Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Απριλίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 .... ο σταθμός στην Πάρνηθα στα 1230 m δίνει θερμοκρασία 2.1 C ,υγρασία 65 % , dp - 3.8 C και σημερινό υετό 0.2 mm .... βάση όλων αυτών .... μάλλον ψιλοχιονίζει ....(??????) (ώρα 00.50 , 22 /4 /2020 ) ..... 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

 .... ο σταθμός στην Πάρνηθα στα 1230 m δίνει θεμοκρασία 2.1 C ,υγρασία 65 % , dp - 3.8 C και σημερινό υετό 0.2 mm .... βάση όλων αυτών .... μάλλον ψιλοχιονίζει ....(??????) (ώρα 00.50 , 22 /4 /2020 ) ..... 

Το ξερα! Χαχαχ ειχα λυσσάξει για τη παρνηθα οτι θα ριξει εστω και λιγες νιφαδες😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Το ξερα! Χαχαχ ειχα λυσσάξει για τη παρνηθα οτι θα ριξει εστω και λιγες νιφαδες😂

.... you got it .....😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10.6 με αίσθηση 6.9.....θεριζει και πάλι ο βοριας.... Φέτος πρέπει να έχουν σπάσει ρεκόρ οι μέρες με δυνατό αέρα... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει να εριξε βροχουλα - μποριτσα !!!! Σταζουν ολα εξω κ βλεοω 0.4 μμ στο γνωστο σταθμο!!!!

10 βαθμοι κυριες και κυριοι και φουλ.για μονοψηφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Πρεπει να εριξε βροχουλα - μποριτσα !!!! Σταζουν ολα εξω κ βλεοω 0.4 μμ στο γνωστο σταθμο!!!!

10 βαθμοι κυριες και κυριοι και φουλ.για μονοψηφια

Ναι ρε μόλις το είδα κι εγώ που βγήκα στο μπαλκονι.... 0.4mm γράφει ο σταθμός μου και 10.5 βαθμους.... Χειμωνιάσει πάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mελίσσια 8,5οC και βρεγμένοι οι δρόμοι έξω από την βορίσια βροχούλα, συνοδεία ισχυρού ΒΒΑ ανέμου....εκπληξούλα….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή νυχτιά με τα β.π σε μονοψήφιες, τα πιο κεντρικά όπως εδώ τώρα στους 10,1 και εκτός απροόπτου θα έχουμε μονοψήφια πράγμα σπάνιο για 3 δεκαήμερο απρίλη και βέβαια συνάμα χιονάκι στη γεροπάρνηθα για ακόμια μια φορά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτη εξέλιξη έξω.....χαμός.....βροχή δυνατή και με αέρα.....χειμώνας ολκής....τα μοντέλα για βρούβες ξανά....8,2οC και βάζει.....χιονίζει και Πάρνηθα φυσικά για πολλοστή φορά φέτος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

Έφυγα από το σπίτι μου στη Χαλκίδα στις 6:30 με ψιλόβροχο, όλα βρεγμένα έξω, και 10 βαθμούς στο θερμόμετρο μου...δε θυμίζει τελος Απριλίου πάντως ο καιρός σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω χειμωνας κςνονικος οχι αστεια...

9.5 ελαχιστη...ανεμοβροχι ολο το βραδυ...3.2 μμ βλεπω γραφει ο Γιωργης...

Κρυο για.22 Απριλιου....κ βαρια αυννεφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τρομερός αέρας με 9.9 και αίσθηση 5.....

Πολυ κρυο λέμε παιδια

Έλα ρε Γιώργη.....Τόσο αέρα; Εδω δεν κουνιέται φύλλο... Περίεργο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...