Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα καλα νερα δυτικα και ανατολικα του νομου..Εχουν βγει ηλεκτρικα πλεον σαρωνικο απο την Αργολιδα..Εαν φτασει αυτη η καταιγιδα τοτε θα παιξει μπαλα γενικευμενα το λεκανοπεδιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

"Παιδες εσκασε στο παραθυρο δε κάνω πλακα........ απομακρυνομαι χαχα".. τη λαμψη ειδα πολύ κοντά και τρομαξα οπως φαινεται, κι απ' το εκωφαντικο μπαμ..

Αυτό ήθελα να γράψω νωριτερα, αλλα έπεσε το internet προ λιγου και επανήλθε τώρα... εως τωρα που ξανακοψε, εριχνε χαλαρά αλλά χοντρη βροχή.. τιποτα το ακραιο απο αποψη ραγδαιοτητας! Καλυτερο παντως ετσι απ τις προηγουμενες ημέρες!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Βρεχει τωρα στον Ευοσμο

Κλασικα, σταματησε μετα απο 2-3 λεπτα

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

"Παιδες εσκασε στο παραθυρο δε κάνω πλακα........ απομακρυνομαι χαχα".. τη λαμψη ειδα πολύ κοντά και τρομαξα οπως φαινεται, κι απ' το εκωφαντικο μπαμ..

Αυτό ήθελα να γράψω νωριτερα, αλλα έπεσε το internet προ λιγου και επανήλθε τώρα... εως τωρα που ξανακοψε, εριχνε χαλαρά αλλά χοντρη βροχή.. τιποτα το ακραιο απο αποψη ραγδαιοτητας! Καλυτερο παντως ετσι απ τις προηγουμενες ημέρες!

Μια αστραπή δυστυχώς μου έκοψε μόλις το ίντερνετ.. συνεχίζω με mb τις αναφορές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εσκασε κι άλλος κοντα, επεναρξη βροχής... για να μη λέω πολλά σαν on off ενα πραγμα καθε μερικα λεπτα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Κλασικα, σταματησε μετα απο 2-3 λεπτα

0,3mm και τώρα ήλιος.Ωραία.Θέλω να πιστεύω ότι θα έχουμε και αργότερα κι αλλη ευκαιρία χρήστο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι το φρενάρει, ενώ το σκηνικό υπόσχεται....δεν έχω ώρα να δω....ξάπλωσα λίγο να ξεκουραστώ τα....καρμπυρατέρ!!!

Μπουμπουναει....μαυρίλα έξω....κάτι σκόρπιες βροχοσταγονες.....και βλέπουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρεχει καταρρακτωδώς και ΜΕ ΧΑΛΑΖΙ και με τρελά μπουμπουνητά εδώ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ , εδώ μαι 45 λεπτά περίπου !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό προς Γέρακα που ήμουν νωρίτερα . Τώρα φαίνεται να έχει βγάλει καταιγίδα στο Κέντρο της Αθήνας . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

..... αυτό το Κράου ⛈️  πρέπει να το άκουσε όλο το Λεκανοπέδιο .....!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εβγαλε ηλεκτρικα ακριβως απο πανω μας! Αρχισε να βρεχει να ριχνει χαλαζι παλι...

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η αττικη πρεπει να δωσει ρεστα σημερα με τοσες καταιγιδες τριγυρω.

αλλα δεν ξερω αν θα ειναι σαν την τριτη που εδω μας επνιξε κυριολεκτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους!!! Μια καταιγίδα της προκοπής!! Πόσο μου είχε λείψει αυτό... πόσο καιρό μετά το ξαναβλέπω!

Πολύ νερό εδώ και τουλάχιστον 5 λεπτά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ νερο και στο περιστερι αυτη την στιγμη αστραπες και ενα ομορφο σκηνικο!!! Ποιος θα μου το ελεγε οτι θα γυρισω απο το χωριο μου στο καρπενησι και θα ειχε την ιδια θερμ χαχ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...