Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, g_ar said:

42 βαθμοί μέγιστη στην Παρεκκλησιά εως τώρα... Πέρισυ δεν θυμάμαι καν να φτάσαμε τέτοιες θερμοκρασίες όλο το καλοκαίρι.

42.5 έδωσε τελικά χθές ο επίσημος σταθμός της Πάφου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 βαθμοί εδώ... Αντε ψοφα να τελειώνουμε γιατί το ξεφτιλισαμε... Μέσα Μάη είναι και νομίζω ότι τελειώνει το καλοκαίρι και έρχεται φθινόπωρο.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... τώρα 31.8 C με υγρασία 40 % ..... μέγιστη(λογικά .....) στις 15.17 με 32.5 C και ελάχιστη 23.4 C στις 06.52  ...... θα γράψω ποίημα για τον ανατολικό  😀...... το ξαναλέω , μας έσωσε ....!!!!!!.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32.8 μόλις η μέγιστη στην Λάρισα με αρκετά έντονο ανατολικό! Αύριο ίσως ανέβουμε 1 βαθμό  καθώς θα έχουμε πιο εξασθενημένο ανατολικό, με παρόμοια ποσοστά νέφωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33.2oC η μέγιστη στην περιοχή μου, ενώ από τις 4 που ήρθε ο ανατολικός άνεμος (15-20km/hr η ένταση του) έχει ρίξει την θερμοκρασία στους 29.5oC αυτή την στιγμή και πραγματικά νιώθεις δροσιά έξω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ελαφρύς μαιστρος που άρχισε να φυσάει μετά το μεσημέρι, κατάφερε και έριξε τη θερμοκρασία σχεδόν 8 βαθμούς μέσα σε λίγες ώρες εδώ στην πόλη της Ρόδου.  Ετσι ενώ χτυπήσαμε και σήμερα ένα περιποιημένο 37αρι γύρω στις 14.00 το μεσημέρι, αυτή τη στιγμή το θερμόμετρό μου (αυτοκίνητο) δείχνει 28.5 που μάλλον δεν απέχει από τους 29 βαθμούς που δείχνει ο σταθμός του αστεροσκοπείου τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα ήταν μια υπέροχη ανοιξιάτικο - καλοκαιρινή ημέρα για την Πολίχνη με αρκετό ήλιο και Τ από 17 - 30. Οι Τ αρκετά έως πολύ υψηλές (κανονικά δε θα έπρεπε να έχουμε μέσα Μάη πάνω από 23).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο γύρισα από Πειραιά.. 28 έγραφε το αυτοκίνητο.... Προτιμούσα το προχθεσινή 38αρι που εφτασα εδώ πάρα αυτήν την ασφυξία που ένιωσα βγαίνοντας από τον κλιματισμό του αυτοκινήτου μου.... Είχε σίγουρα κοντά στο 80% υγρασια.... Μου θύμισε λίγο από Κέρκυρα η φάση.... Εμμετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλησπέρα κι από εμένα και καλή εβδομάδα!🙂

Χρυσούπολή Περιστέρι 32.3℃ τώρα, 35% υγρασία..

Αναφέρω μέγιστη που έγγραψε σήμερα ο σταθμός μου: 35.7℃... και ελάχιστη: 24.1℃

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και πολλή ζέστη και σήμερα και με κλιματιστικό το μεσημέρι... η σημερινή μέγιστη ήταν για πρώτη φορά χαμηλότερη μετά από 6 συνεχόμενες ημέρες ανόδου της θερμοκρασίας..... ΝΑ άνεμοι επικράτησαν και σήμερα εδώ, όπως και καθ' όλη τη διάρκειά του κατά τη διάρκεια της ημέρας........ το καυτό κι άκρως ασυνήθιστο για Μάη μήνα ΣΚ, ξεχωρίζει παρακάτω... 38.5℃ ήταν η μέγιστη θερμοκρασία που κατέγραψε ο σταθμός μου εχθές Κυριακή 17/5/2020, σ' αυτό το ιστορικότατο κατ' εμέ επεισόδιο μαγιάτικου καύσωνα!

1713441839_2020-05-187_30_13.png.453f26eca26ec017e912dcabd007065d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... ''δρόσισε'' σήμερα αφού η μέγιστη δεν ξεπέρασε τελικά τους 32.5 C ....... τώρα 27.5 C με υγρασία 42 % ....... και με σταθερό ανατολικό  , που νωρίς το απόγευμα φρεσκάρισε λίγο ...... να ζήσουμε να τον θυμόμαστε 👅 ..... 🔥 το ''⚰️ μακαρίτη ⚱️'' 🔥.........  😋 ....... 🔜 🆒 .......😂🤣 ........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σάουνα.... Ψοφα σου λέω δεν αντέχω αλλοοοοοοοοοο....... 

 

Screenshot_20200518-201627.jpg

.... τελειώνει  ο π..........😂😂😂 ....... 🤣🤣🤣 ........ αλιοκαύσωνας  .......!!!!!!! ........🤪

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σάουνα.... Ψοφα σου λέω δεν αντέχω αλλοοοοοοοοοο....... 

Και είμαστε μόνο στην αρχή φίλε Γιώργο.. ολόκληρο καλοκαίρι έχουμε μπροστά μας χαχαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...