Jump to content
DIMITRIS

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν θα έχει πολλά ηλεκτρικά φίλε. πολύ κρύοοοοο. από ηλεκτρικά δεν θα ξεπεράσει αυτή που είχατε εχθές. Όμως μπορεί να βγάλει χαλάζι και γενικά πάρα πολύ νερό

Καταλαβα.. δεν πειραζει τουλαχιστον θα εχω να βλεπω καμια καταιγιδα 

Παντως με τετοια 500αρια ειναι αρκετα πιθανο το χαλαζι σε οποιαδηποτε καταιγιδα ετσι;

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Καταλαβα.. δεν πειραζει τουλαχιστον θα εχω να βλεπω καμια καταιγιδα 

Παντως με τετοια 500αρια ειναι αρκετα πιθανο το χαλαζι σε οποιαδηποτε καταιγιδα ετσι;

ναι φίλε, επειδή έχεις σωρειτομελανίες και χαμηλό σημείο παγοποίησης το χαλάζι είναι αρκετά πιθανό σε όποιες καταιγίδες δημιουργηθούν την Τρίτη και την Τετάρτη.

 

Τώρα για την συνέχεια ο τζίφος έβγαλε ένα κακό σενάριο, αλλά θα αλλάξει αύριο. Όσες περισσότερες μέρες χαθούν από το σιχαμόκαιρο τόσο καλύτερα για εμάς.!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Η μονη λυση για να ηρεμησουν οι ψυχουλες των Σακουλινου-Μιχαλακη

 

FB_IMG_1590218998945.jpg

έχω και τις ίδιες παντόφλες, οπότε ελπίζω αυτό να είναι εικόνα από τον μελλοντικό μου εαυτό να κουβαλάει την χαλαζοβόμβα!!!

 

Καλημέρα λοιπόν, η Τριτη και η Τετάρτη κλείδωσαν πλέον για κάτι καλό. Η συνέχεια παραμένει καλή, εκτός του τζεμ το οποίο θα αγνοήσω επιδεικτικά. Το επόμενο θερμό κύμα να έρθει τον Ιούλιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

έχω και τις ίδιες παντόφλες, οπότε ελπίζω αυτό να είναι εικόνα από τον μελλοντικό μου εαυτό να κουβαλάει την χαλαζοβόμβα!!!

 

Καλημέρα λοιπόν, η Τριτη και η Τετάρτη κλείδωσαν πλέον για κάτι καλό. Η συνέχεια παραμένει καλή, εκτός του τζεμ το οποίο θα αγνοήσω επιδεικτικά. Το επόμενο θερμό κύμα να έρθει τον Ιούλιο.

Μιχαηλ εσυ εισαι γκαντεμης θα τη σηκωσεις και θα σε πεσει στα ποδια θα σε σπασει τα δαχτυλα καλυτερα βαλε παππουτσια χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μιχαηλ εσυ εισαι γκαντεμης θα τη σηκωσεις και θα σε πεσει στα ποδια θα σε σπασει τα δαχτυλα καλυτερα βαλε παππουτσια χαχαχ

Πέθανα 😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣 όντως να το προσεξει ο Μιχαήλ αυτό. 🙄🤣

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Galanto είπε:

Μιχαηλ εσυ εισαι γκαντεμης θα τη σηκωσεις και θα σε πεσει στα ποδια θα σε σπασει τα δαχτυλα καλυτερα βαλε παππουτσια χαχαχ

Α μην ανησυχείς μου έχει πέσει μπουκάλι με 1.5 λιτρο νερό μέσα από αυτό το ύψος στα δάκτυλα με παντόφλα στα Γιάννενα ,😂 ούρλιαξα αλλά μετά από μια ώρα το είχα ξεχάσει χεχε.

Εξαιρετικο το 6 Άρι σε γενικές γραμμές

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Παμε για δυνατη εβδομαδα γεματη ασταθειες και ευχομαι τα καλυτερα σε ολους χωρις προβληματα ⛈️🌩️⚡

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Παμε για δυνατη εβδομαδα γεματη ασταθειες και ευχομαι τα καλυτερα σε ολους χωρις προβληματα ⛈️🌩️⚡

Λογικά μέχρι την Τετάρτη 27 θα πάει έτσι. Μετά φτιάχνει χωρίς ζέστες όμως. Θα μου πεις είχαμε πολύ πρόωρα την 1η θερμή εισβολή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αυτη η ξεφτιλα ξεπλενεται μονο με ενα τροπο..Θα τα πουμε μεσοβδομαδα...

Σακη βαλε κι εμενα μεσα στο ξεπλημα φιλε..130 μμ απο αρχες του ετους ειμαι...κριμα ειμαι κι εγω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αυτη η ξεφτιλα ξεπλενεται μονο με ενα τροπο..Θα τα πουμε μεσοβδομαδα...

Ποια είναι αυτή η ξεφτίλα;;; Το να μη βρέχει;;; Πάντως εμείς εδώ είχαμε καλά νερά Πέμπτη και Παρασκευή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Λογικά μέχρι την Τετάρτη 27 θα πάει έτσι. Μετά φτιάχνει χωρίς ζέστες όμως. Θα μου πεις είχαμε πολύ πρόωρα την 1η θερμή εισβολή. 

Ολη την εβδομαδα θα υπαρχουν ασταθειες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ποια είναι αυτή η ξεφτίλα;;; Το να μη βρέχει;;; Πάντως εμείς εδώ είχαμε καλά νερά Πέμπτη και Παρασκευή. 

Εννοει οτι θα ξεπλυθει η ξεφτιλα της θερμης εισβολης με τις ασταθειες που ερχονται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ακόμα ισχυρότερη η διαταραχή της Τρίτης από τα 12αρια. Πάμε για δυνατές καταστάσεις.! Το μόνο κακό είναι η αύξηση των πιθανοτήτων για νέα μεγάλη λίμνη η οποία δυνητικά θα μπορούσε να φέρει αρνητικά αποτελέσματα σε εμάς. οπότε πάμε να την φέρουμε πάνω μας

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ποια είναι αυτή η ξεφτίλα;;; Το να μη βρέχει;;; Πάντως εμείς εδώ είχαμε καλά νερά Πέμπτη και Παρασκευή. 

Προφανως..Με 100mm ετησιο ειμαι..Και οχι μονο εγω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ακόμα ισχυρότερη η διαταραχή της Τρίτης από τα 12αρια. Πάμε για δυνατές καταστάσεις.! Το μόνο κακό είναι η αύξηση των πιθανοτήτων για νέα μεγάλη λίμνη η οποία δυνητικά θα μπορούσε να φέρει αρνητικά αποτελέσματα σε εμάς. οπότε πάμε να την φέρουμε πάνω μας

Για δώσε λεπτομέρειες... λίμνη πού; Ισπανία; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορεί να γίνει αυτό λίγες μέρες πριν τον Ιούνιο!

Τετοιες εικόνες εμφανίζονται συνήθως νυχτερινές ώρες ή χαράματα!

228A942F-B4EB-4E22-A4A9-5A7C7A2DA290.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Για δώσε λεπτομέρειες... λίμνη πού; Ισπανία; 

Μπήκα σε αυτοκίνητο και επιστρέφω τώρα από γιαννενα, όταν φτάσω σπίτι σε 3 Ώρο θα γράψω τι εννοώ. Ο κίνδυνος είναι ορατός και στο 12 αρι . .. ωστόσο θα έχουμε πάρει γερή τζούρα οπότε θα χτίσουμε δυνάμεις για τα δυσκολα

τα λέμε μετα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...