Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας τίποτα όπως περίμενα στο πλατύ τώρα νοτιοδυτικά ψευτοφαινεται ένας σωρειτομελανιας και είδα κανα 2 αστραπές 

 

Στην εικόνα το συννεφο που είδα αστραπές πριν Νοτιοδυτικά λογικά σε κάποιο σημείο νοτιότερα της Βέροιας 

20200529_213222.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστράφτει από Όλυμπο. Ότι να ναι τέτοια ώρα! Δυστυχώς ανακάλυψα ότι το κινητό λαγκαρει αργεί και έτσι ενώ μου δείχνει να παίρνω φωτό κεραυνούς που όντως προλαβαίνω, το στιγμιότυπο που μου δείχνει είναι αμέσως μετά.. τι ατυχία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ψύχρα εδώ ..στους 18,8 τώρα που να βγάλει καταιγίδες.....μια μπόρα πέρασε το απόγευμα από το Βέρμιο χωρίς ηλεκτρικά όμως....απλά φαινόταν οι βροχοκουρτίνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Γεια σας τίποτα όπως περίμενα στο πλατύ τώρα νοτιοδυτικά ψευτοφαινεται ένας σωρειτομελανιας και είδα κανα 2 αστραπές 

 

Στην εικόνα το συννεφο που είδα αστραπές πριν Νοτιοδυτικά λογικά σε κάποιο σημείο νοτιότερα της Βέροιας 

20200529_213222.jpg

ρε δεν καταλαβαίνω Χριστό από την φώτο χαχα🤣. Αυτό που βλέπω είναι ένα μικρό άκακο cumulus Που δεν θα μπορούσε να βγάλει ηλεκτρικά. Αλλά προφανώς λες την αλήθεια αλλά δεν την βλέπω γιατί η ποιότητα της φώτο είναι σαν του νιντέντο μου χαχαχα Ακίνητος βρεεεε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε δεν καταλαβαίνω Χριστό από την φώτο χαχα🤣. Αυτό που βλέπω είναι ένα μικρό άκακο cumulus Που δεν θα μπορούσε να βγάλει ηλεκτρικά. Αλλά προφανώς λες την αλήθεια αλλά δεν την βλέπω γιατί η ποιότητα της φώτο είναι σαν του νιντέντο μου χαχαχα Ακίνητος βρεεεε

Χαχαχχαχαχ όλη με μπερδεύουν με τον χριστο..... Καλο κινητό έχω και ακριβό κιόλας δηλαδή καλή κάμερα έχει αρκετά... αλλά καλες φωτο δεν βγάζω απο βιασύνη(και δεν ξέρω να βγάζω σωστά φωτο) 🤣😁😁τώρα να σε πω την αλήθεια φάνηκαν έντονες λάμψεις δεν ξέρω αν ήταν κάτι άλλο αλλά από κει ήρθε και φάνηκε σαν αστραπές 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Χαχαχχαχαχ όλη με μπερδεύουν με τον χριστο..... Καλο κινητό έχω και ακριβό κιόλας δηλαδή καλή κάμερα έχει αρκετά... αλλά καλες φωτο δεν βγάζω απο βιασύνη(και δεν ξέρω να βγάζω σωστά φωτο) 🤣😁😁τώρα να σε πω την αλήθεια φάνηκαν έντονες λάμψεις δεν ξέρω αν ήταν κάτι άλλο αλλά από κει ήρθε και φάνηκε σαν αστραπές 

Βρε Θανάση δεν σε είπα Χρήστο, έκφραση είναι βρε το δεν καταλαβαίνω Χριστό χαχα. Οκ κατάλαβα ίσως ήταν κάτι πιο πίσω που να μην έβλεπες ! Μόλις ξεκίνησε δυνατή βροχή εδώ!

IMG_20200529_223311.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακές αναπτύξεις και καταιγίδες, στο δρόμο από γέφυρα, προς Μεσολόγγι και Αγρίνιο σήμερα....ποικιλία φαινομένων και κρύο!!!

