Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 3-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου κανει τρομερη εντυπωση ο φιλος oldboy που μιλαει για λασποβροχη....ειναι δυνατον;;; 79 μμ νερο κ με τετοιες ραγδαιοτητες.να ειναι λασπη;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Πολυς αερας...πολυς αερας και δεν ηταν να εχει τετοιον αερα.Αλλο 2-3bf και αλλο 6-7 που εχει τωρα....Που να σταθει συννεφο.Τωρα ξαναρχισε να βρεχει οριζοντιοποιημενα ποτιτιστικα. 10-11mm εχουν πεσει στο βουνο και 13.6mm στη πολη.Σαλαμινα 20αρισε και δυτικοτερα του νομου στα συνορα με Κορινθια ακομα περισσοτερο νερο. Καμια βροχοθυελλα θα μας σωσει.Πρεπει να βρεθουν και νεφη ομως...Καλη η sat αλλα...να δουμε κι ολας γιατι και πριν καλη ηταν αλλα κινησαν για αλλου οι βροχες.

image.png.12833e862478f6f8a24d36d219dd5435.png

... αέρα Θοδωρή έδειχναν στα υψηλότερα .... που σίγουρα θα επηρέαζε αρνητικά τον υετό .....το πρόβλημα είναι στην πορεία του χαμηλού ....που δεν είναι η αναμενόμενη ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 6.6 mm εδώ ο σημερινός υετός και συνεχίζουμε, αν και τίποτα το αξιόλογο θα έλεγα για την ώρα..

στα 8 χιλιοστά storm total.... στους 11.6 βαθμούς τώρα η Τ..

Για τέτοια ώρα νομίζω, σίγουρα περιμέναμε περισσότερα ως συνήθως ας έχουμε υπομονή και βλέπουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μου κανει τρομερη εντυπωση ο φιλος oldboy που μιλαει για λασποβροχη....ειναι δυνατον;;; 79 μμ νερο κ με τετοιες ραγδαιοτητες.να ειναι λασπη;;;

Εδώ είναι καθαρό κρυστάλλινο και γάργαρο νεράκι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μου κανει τρομερη εντυπωση ο φιλος oldboy που μιλαει για λασποβροχη....ειναι δυνατον;;; 79 μμ νερο κ με τετοιες ραγδαιοτητες.να ειναι λασπη;;;

Κι όμως, το αυτοκινητο το απόγευμα που είχε κόψει η βροχή είχε αφήσει ένα καφέ στρώμα μπιχλας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... αέρα Θοδωρή έδειχναν στα υψηλότερα .... που σίγουρα θα επηρέαζε αρνητικά τον υετό .....το πρόβλημα είναι στην πορεία του χαμηλού ....που δεν είναι η αναμενόμενη ....

Ξεχνα το meteοcentre.Aυτο που σου δειχνει πανω απο την Κρητη δεν ειναι η μονη χαμηλη πιεση που υπαρχει στο νοτιο Αιγαιο και ουτε το πιο καλοσχηματισμενο χαμηλο.Αν δεις sat θα παρατηρησεις καλυτερα μια κυκλογενεση που γινεται στα Κυθηρα αυτη την ωρα.Και πιθανων να υπαρχουν και στις Κυκλαδες διαφορες υφεσεις οι οποιες δεν αποτυπωνονται στη δορυφορικη.

Ναι αγορινα λαθος χαρτη εβλεπα και νομιζα.Ψηλα θα ειχαμε αερα και ορθως.

ΒΡΟΧΟΘΥΕΛΛΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον τη μάτιασα τη Ζαγορά, μόλις 53mm έως τώρα για σήμερα. Βέβαια, η καλή της μέρα θα είναι η αυριανή απ ότι φαίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μου κανει τρομερη εντυπωση ο φιλος oldboy που μιλαει για λασποβροχη....ειναι δυνατον;;; 79 μμ νερο κ με τετοιες ραγδαιοτητες.να ειναι λασπη;;;

Στο Κρυονέρι είχαμε καταιγίδα με λασποβροχή ,όχι στο χωριό στην Βοιωτία . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Mπαινουν καταιγιδες στον νομο?Η δορυφορικη βγαζει ηλεκτρικα 

Μακαρι Σπυρο...Και στις 9.30 ειχε πυρηνα ο οποιος μας απεφυγε αλλα...Μαραντονα.

image.png.2da0699a5b84e8d7644394315349ba21.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Μακαρι Σπυρο...Και στις 9.30 ειχε πυρηνα ο οποιος μας απεφυγε αλλα...Μαραντονα.

image.png.2da0699a5b84e8d7644394315349ba21.png

Ελπιζω ο αμυντικος μας αυτη την φορα.Να κανει ανατροπη και πεναλντυ στην καταιγιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βροχή εδώ δε ξέρει τι θέλει.. μια βρέχει ποτιστικά, μια δυναμώνει αλλά με το που δυναμώνει ξαναχαμηλώνει σε ενταση, μια πάει να κόψει και ξαναξεκινάει μετά.......

Αυτό τα περιγράφει όλα για το πως βρέχει απόψε εδώ και ως τώρα..........

Στα 8.0 mm ο ημερήσιος υετός ως τώρα.... 9.4 χιλιοστά storm total......... έχει κόψει τώρα....... η Τ στους 11.6 βαθμούς

Δυστυχώς για τις αγαπημένες μου καταιγίδες ίσως να μην είναι για ακόμη μια φορά..... η ίσως τουλάχιστον περισσότερες πιθανότητες να έχει να μας πιάσει ξυστά η οποια καταιγίδα, με τα νοτιοανατολικά και ανατολικά του νομού να έχουν περισσότερες πιθανότητες να δουν καμια καλή.. λέμε τώρα.. έχει ξανασυμβεί... ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Οπααα βλέπω όμως τώρα κάτι strikes...... οπως πάντοτε .. εδώ ειμαι και περιμένω!

Προς αιγινα πρεπει να ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...