Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, FANIS2002 είπε:

Πάντως έχουν κόψει πολύ τα φαινόμενα εδώ

και εδω φιλε μου χαριλαου ειμαι διπλα ειμαστε...πολυ καλο παντως που χωρις φαινομενα εχουμε 4.4 βαθμους με τον ΒΔ να προσπαθει να επικρατησει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ακομη λιγο θελει για να δουμε το απιστευτο,να ειναι η μια και μοναδικη χιονομερα της περιοδου 2019-20120 καταγεγραμενη στις 2 απριλιου..ακομη και αν δεν τα καταφερει η θεσσαλονικη ειναι η πιο σοβαρη χειμωναιτικη κακοκαιρια αυτης της σεζον..αντε να δουμε τι θα γινει μεχρι το πρωι

Που εισαι φιλε μου? καιρο ειχα να σε δω 
σε θυμαμαι στην μαχη για καθε πιθανη νιφαδα ακομη και αν υπηρχε μονο 1 σεναριο υπαρκτο για χιονι. Ολα καλα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

και εδω φιλε μου χαριλαου ειμαι διπλα ειμαστε...πολυ καλο παντως που χωρις φαινομενα εχουμε 4.4 βαθμους με τον ΒΔ να προσπαθει να επικρατησει

Ναι ισχύει και πιστεύω πως στην επόμενη μπούκα και εφ'οσον επικρατεί βαρδαρης η θερμοκρασία θα πέσει θεαματικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, FANIS2002 είπε:

Ναι ισχύει και πιστεύω πως στην επόμενη μπούκα και εφ'οσον επικρατεί βαρδαρης η θερμοκρασία θα πέσει θεαματικά

Παντως απο μπαλκονι ακουω τον βαρδαρη που και που... ας ελπισουμε να κυριαρχησει πιο συντομα απο οτι δινουν τα μοντελα.. 4..2 και συνεχιζει να πεφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ακομη λιγο θελει για να δουμε το απιστευτο,να ειναι η μια και μοναδικη χιονομερα της περιοδου 2019-20120 καταγεγραμενη στις 2 απριλιου..ακομη και αν δεν τα καταφερει η θεσσαλονικη ειναι η πιο σοβαρη χειμωναιτικη κακοκαιρια αυτης της σεζον..αντε να δουμε τι θα γινει μεχρι το πρωι

Τώρα θα το δούμε σίγουρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Που εισαι φιλε μου? καιρο ειχα να σε δω 
σε θυμαμαι στην μαχη για καθε πιθανη νιφαδα ακομη και αν υπηρχε μονο 1 σεναριο υπαρκτο για χιονι. Ολα καλα?

οχι φιλε μου στελιο αλλα δεν ειναι της παρουσης...αντε παιδια να γυρισει σε καθαροαιμο β.βυτικο να δουμε χιονομερα εχουμε χρονο ακομη😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

οχι φιλε μου στελιο αλλα δεν ειναι της παρουσης...αντε παιδια να γυρισει σε καθαροαιμο β.βυτικο να δουμε χιονομερα εχουμε χρονο ακομη😀

Ευχομαι υγεια φιλε πανω απο ολα και να εισαι καλα ! Στα του καιρου σιγα σιγα επικρατει ο ΒΔ και ηδη πεφτει!! 4.1 τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Κιλκις απιστευτη στουπαρα αυτη τη στιγμη. Το εχει πιασει ακαριαια σε αμαξια και σκεπες. Απιστευτη ενταση και μεγεθος νιφαδας.

Βιντεο αν μπορεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κιλκις απιστευτη στουπαρα αυτη τη στιγμη. Το εχει πιασει ακαριαια σε αμαξια και σκεπες. Απιστευτη ενταση και τεραστιες νιφαδας.Παπλαμουδα απο τις λιγες. Η καμερα δεν μπορει να δειξει ακριβως αυτο που βλεπει το ματι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bouasss είπε:

Κιλκις απιστευτη στουπαρα αυτη τη στιγμη. Το εχει πιασει ακαριαια σε αμαξια και σκεπες. Απιστευτη ενταση και τεραστιες νιφαδας.Παπλαμουδα απο τις λιγες. Η καμερα δεν μπορει να δειξει ακριβως αυτο που βλεπει το ματι.

Ποπ κορν.. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Κιλκις απιστευτη στουπαρα αυτη τη στιγμη. Το εχει πιασει ακαριαια σε αμαξια και σκεπες. Απιστευτη ενταση και τεραστιες νιφαδας.Παπλαμουδα απο τις λιγες. Η καμερα δεν μπορει να δειξει ακριβως αυτο που βλεπει το ματι.

Το στρωνει και στον δρομο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω πως έφτασε η ώρα να μπούμε στο παιχνίδι κ να το παλέψουμε.

Επταπύργιο σταθμός δίνει 2.3 με σ.δ. -1.3 κ χαλαρό Β. Σαν να άρχισε κάτι να αχνοφαίνεται, αναμένουμε έξαρση κ επικράτηση Β-ΒΔ για να το δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Κιλκις απιστευτη στουπαρα αυτη τη στιγμη. Το εχει πιασει ακαριαια σε αμαξια και σκεπες. Απιστευτη ενταση και τεραστιες νιφαδας.Παπλαμουδα απο τις λιγες. Η καμερα δεν μπορει να δειξει ακριβως αυτο που βλεπει το ματι.

Τελειο φιλε καλη απολαυση!
Τι θερμοκρασια εχεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Το στρωνει και στον δρομο?

Αρχισε σιγα σιγα και το πιανει και στον δρομο.Ειναι υγρο και βαρυ χιονι. Απιστευτο ξερναει χιονι ο ουρανος. Κοιταζεις ψηλα στο σκοταδι και βλεπεις τις νιφαδες που ερχονται απο τα 10-15 μετρα. Παιδια δεν περιγραφεται.............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Τελειο φιλε καλη απολαυση!
Τι θερμοκρασια εχεις?

Τ μεσα σε 10 λεπτα απο τους 2 στους 1,6 τωρα. Το επιασε και στον δρομο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Αρχισε σιγα σιγα και το πιανει και στον δρομο.Ειναι υγρο και βαρυ χιονι. Απιστευτο ξερναει χιονι ο ουρανος. Κοιταζεις ψηλα στο σκοταδι και βλεπεις τις νιφαδες που ερχονται απο τα 10-15 μετρα. Παιδια δεν περιγραφεται............

Κατι τετοιο εζησα το 2017 με την Αριανδη που το χωριο μου ,το οποιο αμα ψαξεις βρεχεται απο 2 θαλασσες,  εβαλε πανω απο 30 ποντους χιονι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...