Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπερτεραστια φόλα στα Καλάβρυτα ως τώρα με 0.8mm τις 3 τελευταίες μέρες.. Φοβερό!!!! 

Στα 18.2mm εδώ storm total... Τουλάχιστον ξεπλυθηκαμε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιθανη καιρικα εβδομαδα βγαλμενη απο τελη Νοεμβριου στην Αττικη ενω σε λιγες ωρες μπαινει....ιουνιος!

Δροσια καλη ως κρυουλακι για την εποχη και 5/7 ημερες με.υετο !!!

Σας.αφηνω με 14.2 και αισθηση χαμηλοτερη οι εσωτερικες επεσαν παλι στους 19-20 μια χαρα παμε !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τις φωτογραφιες που ειχα ανεβασει ποιος τις εσβησε ρε παιδια?

Υπαρχει καποιος μοντ να μου εξηγησει  για ποιον λογο αφαιρεθηκαν?

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Κεραυνός σήμερα το απόγευμα όπως φάνηκε από τον λόφο του Λυκαβηττού

Φωτ. Τσούρας Παναγιώτης

FB_IMG_1590696353721.jpg

Πωπω δε το πιστευω ρε.. βλέπετε Ποικίλο.. δεν αποκλείεται να είναι και ο κεραυνος για τον οποίο έκανα αναφορά χθες!😉 Εκει από κάτω είμαστε.. οπως είναι οι κεραίες κι ο κεραυνός στο κέντρο!.. περίπου...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες 12.3 η ελαχιστη στην Καλλιθεα με 94% υγρασια..Τοπικες νεφωσεις...Αντε να δουμε και σημερα..Δυσκολακι για εδω κατω αλλα κατι μπορει να βγει..Σημερα υπαρχουν καλυτερες προυποθεσεις για τα βορεια του νομου μας..Καλα φαινομενα σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους ! Συννεφιά και περίπου 15 βαθμοί αυτή την ώρα στο Κρυονέρι . Σήμερα φαίνεται να είναι μια καλή μέρα για εμάς στα βόρεια .Λογικά κάπου εδώ γύρω θα σκάσει ίσως είμαστε τυχεροί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Καλημέρα σε όλους ! Συννεφιά και περίπου 15 βαθμοί αυτή την ώρα στο Κρυονέρι . Σήμερα φαίνεται να είναι μια καλή μέρα για εμάς στα βόρεια .Λογικά κάπου εδώ γύρω θα σκάσει ίσως είμαστε τυχεροί.

Ετσι μητσακο..Λογικα εκει κοντα στο μεσημερι θα βγαλει κατι προς τα βορεια...Εμεις οι κεντρονοτιοι θα παιξουμε τα ρεστα μας αργοτερα προς το απογευμα οπως και χθες...

Αλλα τα λεγαμε και χθες..Ασταθεια ειναι φιλαρακι και οτι θελει κανει...Γενους θηλυκου οπως η γυναικα αρα καθολου μπεσα...🙊

Αν και μενα το π...κι με εχει βοηθησει την βδομαδα αυτη...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ετσι μητσακο..Λογικα εκει κοντα στο μεσημερι θα βγαλει κατι προς τα βορεια...Εμεις οι κεντρονοτιοι θα παιξουμε τα ρεστα μας αργοτερα προς το απογευμα οπως και χθες...

Αλλα τα λεγαμε και χθες..Ασταθεια ειναι φιλαρακι και οτι θελει κανει...Γενους θηλυκου οπως η γυναικα αρα καθολου μπεσα...🙊

Αν και μενα το π...κι με εχει βοηθησει την βδομαδα αυτη...😜

Θέλουμε να κατεβεί ο ουρανός και να ρίχνει για 3 ώρες 🙂 αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά .Όπου σκάσει ,ότι σκάσει θα το χαζέψουμε . Εδώ παρακαλούσαμε να δούμε κεραυνό πριν λίγο καιρό... Καλά πάει αυτές τις ημέρες σε γενικές γραμμές και έχουμε και συνέχεια .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, Spartan είπε:

Τις φωτογραφιες που ειχα ανεβασει ποιος τις εσβησε ρε παιδια?

Υπαρχει καποιος μοντ να μου εξηγησει  για ποιον λογο αφαιρεθηκαν?

Δεν εχουν σβηστει απο μοντ απ'οτι καταλαβαινω Σπυρο.Ηταν δικιες σου οι φωτο;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mελίσσια 10,4οC η ελάχιστη θερμοκρασία.....

ΥΓ Σπύρο εγώ τις απέκρυψα, γιατί ήταν κενές και δεν φαινόταν τιποτε....αν υπήρξε πρόβλημα δεν ξέρω....αν θέλεις και τις έχεις σωστά ανέβασέ τες ξανά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Οι φωτό του Σπύρου φαίνονται στο κινητό αλλά δε τις βλέπω μέσω p.c.Συμβαινει και σε εσάς το ίδιο?

Screenshot_20200529-100003.jpg

Ναι και σε εμένα ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Οι φωτό του Σπύρου φαίνονται στο κινητό αλλά δε τις βλέπω μέσω p.c.Συμβαινει και σε εσάς το ίδιο?

Screenshot_20200529-100003.jpg

Τεο εμενα στο ταμπλετ μου τις βγαζει σαν λινκ και δεν ανοιγουν και στο κινητο ενα απαγορευτικο μπροστα και ουτε φαινονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας βγαζει ενα error 403. Μαλλον εγιναν copy paste οι φωτο απο καπου και υπαρχει περιορισμενη προσβαση στη σελιδα η στον πορο.Θα δοκιμασουμε να μπουνε με αλλο τροπο.

image.png.4f6acbe1ea9e673a6fc32b023c5e5edb.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε στο "dark" που το εχω εγω φαινονται.

Επίσης δεν φαίνονται στο dark  αλλά τώρα έγινε 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημέρα πήγα μια βόλτα στο χωριό και έβγαλα κάποιες φωτο ......... συγκεκριμένα βγήκαν καταιγίδες εδώ στον καμπο

Σήμερα μάλλον βοηθάει το cape γιατί ότι σωρειτη έβλεπα πριν καμία ώρα αναπτύχθηκε 

20200529_110244.jpg

20200529_110202.jpg

20200529_110955.jpg

20200529_110950.jpg

20200529_110246.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Κάποιες ακόμα φωτό από την χθεσινή καταιγίδα, έπειτα το σημερινό πρωινό ξύπνημα, καθώς και οι αναπτύξεις ανατολικά και προς τον Κίσσαβο. Έχουμε χαμηλή βάση νεφών που είναι αρκετά θετικό για την σημερινή καταιγίδα.

IMG_20200528_184545.thumb.jpg.7fe094cae210a2d34b9cbb1cd67b2546.jpg

IMG_20200528_190451.jpg

IMG_20200528_190448.jpg

IMG_20200528_191151.jpg

IMG_20200528_192440.jpg

IMG_20200528_192448.jpg

IMG_20200529_055948.jpg

IMG_20200529_110035.jpg

IMG_20200529_110050.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

showforecast.cgi?lightningmap=yes&fcstfile=2020053006_202005282354_2_stormforecast.xml
A level 1 is issued for parts of Romania, Bulgaria, Serbia, Albania, Greece, central Italy and the French Alps mainly for excessive convective precipitation and large hail.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...