Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Kαλησπέρα και καλημέρα από Χόχλια…..ξεκινήσαμε.....για πάρτυ μας το χωριό....μόνοι μας στην άκρη του πουθενά στην Ευρυτανία....ούτε ιοι εδώ ούτε κόρες.....

0οC και χιονίζει πυκνά......πάω να ρίξω ξύλα στο τζάκι και να κοιμηθώ, αφού είμαι κομμάτια από το ταξίδι.....πωπωπω τι ρίχνει τώρα Παναγία μου!!!!

Αύριο λευκές φωτογραφίες....καλά φαινόμενα προς όλους, καλό μήνα με υγεία και πίστη και καλή Ανάσταση!!

Καλό μήνα Κωστή !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Χιονίζει άγιο Αθανάσιο Πέλλας

Πολύ λογικό,στα 1200 μέτρα και με τέτοιες θερμοκρασίες που έχουμε στα πεδινά μου φαίνεται λογικό...

Καμία αναφορά από Αμύνταιο Πτολεμαΐδα Έδεσσα έχουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα.Ψιχάλες στον Εύοσμο συνοδεία ισχυρού α-βα ανέμου .Καλά φαινόμενα σε όλους.Έχουμε μπροστά μας μια πολύ όμορφη και ενδιαφέρουσα κακοκαιρία.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Καλημέρα! Χιονιζει ήδη βλέπω στην Φλώρινα με -0.4 βαθμούς, ενώ η πρόβλεψη του τζιφου αυτή την ώρα έδινε 5°C και βροχή.

852068141_florinacam(1).thumb.jpg.a79a0182a2642c407a0effbed61a94fa.jpg

Μπράβο στη Φλώρινα και πολλά "μπράβο" στον τζίφο για την ακρίβεια των προβλέψεών του ακόμη και στο nowcat... 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Καλημέρα! Χιονιζει ήδη βλέπω στην Φλώρινα με -0.4 βαθμούς, ενώ η πρόβλεψη του τζιφου αυτή την ώρα έδινε 5°C και βροχή.

852068141_florinacam(1).thumb.jpg.a79a0182a2642c407a0effbed61a94fa.jpg

και ο ευρωπαίος της έδινε 1 με 2 βαθμούς και χιόνι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

και ο ευρωπαίος της έδινε 1 με 2 βαθμούς και χιόνι!!!

Αυτό ήθελα να γράψω τώρα, βλέπω ότι το ευρωπαϊκό είναι πολύ πιο "μέσα" στο ναουκαστ. Ελπίζω να πεσει μεσα και αργοτερα και να χιονίσει και σε πεδινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkisaios είπε:

Τέλεια φιλαράκι , χαρείτε το

Καλή πρωταπριλιάαααααα🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους με υγεία στα σπίτια και τις οικογένειές σας!!!

Ζωντανή εικόνα από Άγιο Αθανάσιο

https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/ellada/makedonia/pella/agios-athanasios.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kilkisaios είπε:

αχαχαχαχαχ ,σωραίος , από πέρσι τον Ιανουάριο ε?

Ναι στον 1ο χιονιά,στον 2ο χιονιά έχω ίδια φώτο με πιο πολλά εκατοστά πάνω στο τραπεζάκι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Kαλησπέρα και καλημέρα από Χόχλια…..ξεκινήσαμε.....για πάρτυ μας το χωριό....μόνοι μας στην άκρη του πουθενά στην Ευρυτανία....ούτε ιοι εδώ ούτε κόρες.....

0οC και χιονίζει πυκνά......πάω να ρίξω ξύλα στο τζάκι και να κοιμηθώ, αφού είμαι κομμάτια από το ταξίδι.....πωπωπω τι ρίχνει τώρα Παναγία μου!!!!

Αύριο λευκές φωτογραφίες....καλά φαινόμενα προς όλους, καλό μήνα με υγεία και πίστη και καλή Ανάσταση!!

Άσε τα σάπια ρε Κώστα ....καλό μήνα να έχουμε και καλό Πάσχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Στην Πελλα τα χιονια εχουν κατεβει και κατω απο τα 700μ ηδη.

οπότε μπορεί να χιονιστω τίποτα????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω η Φλώρινα πάει για θαψιμο,ο τζίρος δίνει πολύ έντονα φαινόμενα για εκεί από το μεσημέρι έως αργά το βράδυ με παράλληλη πτώση της Τ,οπότε θεωρώ ότι δεν το χάνει με τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...