Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 3-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4.6mm και ενίσχυση των ανέμων που φτάνουν πλέον οι ριπες τα 40χλμ/ωρα.... 

Για να δούμε όσο παίρνει θέση το χαμηλό τι έχει να μας δώσει.... Πιστεύω σε 4-6 ωρες θα ξεκινήσουν τα ωραία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει και στα 1700 πλέον στο Χελμο.... 

Πανω απο 30 πόντους από τα 1800μ+

 

Update.... Μόλις ενημερώθηκα ότι στο χωριό πέφτουν καρεκλες.... 29mmγραφει ο σταθμός μου με 7.0 βαθμους και πλέον η χιονοστρωση κατεβαίνει επιτελους κάτω από τα 1700....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό το γεγονός ότι αλλού πέφτουν χιόνια αλλού βροχές και αλλου(Κρήτη) η θερμοκρασία ξεπέρασε τους 27 βαθμους!!!!!!!! 

Μια τόσο μικρή χώρα με τρομερή κλιματική ποικιλία και χαωδεις καιρικές διαφορες..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 χιλιοστά μέχρι στιγμής και γενικά χαλαρή βροχή, τίποτα το ιδιαίτερο. Μέχρι αύριο θα πέσουν καμιά 40άρια χιλιοστά συνολικά με αυτό τον ρυθμό. Μια χαρά είναι. Από ένα σημείο και έπειτα η βροχή είναι άχρηστη αφού δεν την απορροφάει το έδαφος και απλά καταλήγει στη θάλασσα, άσε που μπορεί να προκαλέσει και καταστροφές..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατή σχετικά βροχή εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης με την Τ να κυμαίνεται μεταξύ 7 και 11 βαθμών Κελσίου. Τώρα στους 10οC με βαριά λατρεμένη συννεφιά και σχετικά καλή βροχούλα. Εννοείται ότι περίμενα και περισσότερη βροχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15,2 χιλιοστά για την νέα μέρα και 22,4 χιλιοστά η τρέχουσα κακοκαιρία και συνεχίζει με τον ίδιο ποτιστικό ρυθμό. Ομίχλες αρκετές πάνω από τα 500μ. ενώ η θερμοκρασία κολλημένη μεταξύ 8-8.5oC 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, baristrs είπε:

 

11 ώρες πριν, heavy snow είπε:

Tι ειναι αυτο που εβαλες που οταν το παταω μου κατεβαινει στον υπολογιστη στις ληψεις και οταν παω να το πατησω γραφει δεν αναγνωριζεται???Πηγα να το ανοιξω με το προγραμμα μουσικης-βιντεο και κρασαρε!!Μην κρασαρει εντελως και ο υπολογιστης με κατι τετοια!!!!!!

Μιας και δεν μου απανταει το μελος baristrs για το τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουνε στον υπολογιστη μας μολις παταμε σε αυτο

Ας γραψει οποιος γνωριζει τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουν στον υπολογιστη μας και δεν αναγνωριζονται και κρασαρει το προγραμμα μουσικης -βιντεο μολις παω να το ανοιξω.

Εγω νομιζω οτι θα δω καμια καμερα live μολις παταω σε αυτα ποθ βαζει ο baristrs και οχι να μου κατεβαινουν αγνωστα προγραμματα στον υπολογιστη!!!

Τι στο καλο ειναι αυτα?????????????????

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

 

Μιας και δεν μου απανταει το μελος baristrs για το τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουνε στον υπολογιστη μας μολις παταμε σε αυτο

Ας γραψει οποιος γνωριζει τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουν στον υπολογιστη μας και δεν αναγνωριζονται και κρασαρει το προγραμμα μουσικης -βιντεο μολις παω να το ανοιξω.

Εγω νομιζω οτι θα δω καμια καμερα live μολις παταω σε αυτα ποθ βαζει ο baristrs και οχι να μου κατεβαινουν αγνωστα προγραμματα στον υπολογιστη!!!

Τι στο καλο ειναι αυτα?????????????????

 

Η κάμερα της Bλαστης Κοζάνης είναι ... είναι rtsp μορφή κάτι αντίστοιχο οπως το http αλλά για βίντεο ... και προφανώς δεν στριμάρει ... no big deal

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι σφυροκόμημα είναι αυτό στο Περτούλι ρε παιδιά;;; Τι εικόνα μοναδική είναι αυτή;;; Πατσαβούρα κατά διαστήματα.....Η εικόνα ονειρεμένη....4/4/20!!!

https://www.meteolive.gr/p/pertouli.html…

 

Η εικόνα ίσως περιέχει: κείμενο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

 

Μιας και δεν μου απανταει το μελος baristrs για το τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουνε στον υπολογιστη μας μολις παταμε σε αυτο

Ας γραψει οποιος γνωριζει τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουν στον υπολογιστη μας και δεν αναγνωριζονται και κρασαρει το προγραμμα μουσικης -βιντεο μολις παω να το ανοιξω.

Εγω νομιζω οτι θα δω καμια καμερα live μολις παταω σε αυτα ποθ βαζει ο baristrs και οχι να μου κατεβαινουν αγνωστα προγραμματα στον υπολογιστη!!!

Τι στο καλο ειναι αυτα?????????????????

 

http://www.livecameras.gr/ Μπες απο εδω φιλε...οπως σου απαντησε και ο φιλος απο πανω ειναι η καμερα της Βλαστης...

