Jump to content
tendcol

tendcol channel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχας ευχαριστω τον Γιωργο Χελμο και ολους τους moderators για την αδεια !

Το καναλι μου στο youtube το εχω... δεν θυμαμαι και εγω απο ποτε. Αποφασισα λοιπον να το αξιοποιησω. Η θεματολογια του καναλιου ειναι  gaming weather & more . 

Gaming-fifa(αγαπημενο-47 χρονων και ακομα παιζω σαν εφηβος.λογω καραντινας χωρις τον κολλητο μου) βασικα απο

εκει μου ηρθε η ιδεα για αξιοποιηση του καναλιου με live απο ps4) WEATHER-  Φυσικα δεν θα μπορουσε να ληψει και η αγαπη μου για  τον καιρο!! εχω ανεβασει και εκει videos και θα ανεβασω πολλα ακομα ....(ακομα και τα δικα σας οσοι θελετε)

Τι ζηταω απο εσας? Στηριξη στο καναλι με Εγγραφη (οσοι θελετε φυσικα) θα με βοηθησετε πολυ!! και οποιος γνωριζει σχετικα με youtube(τεχνικη βοηθεια)

Αυτα και σας ευχαριστω ολους εκ τον προτερων!!!

https://www.youtube.com/channel/UCeWXChgdf8FKos9zv46qZbg?view_as=subscriber

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος Θοδωρή.... Κι εγώ μια απ τα ίδια.... Φανατικός Fifa... Ειδικά τώρα στην καραντίνα το έχω καψει με τους γιους μου το ps4... Βέβαια από το 2020 προτιμώ να σου πω την αλήθεια να παίζω το 2019 επειδή είναι αρκετά πιο γρήγορο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωραίος Θοδωρή.... Κι εγώ μια απ τα ίδια.... Φανατικός Fifa... Ειδικά τώρα στην καραντίνα το έχω καψει με τους γιους μου το ps4... Βέβαια από το 2020 προτιμώ να σου πω την αλήθεια να παίζω το 2019 επειδή είναι αρκετά πιο γρήγορο. 

Ελα ρε φιλε!!!! λοιπον θα σου  στειλω pm μηπως σε παιξω με share....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περα απο εγγραφη φυσικα. Γραψτε τις ομαδες σας να παιξω κανα φιλικο live ...να σπασει λιγο  η βαρεμαρα .....

Θελω να φτιαξω και το

weather.  Εχω αρκετα βιντεακια αλλα θελουν επεξεργασια .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλή επιτυχία στο κανάλι σου Θοδωρή! Αν και δεν παίζω τέτοια παιχνίδια μια και δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο [ναι το είπα χαχα] ωστόσο ανυπομονώ για τα καιρικά σου βίντεο, όταν υπάρξουν αυτά!

 

Εγώ από μεριά  μου θα ήθελα να ρωτήσω αν έχεις κάποιος wii u🤣 Με το mario kart 8 Μέσα γιατί τρελαίνομαι να παίζω με παίχτες από τον υπόλοιπο κόσμο και α είχε πλάκα αν κάποιος έχει εδώ να βρούμε τρόπο να συνδεθούμε για να παίξουμε μαζί😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλή επιτυχία στο κανάλι σου Θοδωρή! Αν και δεν παίζω τέτοια παιχνίδια μια και δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο [ναι το είπα χαχα] ωστόσο ανυπομονώ για τα καιρικά σου βίντεο, όταν υπάρξουν αυτά!

 

Εγώ από μεριά  μου θα ήθελα να ρωτήσω αν έχεις κάποιος wii u🤣 Με το mario kart 8 Μέσα γιατί τρελαίνομαι να παίζω με παίχτες από τον υπόλοιπο κόσμο και α είχε πλάκα αν κάποιος έχει εδώ να βρούμε τρόπο να συνδεθούμε για να παίξουμε μαζί😋

Σε ευχαριστω μιχαλη!! ειμαι στην αρχη ακομα....λογικα απο αλλη εβδομαδα θα ξεκινησουμε live  με mic  camera και τα σχετικα.(μην νομιζεις και εγω στην ζωη μου 2 φορες εχω παει γηπεδο!!) αλλα το fifa απο το 1995 περιπου.... ( με πηγε λιγο πισω ο ιος κυριως οικονομικα!! και camera θα μπει στο μπαλκονι για τα καιρικα)    Βλεπω 160 προβολες στο θεμα. Καντε και καμοια εγγραφη ωρε τζαμπα ειναι 

Επεξεργάστηκε από tendcol
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ από μεριά  μου θα ήθελα να ρωτήσω αν έχεις κάποιος wii u🤣 Με το mario kart 8 Μέσα γιατί τρελαίνομαι να παίζω με παίχτες από τον υπόλοιπο κόσμο και α είχε πλάκα αν κάποιος έχει εδώ να βρούμε τρόπο να συνδεθούμε για να παίξουμε μαζί😋

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ παλιό είναι το wii u από ποτέ το έχεις?🤣🤣🤣🤣δεν το βαρέθηκες..😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ παλιό είναι το wii u από ποτέ το έχεις?🤣🤣🤣🤣δεν το βαρέθηκες..😅

το έχω εδώ και 5 χρόνια φίλε. όχι δεν το βαρέθηκα καθόλου, 5 χρόνια το ίδιο παιχνίδι παίζω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θοδωρή καλή επιτυχία κι από μένα! Θέλω κι εγώ να δω τα καιρικά σου βίντεο! Η αλήθεια είναι πως δε τρελαίνομαι με παιχνίδια με ποδόσφαιρο κλπ.. το είχα πει και πέρυσι αλλά θα ξαναπώ πως είμαι nintendακιας από μικρός, όταν καταλάθος διχως να θυμαμαι το τίτλο του πρώτου μου Μαριο βιντεοπαιχνιδιού, κατέληξα σε Mario Kart........🤣 δεν έχω όμως wii u Μιχάλη.. έχω όλες τις άλλες από DS κι έπειτα.. πάντως έχω ανεβάσμένες online πίστες μου το Mario Maker 2!

On 1/5/2020 at 9:36 ΜΜ, thanasismtrk είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ παλιό είναι το wii u από ποτέ το έχεις?🤣🤣🤣🤣δεν το βαρέθηκες..😅

Παρ' ότι δε πήγε καλά εν τέλη ως κονσόλα, έχει βγάλει παιχνιδάρες κατα τη γνώμη μου.. είναι αλήθεια πως μερικές δε τις βαριέσε ποτέ😁..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλω καποιον διαχειριστη να διαγραψει απο εδω μεσα οτι δεν εχει σχεση με καιρο-τοπια...!  fifa κλπ.. Ευχαριστω .το καναλι μου θα ειναι καθαρα καιρικο εδω μεσα!! (αντε να βρεξει αυριο να δοκιμασω και την φτηνιαρα 1080p camera)  ΠΑΩ-ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 ώρες πριν, tendcol είπε:

Παρακαλω καποιον διαχειριστη να διαγραψει απο εδω μεσα οτι δεν εχει σχεση με καιρο-τοπια...!  fifa κλπ.. Ευχαριστω .το καναλι μου θα ειναι καθαρα καιρικο εδω μεσα!! (αντε να βρεξει αυριο να δοκιμασω και την φτηνιαρα 1080p camera)  ΠΑΩ-ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!

Έγινε φιλαρακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

πότε ήταν .....??????

..... αααα!!!!!.... καλααααά...... τώρα είδα ότι έγραφες ημερομηνία .....άντε γειά....!!!!!....έχω ξεφύυυυυυγει......

......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ......😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...