Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 3-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5,9 Λαμία χαχασε λίγο θα το γυρίσει σε χιόνι.Παντως τα χιόνια κατεβαίνουν στα ορεινά της Στερεάς,ήδη το ξαναγύρισε σε καθαρό χιόνι στο καταφύγιο της Οίτης ενώ στη δυτική Φθιώτιδα χιονίζει μέχρι τα 900μετρα!!!Απίστευτες εκπλήξεις !!Εδώ Γλυφάδα μας έφαγε ο αέρας με καμιά ψιχαλα που και που

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17,6 mm και η βροχούλα συνεχίζει με ωραίο ποτιστικό ρυθμό και μόλις φτάσαμε σύμφωνα με τον σταθμό μου τα 200mm ετήσιο... και αν αναλογιστεί κσνείς τι χειμώνα περάσαμε στα β'ορεια  είναι αστρονομικό ποσό ... 8,9 C ενω η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 9,6 C .. μονοψήφιες τιμές όλη μέρα

πολύ δυνατό και το κέντρο με 18mm !!

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λίγα πράγματα ως τώρα! οι ελπίδες μας στο πέρασμα του μετώπου. Κλασσική συμπεριφορά Αττικής. Λογικά 30-40μμ θα πέσουν με το πέρασμα στο λεκανοπέδιο. Καρμπόν κακοκαιρία με πολλές που ρίχνει κουβάδες λόγω συγκλίσεων ανέμων στη βοιωτία κλπ και εμείς μαζεύουμε από το μέτωπο μία και έξω. Για να δούμε στη πράξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 χιλιοστά σήμερα στην Λάρισα, η βροχή έχει κλείσει πάνω από  24ωρο χωρίς σταματημό, αν και ασθενής/μέτριας έντασης για αυτό και τα σχετικά λίγα χιλιοστά. Ο σταθμός που είναι κοντά στο παλιό εμπορικό δεν ξέρω την φάση βάζει υπερβολικά αργά χιλιοστά, παίζει και να κόλλησε, δεν εξηγούνται τέτοιες διαφορές σε τόσο μικρές αποστάσεις σε θερμό μέτωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Spartan είπε:

Κατωτερη των προσδοκιων για αττικη η συγκεκριμενη κακοκαιρια μεχρι στιγμης

Για να δουμε αν τελικα εχουμε περισσοτερα φαινομενα προς το απογευμα και μετα

Εχουμε ηδη 57mm εδω!ποσο παραπάνω  περιμεναμε??και συνεχιζει ασταματητα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Βάλε βρε bill κ καμμία φωτό ακόμα από το άνω Γραμματικό! Στα 1.180μ υψόμετρο βρίσκεται, λίγοι το γνωρίζουν αλλά χιονιζεται καλά....

πριν λιγο γυρισα από την δουλεια!ηταν κατι εκτακτο και με βρηκε σημερα που χιονιζε στα ορεινα(ασε που χτες ημουν απόγευμα!!υπνος και εγερση το πρωι και σφαιρα στην δουλεια και εβλεπα τα χιονια που πεφταν εως τα 800 υψ 😡).θα βαλω συντομα καποιες φωτο!μαλλον θα θελεις χειμωνιάτικες!πιστευω😄

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλησιάζουμε τα 35χλ στη Χαλκίδα και τα σοβαρά είναι ακόμα μπροστά. 8.9 βαθμούς στο θερμόμετρο μου, ισχυρός ΒΔ εξω και το τζάκι να έχει φουντώσει μέσα , χειμώνας!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bill snow είπε:

πριν λιγο γυρισα από την δουλεια!ηταν κατι εκτακτο και με βρηκε σημερα που χιονιζε στα ορεινα.θα βαλω συντομα καποιες φωτο!μαλλον θα θελεις χειμωνιάτικες!πιστευω😄

από  Ανω Γραμματικο και Αγ παύλο βάλε και καλοκαιρινές να δούμε πώς είναι ...!!! ο,τι έχεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

από  Ανω Γραμματικο και Αγ παύλο βάλε και καλοκαιρινές να δούμε πώς είναι ...!!! ο,τι έχεις 

εχω αρκετες αλλα θα βαλω ότι  εχω στον υπολογιστη γιατι οι άλλες είναι σε καρτες sd καθως εχει μπουκωσει ο υπολογιστης από ορεινες κυριως εικονες!αν και είμαι κουρελι θα βαλω καμια μαλλον στις φυσιολατρικες εικονες

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bill snow είπε:

εχω αρκετες αλλα θα βαλω ότι  εχω στον υπολογιστη γιατι οι άλλες είναι σε καρτες sd καθως εχει μπουκωσει ο υπολογιστης από ορεινες κυριως εικονες!αν και είμαι κουρελι θα βαλω καμια μαλλον στις φυσιολατρικες εικονες1

βαλε και χωριά βρε αν μπορέις !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Χιονοχαμός αυτή την ώρα στη Χόχλια….ε ρε τι έχασα!!! Χιονόνερο Αγ.Τριάδα στα 770μ.

video.jpg?streamid=0&fbclid=IwAR3Re6BZJVoYvRW7qTA6LFK3W7N9yhGv00KDLP8sBh89IXvSV8T2SFTexj4

μια πασπάλα πρέπει να χει ρε συ.... δεν έχασες κτ τρομερό ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως μεχρι στιγμης φαινεται να ειναι μια αξιολογη κακοκαιρια μετα απο εναν τετοιο χειμωνα για τις περισσοτερες περιοχες τις Ελλαδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υετότρυπα βλέπω στην δορυφορική σε περιοχές που τα μοντέλα έβαζαν τα [πορτοκαλί χρώματα υετού.. Ότι να ναι.. Την επόμενη φορά που θα δούμε θερμά μέτωπα δεν πά να μας δίννουν μαύρο χρώμα? Τα μισά θα πέφτουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...