Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 3-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Εδω και μια ωρα ριχνει καλη βροχουλα εδω. Xιονιζει στα ψηλα της Παρνηθας.

image.png.5b76750093b414b2ef94ac140c5897ff.png

... μέχρι και η κυρά Εμυ το δίνει γιά αύριο από τα 900 m και πάνω .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12.2 mm στο κεντρο και 12 mm εδω ενω δεν εχει σταματησει απο προχθες το βραδυ...storm total 35 mm στον Ευοσμο και 39 mm στο κεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρή βορίσια βροχή εδώ και μισή ώρα (και βάλε)…..είχα βγει έξω να...ελέγξω αν δουλεύουν τα μέτρα (χεχε).....ερημιά.....και άψογοι και οι αστυνομικοί στα καθήκοντά τους....μέχρι και το ανοιχτό φαρμακείο μου βρήκαν......πολύ ευγενικός δε ο ένας, μου λέει ελάτε κάτω από το υπόστεγο μην βρέχεστε.....του λέω δεν πειράζει εμάς μας αρέσει η βροχή, ανήκουμε σε άλλη συνομοταξία.....τα Μελίσσια εκτός από άψογο μέρος εκ κλίματος με την Πεντέλη δίπλα μας αρωγό, είναι 100% ακόλουθο προς τα οδηγίας....7,9οC και ρίχνει άκοπα.....υπέροχη χειμωνιάτικη βροχή.....τα μεσάνυχτα ο υετικός απολογισμός της ημέρας.....

ΧΙΟΝΙΖΕΙ Πάρνηθα και Κιθαιρώνα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oasis είπε:

Περτούλι non stop

https://www.meteolive.gr/p/pertouli.html

Είχε stop Θανάση πριν λίγες ώρες μετά το μεσημέρι, με χιονόνερο και ασθενή βροχή, αλλά δεν κράτησε πολύ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ηλεκτρικα φαινομενα πλεον στο Βολο και συγκεκριμενα απο τα Κηπια Ανακασιας οπου βρισκομαι.

Επεξεργάστηκε από cptbill
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

🚜🚜🚜 ετοιμοςςςςς🤣🤣🤣.....

....respect .... βλέπω έχεις και το κατάλληλο όχημα ....😂...ντύνομαι 🕵️‍♂️ .... και έρχομαι .... 🏇.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, cptbill είπε:

ηλεκτρικα φαινομενα πλεον στο Βολο και συγκεκρειμενα απο τα Κηπια Ανακασιας οπου βρισκομαι.

Πράγματι! Τα είδα και εγώ μόλις τώρα. Και εντάθηκε και η βρόχα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφη Δροσοπηγη οπου συνεχιζεται η βροχη βορειου ρευματος με Τ στους 6.και κατι ψιλα και τον συνολικο υετο στα 75μμ.

Στα 211μμ η Κυμη Ευβοιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14mm σήμερα στο Κρυονέρι .Επί ένα 9ωρο είχε καλό ανεμοβρόχι με ριπες τουλάχιστον 8αρες .Τώρα έκοψε η βροχή, έμεινε ο αέρας αν και νομίζω έκοψε λίγο  και αυτός . Σύνολο φτάσαμε τα 36mm .Όπως έχω ξαναγράψει κάποια mm μάλλον χάνονται όταν επικρατεί τόσο ισχυρός άνεμος.Γενικα πάντως μετά το μεσημέρι ήταν μια καλή μέρα για εδώ.

Στο χωριό έκανε μια ανάπαυλα το μεσημέρι αλλά από το απόγευμα ξανά άρχισε βροχούλα  . 35mm η μέρα,  110mm η κακοκαιρία με την Θ στους 6,6 .

Η Εύβοια φαίνεται να σπάει τα ρεκόρ, ίσως για εκεί η κακοκαιρία να είναι ανώτερη από τον Ζορμπά όπου στην Β. Εύβοια είχε ρίξει πάρα πολύ νερό και δημιουργήσει πολλά προβλήματα . 190mm τώρα οι παπάδες, 300mm storm total και ρίχνει με 10αρα ραγδαιότητα. Αν κλείσει με λιγότερα από 400mm μέχρι την Τετάρτη θα είναι έκπληξη . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, cptbill said:

ηλεκτρικα φαινομενα πλεον στο Βολο και συγκεκριμενα απο τα Κηπια Ανακασιας οπου βρισκομαι.

Τα ειδα, χαμος, βρεχει καλυτερα τωρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...