Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Limnostorm είπε:

Ως συνήθως με τέτοιες ατμοσφαιρικές συνθήκες, μαίνονται τώρα καταιγίδες με αρκετά ηλεκτρικά στο Στρυμονικό κόλπο.

Οι οποιες φαινονται απο εδω και καθομαι και χαζευω τους κεραυνους 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ανοίγματα στον καιρό με ελάχιστη συννεφιά εδώ στην Πολίχνη με την Τ να είναι στους 18 τώρα. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kυπαρρισία Μεσσηνίας, αργά το απόγευμα της Παρασκευής 29/5....εκπληκτικό σβήσιμο της ημέρας, με εντυπωσιακές χρωματικές αποτυπώσεις....

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, ωκεανός, λυκόφως, υπαίθριες δραστηριότητες, νερό και φύση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Άλλαξα τον τίτλο του θέματος, μιας και θεωρητικά αύριο θα έχουμε εκ νέου γενικευμένη αστάθεια. Ήδη το νέο κέντρο στροβιλισμού είναι ορατό στην δορυφορική στην Ιταλία-Αδριατική και αύριο θα έρθει σε εμάς. Να δούμε και πόση μουφοσυννεφιά θα φέρει το άτιμο

 

31-5-2020 9.JPG

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρτε και αλλο ενα... Δυστυχως ειναι λιγο πιο νοτια και πολυ φοβαμαι οτι θα περασει ξυστα... Τουλαχιστον θα εχω θεαμα τους κευρανους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Παρτε και αλλο ενα... Δυστυχως ειναι λιγο πιο νοτια και πολυ φοβαμαι οτι θα περασει ξυστα... Τουλαχιστον θα εχω θεαμα τους κευρανους

Τζάμι φίλε μου!! καλή απόλαυση είτε βρέξει είτε όχι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τζάμι φίλε μου!! καλή απόλαυση είτε βρέξει είτε όχι!

Ριχνει παντως κατι κεραυνιδια...με τυφλωνουν! Φανηκε και η κορυφη... Αρκετα καλη καταιγιδα θα ελεγα

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες..Αντε να δουμε τι θα βγαλει η μερα αυτη..Αναφορες μεχρι τις 16:00 απο Ασπροπυργο..Ελπιζω και υπαρχουν οι ενδειξεις να ειναι μια δυνατη μερα για την Αττικη..!!!Καλη βδομαδα σε ολους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ,καλό μήνα και καλό καλοκαίρι! 89 και σήμερα!!! Μακάρι όλες οι μέρες του καλοκαιριού να πάνε όπως η σημερινή 😉.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...