Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επταπυργίου, στο κολυμβητήριο με 1.6 κ -2.0 σ.δ. πέφτουν νιφάδες, αλλά με αυτή την ένταση κ θερμοκρασία δε γίνεται να πιάσει σε αυτοκίνητα έστω ούτε σε 2 μέρες. Αν κ εφόσον υπάρξει έξαρση καλή το πιστεύω ότι θα γίνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εμένα πλέον είναι όλα θέμα έντασης φαινομένων. Μόνο αν υπάρξει έξαρση τις επόμενες λίγες ώρες μέχρι το πρωί θα πέσει λίγο ακόμα η Τ κ παίζει να δούμε τις όποιες εκπλήξεις οι κάτω των 350-400μ. Εδώ δλδ που έχω τώρα 1.5 δεν είναι πλέον θέμα θερμοκρασίας, αν έχουμε ένα γερό ντου καυτή θα πέσει κ άλλο κ θα υπάρξει κ το όποιο αποτέλεσμα, αλλιώς προφανώς δε γίνεται τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θελουμε μια αναφορα απο ωραιοκαστρο εφοσον χιονιζει λητη το επομενο βημα ριναι εκει μετα παλαιοκαστρο και μετα ευοσμος

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται η βροχή εδώ και χιονίζει παντού εκτός από μένα. Θα το γυρίσει σε χιόνι τις επόμενες ώρες η τσάμπα ελπίζω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Θελουμε μια αναφορα απο ωραιοκαστρο εφοσον χιονιζει λητη το επομενο βημα ριναι εκει μετα παλαιοκαστρο και μετα ευοσμος

0,3 και χιόνι στο Ωραιόκαστροimage.thumb.png.9ba6f6b98d9eda68d9b0d15ce4bf1467.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Συνεχίζεται η βροχή εδώ και χιονίζει παντού εκτός από μένα. Θα το γυρίσει σε χιόνι τις επόμενες ώρες η τσάμπα ελπίζω?

Μαλλον τζαμπα gary. ανεβα Γρίβα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ένα βαθμό έχω? Που το είδες? Στείλε μου λινκ

Δε ξερω και γω που να το δω στο γκουγκλ ενα βαθμο λεει που εγραψα τη περιοχη σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

Δε ξερω και γω που να το δω στο γκουγκλ ενα βαθμο λεει που εγραψα τη περιοχη σου

Αν έχω ένα βαθμό τότε σίγουρα θα χιονιστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ένα βαθμό έχω? Που το είδες? Στείλε μου λινκ

 

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Δε ξερω και γω που να το δω στο γκουγκλ ενα βαθμο λεει που εγραψα τη περιοχη σου

ορίστε ο σταθμός των διαβατών παιδιά , 2.3 βαθμους εχεις γκαρυ .. http://www.sv2bzq.gr/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο βραδυ και απο μενα δε μπορεσε τελικα στη θεσσαλονικη εκανε την εκπληξη ομως στην ημαθια ...δε πειραζει του  χρονου παμε παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς δε βλέπω να υπάρχει δυναμική και το είχα πιστέψει ρε γ****ο.Ο ερχόμενος χειμώνας ελπίζω να μας επιφυλάσσει ατελείωτες συγκινήσεις... Καλό ξημέρωμα

Επεξεργάστηκε από FANIS2002
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...