Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγρίνιο 15οC λίγο νωρίτερα με τον 2ο γύρο βροχής.....7,5mm στο κέντρο....7,8mm στο σταθμό του ΕΑΑ, ΝΑ της πόλης....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εδω κατι σκορπιες ψιχαλες πριν καμια ωρα..Ισως αργοτερα να εχουμε ενα περασμα..Αυριο ειναι η μερα μας..Σημερα οτι ερθει θα ειναι εκπληξη..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακο σκηνικο για Συννεφιασμενη την τελευταια Κυριακη του Μαιου με οβερκαστ απο ταξημερωματα κ κατα τοπους ψιχαλιδια.. 

15αρι παλι η ελαχιστη κ τωρα μολις 21 με αρκετη υγρασια κ συννεφια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε καν αναπτύξεις εδώ, μουφοσυννεφιά και αέρας.. ότι χειρότερο. Αποκλείεται να φύγει έτσι η δυνατότερη καιρικά μέρα. Δεν το δέχομαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούτε καν αναπτύξεις εδώ, μουφοσυννεφιά και αέρας.. ότι χειρότερο. Αποκλείεται να φύγει έτσι η δυνατότερη καιρικά μέρα. Δεν το δέχομαι...

Καθαρίζει η μουφοσυνεφιά από τα δυτικά προς τα ανατολικά βλέπω. Είναι 5 τώρα, λογικά σε εσάς θα έχει καθαρίσει και θα υπάρξουν ευκαιρίες. Εγώ εδώ που είμαι τέρμα στην άκρη θα πάει βράδυ μέχρι να φύγει η συννεφιά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Περιπου 2 mm  εχουμε απο την Δευτερα στον Ευοσμο σε 7 ημερες ασταθειας...

Γενικά γύρω από την πόλη δεν είδε κανένας κάτι της προκοπής με εξαίρεση τα ορεινότερα .... Από τις λίμνες και ανατολικότερα ειχε ψωμί .... Όπως συμβαίνει τις περισσότερες φορές ... Απλά και εγώ περίμενα κάτι καλύτερο να σου πω την αλήθεια και ας έπεφτε ψαλίδι από τα μοντέλα .....

Σταμάτησε και η βροχή στον Σταυρό Θεσσαλονίκης και τώρα ηλαρα με λίγες νεφώσεις 

Υγ το απόγευμα επιστρέφω ... Θα βρέξει ετοιμάσου ...

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλή καταιγίδα βορειοανατολικά μας και όντως φαίνεται πολύ μαυριλα από δω ...σε λίγη ώρα φωτο 

Screenshot_20200531-171915_Weather&Radar.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Καθαρίζει η μουφοσυνεφιά από τα δυτικά προς τα ανατολικά βλέπω. Είναι 5 τώρα, λογικά σε εσάς θα έχει καθαρίσει και θα υπάρξουν ευκαιρίες. Εγώ εδώ που είμαι τέρμα στην άκρη θα πάει βράδυ μέχρι να φύγει η συννεφιά..

Μόλις έφυγε Γιάννη αλλά προκοπή δεν βλεπω προς το παρόν δυστυχώς.. φυσάει τόσο πολύ... Πολύ κοντά στο μεγΑλυτερο φιάσκο της λιμνης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Φωτογραφίες από την καταιγιδα βορειοανατολικά αυτό σημαίνει ότι μάλλον δεν πρόκειται να μας επηρεάσει 

1 .βορειοδυτικα

2.βόρεια 

3&4. βορειοανατολικά ++βροντάει 

20200531_174504.jpg

20200531_174511.jpg

20200531_174520.jpg

20200531_174523.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Βροντάει συνεχόμενα μάλλον προς Χαλκηδόνα και βορειότερα γίνεται χαμός 

20200531_175248.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους άρχισαν οι αναπτύξεις έστω και Μικρές εδώ. Η πρώτη στο κεφάλι μου με σμίκρυνση επί 0,6 για να χωρεσει, η δεύτερη βορειοδυτικά.

 

IMG_20200531_180100.jpg

IMG_20200531_180040.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως το περίμενα..μηδέν από μηδέν=μηδέν εδώ στην δυτική Ημαθία.....ήλιος και σχετική ζεστούλα σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες..25,3 τώρα που είναι και η μέγιστη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Βροντάει συνεχόμενα μάλλον προς Χαλκηδόνα και βορειότερα γίνεται χαμός 

20200531_175248.jpg

Οντως τερατάκι με τα όλα του Θανάση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...