Jump to content
DIMITRIS

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

πάει ο κήπος,οι πατατούλες μου τώρα που άρχισαν να ανθίζουν,τα κριθάρια μου και τα κεράσια μου που τώρα άρχισαν να κοκκινίζουν😢

κήπος τουλάχιστον σε μένα θα κατέστρεφε το εισόδημα ενός χρόνου τέλος πάντων ...εγω λέω δεν θα ρίξει γιατί ο τζίφος δεν δίνει σχεδόν καθόλου υετο Εκτός αν είναι από τις καταιγίδες που δεν προβλέπονται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε δεν φαίνονται γενικευμένες καταιγίδες την τετάρτη, αλλά τοπικές, μην τα κλαίτε από τωρα αυτά που έχετε φυτέψει βρε , το πιθανότερο είναι να βλέπετε καταιγίδες από απόσταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε δεν φαίνονται γενικευμένες καταιγίδες την τετάρτη, αλλά τοπικές, μην τα κλαίτε από τωρα αυτά που έχετε φυτέψει βρε , το πιθανότερο είναι να βλέπετε καταιγίδες από απόσταση

Δεν πειράζει,κλαίμε για αυτούς που θα πέσει το χαλάζι οπουδήποτε..αλλά είμαστε τόσο άτυχοι που θα πέσει πάνω από την Φύσκα Κιλκίς και Πλατύ Ημαθίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε δεν φαίνονται γενικευμένες καταιγίδες την τετάρτη, αλλά τοπικές, μην τα κλαίτε από τωρα αυτά που έχετε φυτέψει βρε , το πιθανότερο είναι να βλέπετε καταιγίδες από απόσταση

Εδω θα εχουμε καποια καταιγιδα η θα ειναι μακρια μας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Δεν πειράζει,κλαίμε για αυτούς που θα πέσει το χαλάζι οπουδήποτε..αλλά είμαστε τόσο άτυχοι που θα πέσει πάνω από την Φύσκα Κιλκίς και Πλατύ Ημαθίας

να ερθει όλο σε εμένα και ας έχω καρούμπαλα, δεν έχω τίποτα να χάσω ευτυχώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Εδω θα εχουμε καποια καταιγιδα η θα ειναι μακρια μας?

δεν  μπορώ να απαντήσω σε αυτή την ερώτηση Χρήστο.. Γενικά θα είναι τοπικές οι καταιγίδες την τετάρτη, και για αυτό είπα το μακριά πριν. Αλλά άνετα μπορεί αν δημιουργηθεί άτι το οποίο να επηρεάσει εσένα και όχι πχ τα Γρεβενά.  Όμως ακριβώς βόρειά μας, αν μέναμε Σκόπια θα λέγαμε γενικευμένες καταιγίδες σε όλη την χώρα πχ, οπότε κατά πάσα πιθανότητα θα επηρεαζόμασταν αν μέναμε σε κάποια περιοχ΄εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ανανέωσε στο Meteociel. αστάθεια χωρίς διάλειμμα από τις 60 ώρες έως τις 384 στο 6αρι, επικό τρέξιμο!

anim_nkt2.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

να ερθει όλο σε εμένα και ας έχω καρούμπαλα, δεν έχω τίποτα να χάσω ευτυχώς

..... υπάρχει κι'αυτή η λύση ...... 😋 ...... 😂🤣 .......

Με κατσαρόλα στο κεφάλι μετά τον σεισμό -H viral φωτογραφία ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... υπάρχει κι'αυτή η λύση ...... 😋 ...... 😂🤣 .......

Με κατσαρόλα στο κεφάλι μετά τον σεισμό -H viral φωτογραφία ...

χαχαχα! Βέβαια όπως ο γιατρός θέλει να νιώσει την ζέστη, και βγαίνει έξω με 40 βαθμούς, έτσι και εγώ θέλω να νιώσω το χαλάζι στην γκλάβα μου. Ξεροκέφαλο είναι έτσι και αλλιώς δεν θα πάθει τίποτα αν το χαλάζι έχει ένα λογικό μέγεθος🤣 Από μέγεθος μικρού αυγού και πάνω, τότε η κατσαρόλα γίνεται απαραίτητο αξεσουάρ🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

μείωσε  τον υετό το αικον, επειδή απορροφάται η λίμνη από τον αυλώνα... έλεος.. αλλά και πάλι σαν διάταξη δεν μου γεμίζει το μάτι για τόσα λίγα φαινόμενα...

 

αβεβαιότητα μέχρι τέλους

 

για την συνέχεια το αικον έβγαλε ένα ΜΑΜΟΥΘ για λίμνη

icon-0-180.png?18-12icon-6-180.png?18-12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τρομερός ο Τζιφός για πέμπτη!

Σάπιος για μετά αλλά θσ το φέρουμε γιατί έτσι.

Καλό το ουκμο για την συνεχεια 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σούπερ σαιαν ο μέσος όρος του τζίφου για πέμπτη!

Για την συνέχεια χειρότερος...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς έρχονται ανάσες δροσιάς από Πέμπτη!!! ας ελπίσουμε αυτός ο καύσωνας να ήταν ο πρώτος και ο τελευταίος για την φετινή σεζόν...πράγμα φυσικά απίστευτα δύσκολο να γίνει...αλλά όσο ζούμε ελπίζουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εξαιρετικος ο παιος για την δευτερη λιμνη!!!

Πολύ δυνατός ο παίος....όχι τόσο υετικά ίσως αλλά θερμοκρασιακά με τέτοια λιμνάρα από πάνω μας και τέτοιες θερμοκρασίες ξαναγυρνάνε τα μακρυμάνικα τα βράδια και πολύ νωρίς τα πρωινά....κι εκεί που λέγαμε ότι θα ζούσαμε τον ποιο ζεστό Μάη..αν βγουν αυτές οι θερμοκρασίες η κατάσταση θα μετριαστεί πάρα πολύ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ δυνατός ο παίος....όχι τόσο υετικά ίσως αλλά θερμοκρασιακά με τέτοια λιμνάρα από πάνω μας και τέτοιες θερμοκρασίες ξαναγυρνάνε τα μακρυμάνικα τα βράδια και πολύ νωρίς τα πρωινά....κι εκεί που λέγαμε ότι θα ζούσαμε τον ποιο ζεστό Μάη..αν βγουν αυτές οι θερμοκρασίες η κατάσταση θα μετριαστεί πάρα πολύ....

Ετσι ρε Σωτηρακι..Συνηθως αυτες οι λιμνες δεν δινουν παρα πολλα φαινομενα η τουλαχιστον οχι πολυ εντονα..Αλλα ερχεται την σωστη στιγμη..Δευτερη θερμη εισβολη θα ηταν πληγμα..Δε γινεται απο τοσο νωρις να κουραστουμε..Μαλλον θερμοκρασιακα θα σωθει ο μαης..Και ο μεσος ορος του τζιφου καλος θερμοκρασιακα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...