Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Aλλα 6.5mm βρηκα στο αναλογικο.Στα 9.2mm η εως τωρα συγκομιδη με πολλες τοπικοτητες μεσα σε λιγα χλμ στο κεντρονοτιο λεκανοπεδιο. Καταμαυρος ο ουρανος στα δυτικα με την Κορινθια να καταγραφει 100ρες ραγδαιοτητες τοπικα και με το stream να μας ευνοει.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Φαινεται οτι ψωφαει ομως θοδωρακο μου...Τα ηλεκτρικα σταματησαν αλλα θα περιμενουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρωμενοι δρομοι με χαλαζι στη Κοζανη σημερα το μεσημερι.

100471472_289146202252502_4873558811643740160_n.png         101387756_2504490556471086_5007984901392171008_o.jpg

https://kozanimedia.gr/2020/05/26/kozanimedia-δεν-είναι-χιόνι-αλλά-χαλάζι-απίθανε/#.Xs04p0Qzb3g

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,2mm ... Με ψιλόβροχο και 15C ... Ον -οφ συνέχεια δεν δείχνει να έχει δυναμική .... Τα καλά φαινόμενα έμειναν στους ορεινούς όγκους του Χορτιάτη και του λειβαδιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Φαινεται οτι ψωφαει ομως θοδωρακο μου...Τα ηλεκτρικα σταματησαν αλλα θα περιμενουμε..

Σααακ οι νεφωσεις ''πατησαν το ποδι τους'' Σαρωνικο.Κρισιμο το επομενο 20λεπτο😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Εγώ φοβάμαι το χαλάζι πάντως με τόσα που ακούω... 

Έχω και το αυτοκίνητο έξω...😂

μην ανησυχείς, εφόσον υπάρξει θα είναι μικρού μεγέθους [σαν ρύζι] ανήμπορο να προκαλέσει ζημιές φίλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Σααακ οι νεφωσεις ''πατησαν το ποδι τους'' Σαρωνικο.Κρισιμο το επομενο 20λεπτο😉

Τις βλεπω φιλαρακι μου..Παρακολουθω την καταιγιδα αυτη απο τις 15:30-16:00 που δημιουργηθηκε στην Φωκιδα.😋Δε με χαλαει δευτερος γυρος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

μην ανησυχείς, εφόσον υπάρξει θα είναι μικρού μεγέθους [σαν ρύζι] ανήμπορο να προκαλέσει ζημιές φίλε μου

Το εύχομαι φίλε μου👌🏼

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιες βροχοκουρτινες στον σαρωνικο..Χανονται ολα..Ερχεται καλη βροχη εστω και χωρις ηλεκτρικα..Η καμερα του Ταυρου δειχνει του λογου το αληθες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...