Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοπικοτητες παιδια τοπικοτητες....αυτη ειναι η Αττικη κ αυτος ειναι ο καιρος της αρκει να σου κατσει η ζαρια....

Εγω κ μονο που εχουμε 28 μαιου!!!!!!! 5η ημερα κλειστο βροχερο καιρο και 5/7 ημερες υετο δεν θελω τιποτα αλλο...

Μολις σκοτωσαμε 7 καλοκαιρινες ημερες....

Ελαχοστη 12.3 με βοριαδακι να ξυριζει και μεγιστη μολις 20.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως από ότι βλέπω πάντα τα νότιο δυτικά τα πιάνει καλή μπόρα - βροχή μόνο όταν έρχεται το σύστημα από τα Δ - ΒΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ξαναμπουκωνει τώρα και από Ν ΝΔ υπό το άσμα ηλεκτρικωνανε

Ολη η Δύση γέμισε μαυρίλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαινεται να ειχνει παπαδες Κολωνακι Ιλισσια...περιοχη Ευαγγελισμος...τα νεφη ακουμπανε σχεδον Λυκαβηττο κ ειναι πανεμορφη εικονα με.τα.μπουμπουνητα....εδω Ζωγραφου χαζοριχνει με.17.5 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικο απογευμα παντως κ ερχονται κι αλλα....βρε λες να.ειναι το πρωτο ψυχρο και βροχερο καλοκαιρι απο το 2003;; 17 χρονια περασαν ποιος ξερει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, olaficent είπε:

ηρθε η ωρα για ανατ. αττικη νομιζω

Θα έλεγα ότι τώρα μάλλον η Δ. Αττική θα ευνοηθεί αν κάνω κάποιο λάθος διορθωστε με...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένας ουρανός στρωμένος για βροχή περιμένει την εντολή του Θεού για να ρίξει το νερό. 

Νίκαια 20.00°C

(Εικόνες από τα Δ και ΝΔ)

IMG_20200528_165925.jpg

IMG_20200528_165923.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκανε κερυανιδια συνεχως αλλα απο νερο π..ες..καλλιθεα 0.8mm  και γκαζι 2.8mm..Παλι δυναμωσε αλλα μας εχει βγαλει τον αδοξαστο..Ριξε ρε γ...νε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Σκανε κερυανιδια συνεχως αλλα απο νερο π..ες..καλλιθεα 0.8mm  και γκαζι 2.8mm..Παλι δυναμωσε αλλα μας εχει βγαλει τον αδοξαστο..Ριξε ρε γ...νε..

Δυστυχώς έτσι είναι φίλε μου... Ο Αττικός ουρανός θέλει τύχη😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τίποτα στο πλατύ ήλιος...

Η κεντρική Μακεδονία βλέπω έχει βαρδάρη σε γενικές γραμμές, οπότε δύσκολα να κάνει κάτι σήμερα. Όμως από αύριο είναι άλλη ιστορία. Και εμείς στην Λάρισα μόνο αναπτύξεις μικρής διάρκειας, αν και θα περιμένω μέχρι τις 8.

 

ούτε τα Γιάννενα είχαν αστάθεια σήμερα. μια χαζομαρίτσα μόνο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

0.3 mm απο την μπορα που μας επηρρεασε πριν απο περιπου 2 ωρες...1.5 mm μεσα σε 4 ημερες ασταθειας

Το ίδιο και ο σταθμός μου ... 1,6 mm storm total τις τελευταίες μέρες ... βέβαια παράπονο δεν έχω γιατι ακριβώς πριν από μια εβδομάδα έσπασε τα κοντερ με τα 102,4μμ ...

Στην αντίπερα οχθη .. μας ήρθε το ρεύμα στον Σταυρό ... και βγήκε ηλάρα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...