(πιθανοτατα να σου βγαζει την καμερα στο Ριο αν πατησεις το λινκ αλλα μπορεις να επιλεξεις απο κατω τη Βλαστη)

Επεξεργάστηκε από Panos_Katerini
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάσπη Καρπενησίου.....

Ξύπνησε με Πασπαλά....ήπια μετά.....ξαναβαλε στην πορεία.....και τώρα άσπρισε το σκηνικό!!

IMG_20200404_160154.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, freeze είπε:

Η κάμερα της Bλαστης Κοζάνης είναι ... είναι rtsp μορφή κάτι αντίστοιχο οπως το http αλλά για βίντεο ... και προφανώς δεν στριμάρει ... no big deal

 

3 λεπτά πριν, Panos_Katerini είπε:

http://www.livecameras.gr/ Μπες απο εδω φιλε...οπως σου απαντησε και ο φιλος απο πανω ειναι η καμερα της Βλαστης...

Ευχαριστω παιδια για την απαντηση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

 

Μιας και δεν μου απανταει το μελος baristrs για το τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουνε στον υπολογιστη μας μολις παταμε σε αυτο

Ας γραψει οποιος γνωριζει τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουν στον υπολογιστη μας και δεν αναγνωριζονται και κρασαρει το προγραμμα μουσικης -βιντεο μολις παω να το ανοιξω.

Εγω νομιζω οτι θα δω καμια καμερα live μολις παταω σε αυτα ποθ βαζει ο baristrs και οχι να μου κατεβαινουν αγνωστα προγραμματα στον υπολογιστη!!!

Τι στο καλο ειναι αυτα?????????????????

 

To m3u είναι μια μορφή αρχείου (όπως λέμε avi,wmv,mp3 κ.α) που πιθανών να μη το ανοίγουν τα  windows σου απευθειας γιατί ο player που έχεις δεν έχει αυτή τη δυνατότητα.Εαν δεν έχεις τον κατάλληλο player δε θα μπορέσεις να το ανοίξεις.Αν προσπαθήσεις από smartphone πιθανών να μην έχεις προβλημα και να ανοίγει κανονικα.Δοκιμασε αν θες να το ανοίξεις στο pc σου με Realplayer,VLC,Winamb.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

To m3u είναι μια μορφή αρχείου (όπως λέμε avi,wmv,mp3 κ.α) που πιθανών να μη το ανοίγουν τα  windows σου απευθειας γιατί ο player που έχεις δεν έχει αυτή τη δυνατότητα.Εαν δεν έχεις τον κατάλληλο player δε θα μπορέσεις να το ανοίξεις.Αν προσπαθήσεις από smartphone πιθανών να μην έχεις προβλημα και να ανοίγει κανονικα.Δοκιμασε αν θες να το ανοίξεις στο pc σου με Realplayer,VLC,Winamb.

Σ ευχαριστω teo_73 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

 

Μιας και δεν μου απανταει το μελος baristrs για το τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουνε στον υπολογιστη μας μολις παταμε σε αυτο

Ας γραψει οποιος γνωριζει τι ειναι αυτα που βαζει και κατεβαινουν στον υπολογιστη μας και δεν αναγνωριζονται και κρασαρει το προγραμμα μουσικης -βιντεο μολις παω να το ανοιξω.

Εγω νομιζω οτι θα δω καμια καμερα live μολις παταω σε αυτα ποθ βαζει ο baristrs και οχι να μου κατεβαινουν αγνωστα προγραμματα στον υπολογιστη!!!

Τι στο καλο ειναι αυτα?????????????????

 

Λοιπον δεν ξερω τι γινεται στον υπολογιστη σου ειναι διευθυνση απτο κινητο στο livecameras.gr.. ηταν η καμερα στην Βλαστη Κοζανης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Λοιπον δεν ξερω τι γινεται στον υπολογιστη σου ειναι διευθυνση απτο κινητο στο livecameras.gr.. ηταν η καμερα στην Βλαστη Κοζανης 

Ολα οκ φιλε baristrs μου εξηγησαν τα παιδια παραπανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω συνεχίζει να ρίχνει ακάθεκτα στη Λαμία με 6,8c!ΟΥτε χειμώνας να ήταν,όσο αναφορά τα χιλιοστά η πόλη πλησιάζει τα 30μμ αυτήν την ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πασπαλα στη βάση των Καλαβρύτων 

να φύγει και να μην ξαναγυρίσει αυτή η χρόνια για τα ορεινά κάτω από το αυλάκι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

30 χιλιοστά... 10c και ισχυρός πλέον ΒΔ άνεμος! Χειμώνας...

6D6F71DB-E68F-456F-B1E1-70AA2CDB4913.jpeg

Μπραβο ρε Αγγελε..Μια χαρα..Εγω εδω εχω παρει τα τρια μου..Κυριολεκτικα και μεταφορικα..3mm για την ωρα...Χαμενη μερα τελειως..Ελπιζω να μας αποζημιωσει το απογευμα αργα και το βραδυ..Γιατι αλλιως κομμενο το αθλημα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατωτερη των προσδοκιων για αττικη η συγκεκριμενη κακοκαιρια μεχρι στιγμης

Για να δουμε αν τελικα εχουμε περισσοτερα φαινομενα προς το απογευμα και μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...