Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 3-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Mπορεί να συμβεί σε περιπτώσεις που έχουμε θερμή μεταφορά, αλλά τώρα δεν παίζει....δεν λειτουργεί καλά δυστυχώς ο εν λόγω σταθμός του καταφυγίου....

Δεν ξερω τι λειτουργει και τι οχι αλλα κι εδω καπως ετσι ειναι.

5,3 εδω και 3.8 η Παρνηθα και φυσικα εξηγειται απο την υπαρξη θερμου μετωπου.Η θερμη μαζα εκτοπιζεται στα ψηλοτερα στρωματα ωσπου να επικρατησει παντου αργοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετρια ποτιστικη βροχη εδώ και 2 μιση ωρες που το τελευταιο μισαωρο εχει αποκτησει καλο ρυθμο με ομιχλη.6.8c τωρα η θερμοκρασια,χιονιζει στα ορεινα πανω από τα 1100-1200.εικονα από βερμιο και την κουτσουφλιανη με νέο χιονακι πανω στο παλιο

agiospavloscam.jpg?v=1585946278868

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 0.4 ως 0.6 μμ.εκλεισε η Παρασκευη στα ψηλα του Ζωγραφου...πολυωρο ψιλοβροχο drizzle που δεν εδωσε κατι αραπανω....

10 βαθμοι σταθερα σχεδον ολο το 24ωρο με.αισθηση χαμηλοτερη....

Ενας σπανιος.χειμωνιατικος Απριλιος.ξεδιπλωνεται τις επομενες.ημερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ η ημέρα έκλεισε με 1.4 mm και ανυπομονώ για την αυριανή! Να ρίξει όσο περισσότερο νερό μπορεί.. θα ήθελα και καταιγίδα μιας και αυτό μου λείπει περισσότερο τώρα καιρικά!

Επαναρύθμισα το βαρόμετρο του σταθμού μου σήμερα το απόγευμα, καθώς μου έδειχνε παραπάνω για κάποιο λόγο τις 5 τελευταίες μέρες.. είχε αναπτύξει μια απόκλιση απ' τις 30-31 του μήνα και έψαχνα να δω την αιτία ή μήπως σημειώθηκε σε λογικά πλαίσια και χωρίς αιτία! Αλλά όπως και να 'χει, τώρα νομίζω δείχνει ακόμη πιο σωστά από πριν, μιας και είμαι λάτρης της λεπτομέρειας και της μέγιστης δυνατής ακρίβειας σε ορισμένα πράγματα! Από την ώρα εκείνη δείχνει σωστά, κυρίως συγκριτικά με τους σταθμούς σε Γκάζι και Περιστέρι, που τους έλαβα υπόψη κατά την επαναρύθμιση.... ένα λεπτό υπόθεση ήταν μέσω λογισμικού και μου άλλαξε αυτόματα την ενδειξη στη κονσόλα.. 

10 βαθμοί ακριβώς τώρα εδώ.. 78% υγρασία έξω και βαρομετρική πίεση 1013.3 hPa και falling slowly...

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και εύχομαι μια ΜΕΓΑΛΗ καιροαυριανή αύριο... απ' τ' απόγευμα κυρίως και ως Κυριακή πρωί, η καλύτερη κακοκαιρία που είδαμε για καιρό!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 2,8 mm έκλεισε η Παρασκευή και 0.6 mm η καινούρια μέρα.

Κατώτερος του αναμενόμενου ο υετός για την ώρα, αλλά αύριο είναι το κυρίως πιάτο.

Τ 9,3 και 97% υγρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιασε βροχη με καλη ενταση στον Αλιμο μολις. Καλη μας επιτυχια

edit: ψιλοδινει πονο αμεσως αμεσως, λογικα συντομα θα αναφερετε και οι υπολοιποι

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Bρεχει καλα τωρα στα Γιαννενα με 8,2 χιλιοστα η τρεχουσα κακοκαιρια.

θερμοκρασιες τωρα σε περιοχες της Ηπειρου.

Βωβουσα στα 1024 μετρα στους 0,4 β.

Μετσοβο 0,9

Θεοδωριανα 3,1

Γιαννενα 7,6

Αρτα 10,4

Πρεβεζα 11,8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Επιασε βροχη με καλη ενταση στον Αλιμο μολις. Καλη μας επιτυχια

edit: ψιλοδινει πονο αμεσως αμεσως, λογικα συντομα θα αναφερετε και οι υπολοιποι

Γεια σου συντοπιτη😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστική κι εδώ Μελίσσια....έβρεξε ξανά τους δρόμους.....ψιχαλίζει ακόμη....8,2οC εδώ και 7,7οC στα Ανω…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...