Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 minutes ago, sakis13 said:

Αχορταγε...Παλι εμεις οι δυο θα το φαμε το νερο...😜

Ελπιζω ομως να ξερεις οτι μετα απο καθε καλο ακολουθει μια σειρα απο φάπες 😂😂

ειδικα για Νπ Αττικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Καλησπέρα παιδιά! Βρίσκομαι κέντρο αυτη τη στιγμή. Ξέρω ότι στα χαρτια δεν είναι η μέρα μας αλλά δεν μπορώ να αρνηθώ ότι υπάρχουν ενδιαφέρουσες αναπτύξεις... λετε;

 

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αχορταγε...Παλι εμεις οι δυο θα το φαμε το νερο...😜

Οι γνωστοί άγνωστοι ύποπτοι αχόρταγοι καταιγιδάκηδες μαζί και εγώ, ας ενώσουμε τις δυνάμεις μας για να βγει χαμός!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

 

Οι γνωστοί άγνωστοι ύποπτοι αχόρταγοι καταιγιδάκηδες μαζί και εγώ, ας ενώσουμε τις δυνάμεις μας για να βγει χαμός!🤣

Ρε μαγκα τι θα γινει ολοκληρο καμπο εχεις και δεν σε παιζει καλα τελευταια 😢😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ακόμα μια μέρα βρέχει στην Σεττα, ενώ οι αναπτύξεις στα ορεινά κ κυρίως προς Ξεροβούνι είναι εντυπωσιακές! 
6 χιλιοστά κ 12c...

3BD5C0A3-5411-460C-B43C-DD4AF3904679.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Ρε μαγκα τι θα γινει ολοκληρο καμπο εχεις και δεν σε παιζει καλα τελευταια 😢😜

χαχα ποια Θεσσαλία φίλε, εδώ στην Αμερική πήγα τον Σεπτέμβριο που πέρασε και γκαντέμιασα ολόκληρη ήπειρο, αφού είχε 13/15 μέρες ήλιο και ούτε συννεφάκι με ρεκόρ υψηλών θερμοκρασιών!! Στην πρωτεύουσα είχα πάει, λίγο έξω από αυτή έμενα. Μια μέρα έκανε καταιγίδα και αυτή δεν μας επηρέασε καλά. Μια μέρα είχε συννεφιά, και οι υπόλοιπες 13 αυτό το έκτρωμα που έζησα και εκεί. κλαψψψ!😭

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχώς και εδώ φυσάει παρά το ότι ο τζίφος μας έδινε άπνοια και αυξάνει λίγο τον αέρα μετά... Τώρα λογικά θα υποχωρήσει λίγο το πρώτο κύμα των νεφών για να ξεκινήσει η ανάπτυξη του πιο αποτελεσματικού κύματος κατά τις 4.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Οι αναπτύξεις πάνω από το Πήλιο που έβαλα πριν μετατράπηκαν σε ένα ψόφιο, χλιαρό πράγμα, το οποίο επεκτάθηκε προς τα εδώ και δίνει λίγες ψιχάλες τώρα. Χωρίς ηλεκτρικά φυσικά..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από τον ηλιόλουστο, εξωτικό και σαν τον Σταυρό Θεσσαλονίκης δεν έχει .... Φοβερή διαύγεια λόγω Βαρδάρη και θάλασσα κρύσταλλο .... Αναπτύξεις έχουμε δυτικά ( περιοχή λιμνών ) και βορεια βορειανατολικά προς Σέρρες Δράμα 

IMG_20200529_141248.jpg

IMG_20200529_141221.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλημέρα από τον ηλιόλουστο, εξωτικό και σαν τον Σταυρό Θεσσαλονίκης δεν έχει .... Φοβερή διαύγεια λόγω Βαρδάρη και θάλασσα κρύσταλλο .... Αναπτύξεις έχουμε δυτικά ( περιοχή λιμνών ) και βορεια βορειανατολικά προς Σέρρες Δράμα 

IMG_20200529_141248.jpg

IMG_20200529_141221.jpg

Εμ ετσι ειναι..Αρπαξες τα 100 χιλιοστακια σου και τωρα μου γυρνας στις παραλιες.. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλημέρα από τον ηλιόλουστο, εξωτικό και σαν τον Σταυρό Θεσσαλονίκης δεν έχει .... Φοβερή διαύγεια λόγω Βαρδάρη και θάλασσα κρύσταλλο .... Αναπτύξεις έχουμε δυτικά ( περιοχή λιμνών ) και βορεια βορειανατολικά προς Σέρρες Δράμα 

IMG_20200529_141248.jpg

IMG_20200529_141221.jpg

μέσα από αυτοκίνητο τα πήρες?🤣 Υπάρχει μια παράξενη αντανάκλαση για αυτό χεχε. Πάντως υπέροχες, σαν μια παραλία από άλλον πλανήτη μου μοιάζει😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εμ ετσι ειναι..Αρπαξες τα 100 χιλιοστακια σου και τωρα μου γυρνας στις παραλιες.. 😁

Αχααχαχα.... Έκλαψα.... Είμαι προσηνεμη ψυχή κατά βάθος και πήγα στα ανατολικά πρσηνεμα της Θεσσαλονίκης .....να απολαύσω προσηνεμες καταιγιδες 😉... Και η αλήθεια είναι ότι μας πλησιάζουν.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μέσα από αυτοκίνητο τα πήρες?🤣 Υπάρχει μια παράξενη αντανάκλαση για αυτό χεχε. Πάντως υπέροχες, σαν μια παραλία από άλλον πλανήτη μου μοιάζει😄

Σου βγάζω το καπέλο στην παρατήρηση .... Μέσα από γυαλιά ηλίου γιατί είχε μεγάλη αντανάκλαση .... 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις τελευταίες 2 ώρες έχει κάνει 6-7 on/off .Δεν θέλει ... και πάλι τώρα ξεκίνησαν χοντρές  σταγόνες αλλά είναι απογοητευτική η κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...