Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, FANIS2002 είπε:

Βαγγέλη λέω να πάω λίγο να κοιμηθώ και να βάλω ξυπνητήρι στις 4κ15.Λες με παίρνει ή θα χάσω έστω και μια νιφαδα?😂

Φιλε μεχρι 3μιση-4 θα εχει πεσει το καστρο που λεγεται θεσσαλονικη...
Σκεψου εχει επικρατησει ηδη ΒΔ σε ολη την δυτικη θεσσαλονικη σταδιακα το γυρναει και στην υπολοιπη

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, FANIS2002 είπε:

Βαγγέλη λέω να πάω λίγο να κοιμηθώ και να βάλω ξυπνητήρι στις 4κ15.Λες με παίρνει ή θα χάσω έστω και μια νιφαδα?😂

φανη εισαι κι σε υψομετρο εσυ..θα την χασεις την νιφαδα..αλλα μια ωριτσα κοιμησου αντε😀..εγω θα κατσω στειλε τηλ να σε ξυπνησω...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Οτι χιονίζει Θεσσαλονίκη Απρίλιο μήνα δε το λες και λίγο...Μπράβο στη Β.Ελλάδα πάντως

Έχει ξαναγίνει το 2003 συγκεκριμένα 7 Απριλίου. Και νομίζω ήταν η οψιμότερη χιονόστρωση ever για Θεσσαλονίκη. Η πρωιμότερη παίζει να ήταν 7 Νοέμβρη του 88 αλλά δεν ξέρω σίγουρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Φιλε μεχρι 3μιση-4 θα εχει πεσει το καστρο που λεγεται θεσσαλονικη...
Σκεψου εχει επικρατησει ηδη ΒΔ σε ολη την δυτικη θεσσαλονικη σταδιακα το γυρναει και στην υπολοιπη

Λες να το στρώσει Πολίχνη;;; Πάντως εμείς εδώ στους 4οC σταθερά είμαστε. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Έχει ξαναγίνει το 2003 συγκεκριμένα 7 Απριλίου. Και νομίζω ήταν η οψιμότερη χιονόστρωση ever για Θεσσαλονίκη. Η πρωιμότερη παίζει να ήταν 7 Νοέμβρη του 88 αλλά δεν ξέρω σίγουρα. 

To ξέρω ναι, αλλά και πάλι είναι  σπάνιο το χιόνι Απρίλιο μήνα γενικά για Ελλάδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, FANIS2002 είπε:

Θα βάλω απανωτά ξυπνητήρια αν και δε νομίζω να με μπορέσω να κοιμηθώ 😂

Αδερφε δεν ειναι μερα για υπνο. Εγω κατι ηξερα και πηρα αδεια αυριο.😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο το ζήτημα πλέον είναι η ένταση του υετού, αν υπάρξει τότε πιστεύω πλέον μέχρι κ ένα ασπρισματάκι εδώ στα 200 κ να καταφέρει να χιονίσει κ πιο κάτω, χωρίς ύπαρξη έντονων φαινομένων όμως δε γίνεται τίποτα. Φοβάμαι μην είμαστε στο τσακ εκτός έτσι που τα βλέπω, δε ξέρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Όλο το ζήτημα πλέον είναι η ένταση του υετού, αν υπάρξει τότε πιστεύω πλέον μέχρι κ ένα ασπρισματάκι εδώ στα 200 κ να καταφέρει να χιονίσει κ πιο κάτω, χωρίς ύπαρξη έντονων φαινομένων όμως δε γίνεται τίποτα. Φοβάμαι μην είμαστε στο τσακ εκτός έτσι που τα βλέπω, δε ξέρω

Μεσα ειμαστε.. Απλα ακομα δεν εχουμε καθαρο ΒΔ φιλε... Υπομονη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κιλκις ενω ειχε κοπασει λιγο η ενταση της χιονοπτωσης, πλεον εχει ενταθει και παλι. Θερμοκρασια 0,6 βαθμοι και σ.δ -0,2 βαθμοι. Ολα κατασπρα. Δεν ειχαμε πρωταπριλια σημερα παιδια. Πρωτοχρονια ειχαμε. Χιονια πολλα και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος. Καλο χειμωνα. Κολλησε κορονοιο και ο καιρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...