Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τπτ δεν εχει κάνει έξω (Πυλαία). Κ αν ειδα καλα δεν έστρωσε ούτε στο Σέιχ σου. Ώρα 6κ50

Επεξεργάστηκε από dimisg
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

εδώ από την ώρα που τράβηξα τα βιντεάκια , έχει σίγουρα +5 πόντους στο δρόμο

Έχει αέρα στο Κιλκίς?Εδώ δεν φυσάει καθόλου και άρχισε να λιώνει σιγά σιγά το χιόνι..Πάντως χιονίζει ασθενώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει αλλά τώρα θα χιονίσει ξανά επιτέλους...???? αυτό που μου την σπάει είναι ότι δυτικά έχει στρωμένο 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλοίο που άργησε σκ@τα έφερε την να τη κάνω την 2ωρη χιονόπτωση με εναλλαγές με χιονόνερο και μετά βροχή όταν παντού στον κάμπο το έστρωσε και τώρα τίποτα.βροχή .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Πλοίο που άργησε σκ@τα έφερε την να τη κάνω την 2ωρη χιονόπτωση με εναλλαγές με χιονόνερο και μετά βροχή όταν παντού στον κάμπο το έστρωσε και τώρα τίποτα.βροχή .....

Χαλάρωσε και στα Γιαννιτσά δεν έκανε τίποτα.

Υπομονή μέχρι τον επόμενο χειμώνα..

Τ στους 3,6 με βροχουλα

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Χαλάρωσε και στα Γιαννιτσά δεν έκανε τίποτα.

Υπομονή μέχρι τον επόμενο χειμώνα..

Τ στους 3,6 με βροχουλα

Όχι δεν υπάρχει υπομονή μιλάς για έναν ολόκληρο χρόνο και εγώ σε λέω οτι το έστρωσε ούτε 10 χιλιόμετρα μακριά λογικό να είμαι νευριασμένος για κανα μήνα τώρα και επίσης Γιαννιτσά το βράδυ χιόνισε όπως εδώ.?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

το λέπτυνε λίγο , αλλά συνεχίζει

Απ'οτι ειδα αρχισε να ανεβαινει η θερμοκρασια και το σ.δ συντοπιτη. Δυστυχως βλεπω να σταματαει σε λιγη ωρα η χειροτερα να το γυρισει σε βροχη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanasismtrk είπε:

Όχι δεν υπάρχει υπομονή μιλάς για έναν ολόκληρο χρόνο και εγώ σε λέω οτι το έστρωσε ούτε 10 χιλιόμετρα μακριά λογικό να είμαι νευριασμένος για κανα μήνα τώρα και επίσης Γιαννιτσά το βράδυ χιόνισε όπως εδώ.?

Στα Γιαννιτσά δε χιόνισε καν,είμαι σε πολύ χειρότερη μοίρα από σένα γενικότερα..

Ξέρεις τι είναι να χιονίζει στα 5 χλμ ευθεία στη Πέλλα με ένα βαθμό και εδώ να έχει 4 και να βρέχει? Το 2012 αυτα.Άσε..

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...