τόσο ένταση έχει το ρημάδι????

Να...αυτα τα υβριστικα ποστ βλεπει η ψυχρη μαζα και θα περασει 3χλμ δυτικα σου.Μιλα καλα στο ψυχος γιατι θα σ αφησει με τα χιονονερα και τις βροχες😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

πως να το χαρώ ακόμη δεν ηρθε χαχαχχα Μόλις ενημερώθηκα από μια φίλη χιονίζει ή χιόνισε Αλεξάνδρεια κεφαλοχώρι λουτρό δεν ξέρω αν όντως αλλά έτσι μου είπε 

είσαι το κάστρο που θα πέσει τελευταίο ... αλλά μπορεί να είναι και το καλύτερο ... μισαωράκι και το έχεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Εδω πηγαμε ΒΒΑ...Λογικα το γυρναει σιγα σιγα αλλα παραμενουμε στους 6.1

Φίλε εδώ το παλεύει έχει καθαρό Β και μια το πάει ΒΔ μια Β , Τ περίπου στους 4.5 -4.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω και κανα 2ωρο το επιανε μονο στα χορτα. Πρεπει να επεσε αρκετα η θερμοκρασια γιατι το εχει πιασει στο δρομο πλεον και ριχνει απιστευτα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, immortalx είπε:

Εδω και κανα 2ωρο το επιανε μονο στα χορτα. Πρεπει να επεσε αρκετα η θερμοκρασια γιατι το εχει πιασει στο δρομο πλεον και ριχνει απιστευτα τωρα.

Ναουσα απ οτι βλεπω, αλλα που ακριβως εισαι; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να δω τα ηλεκτρικά βορειοανατολικά γμτ 

Αρχίζει η σύγκλιση λοιπόν.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος Φλώρινα φάνηκε και το φεγγάρι δειλά δειλά μέσα στα σύννεφα.  Ωραία ήταν  σε 10 ώρες έβαλε διπλάσιο χιόνι από ότι Νοέμβριο-Μάρτιο μαζί φέτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Θαναση πες αλευρι😜

η βροχη με γυρεύει προς το παρόν έστω αλλά άμα είναι Αλεξάνδρεια σε 20λεπτο το πολύ...😂🙏🙏

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...