IMG_20200529_230826.jpg

IMG_20200529_230813.jpg

IMG_20200529_230801.jpg

IMG_20200529_230750.jpg

IMG_20200529_230729.jpg

IMG_20200529_230707.jpg

IMG_20200529_230517.jpg

IMG_20200529_230458.jpg

IMG_20200529_230448.jpg

IMG_20200529_230431.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13c εδώ ενώ η 300αρα έχει σπάσει προ πολλού. Ακόμα μια καταιγιδατη μέρα χωρίς κλιματιστικά και καλοκαιρινές αηδίες. Ομορφιές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια από τα ίδια εδώ... 0.4mm σήμερα... Μια καταιγίδα οπως πρέπει δεν έβγαλε τόσες μερες... 18.4mm συνολικά Από Δευτέρα... Πατωσαμε.... Τουλάχιστον νιώθεις ότι είναι Νοέμβρης και περιμένεις να πέσει 1 - 2 βαθμους η εσωτερική για να ανοίξει θέρμανση... 

Στους 15.3 τώρα στην ταράτσα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο ακριβως Γιωργαρε....μια ΕΠΙΚΗ εβδομαδα.για την ακριβεια 8 ημερες πλεον μετα απο την πιο αρρωστη ζεστη που εχω ζησει Μαιο...

Φοβερες δροσιες και 6 στις 8 μερες με βροχη...

15 βαθμοι νταν τωρα κ παμε παλι για 13αρι ελαχιστη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μονο που εφυγαν ετσι δροσερα κ βροχερα καθαρα καλοκαιρινες ημερες ειναι θαυμα....εγω προσωπικα μετα το 38αρι επι σερι 3ημερο μεσα Μαιου δεν πιστευα οτι ειχε.τα κοτσια...να το φερει αυτο....8 υπεροχες ημερες που θυμιζουν αλλη εποχη καο εχουμε.ψωμακι και την επομενη εβδομαδα...

14.7 πεφτει ομορφα κ αναβλυζει μυρωδιες τπ βουνο απο πανω....η φυση στα καλυτερα της με.τετοια.αναζωογονηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Βρε Θανάση δεν σε είπα Χρήστο, έκφραση είναι βρε το δεν καταλαβαίνω Χριστό χαχα. Οκ κατάλαβα ίσως ήταν κάτι πιο πίσω που να μην έβλεπες ! Μόλις ξεκίνησε δυνατή βροχή εδώ!

 

Με μπέρδεψες.......είδα τον τόνο στο ί στην αρχή και από βιασύνη νόμιζα ήθελες να πεις Χρήστος και το πληκτρολόγιο στο διόρθωσε .........εννοείται πως ξέρω την έκφραση ......γιατί με περνάς 🤣😒 είπαμε ένα λύκειο το έχουμε τελειώσει όλοι μας  🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. 13 βαθμοί ελάχιστη στο Ίλιον, 5 στο χωριό.. Ευτυχώς ζεστανει μόλις βγεί ο ήλιος.

Για να δουμε θα καταφέρει να βγεί και σήμερα κάτι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ωραια μερα σημερα,καταγαλανος ουρανος,απνοια και ενας ηλιος ολα τα λεφτα...Φυσικα δεν μ αρεσουν τετοιες μερες απλα ειναι η ιδανικη αρχη για να εχεις μια τελεια ασταθειομερα στην συνεχεια..😜Ηδη εχουμε καποιες αναπτυξουλες..Σιγουρα μεσα στην ημερα θα αυξηθουν αλλα δυστυχως σημερα δεν προβλεπεται κατι...Ισως μονο στα ορεινα της Αττικης..Εκει στο φιλαρακι μου τον δροσοπηγιωτη να βγαλει κατι τοπικο..

Εμεις μαλλον απο δευτερα ξανα και την τριτη που ισως εχουμε πολυ δυνατη μερα...Καλη συνεχεια σε ολους...

 

Υ.γ Λευτερια στους καταιγιδακηδες..✌️

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ κρύο σήμερα το πρωί με ελάχιστη 12.6 στην Λάρισα. Για να δούμε έχουμε αναπτύξεις, και ελπίζω σε καλύτερη μέρα σήμερα με καθαρά δυτικό ρεύμα στα 700/500 και νοτιοδυτικό στα 850 που είναι η καλύτερη συνταγή για Λάρισα. Να είχε όμως λίγο παραπάνω Cape Και θα ήξερα σήμερα ότι θα βλέπαμε τέρατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...