Jump to content
weatherforattica

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα κανένα πρόβλημα Μιχάλη και ειδικά μεταξύ μας δεν νομίζω ότι θα υπάρξει ποτέ...αλλά να ξέρεις ότι τελευταία μπαίνω σπάνια γιατί τρέχω από το πρωί μέχρι το βράδυ με τη δουλειά, διαφορετικά θα έμπαινα συχνότερα και θα σχολίαζα και άλλα, οπότε μάλλον είσαι λίγο υπερβολικός στο σχόλιο σου.  

Τέλος πάντων δεν ξανασχολιάζω κάτι όταν φαίνονται ζέστες και καλοκαιρία αφού πειράζει αρκετούς από ότι κατάλαβα...

Κανεναν δεν πειραζει μητσακο...Μεταξυ σοβαρου και αστειου τα γραφουμε..Αλλα ξερεις..Καποιοι πιο ακραιοι αντιδρουν και πιο ακραια..😛Γραφε οτι θες παλικαρι μου..Γουσταρετε λιγο παραπανω την ζεστουλα και το καλοκαιρι..Προβλημα σας..Για μενα ειστε μαζοχες αλλα αφου αρεσει σε σας😘.

Πανω απ ολα ειμαστε παρεακι..Και αυτο δεν θα χαλασει..Ακομα και ο Τασουλης που απεχθανεται τις βροχες ειναι η συμπαθεια μου..Ειλικρινης μεχρι αηδιας κι ας ενοχλειται κοσμος οπως και γω καμια φορα και ειναι και τριφυλλαρα..

Και ο γιατρος..Καυσωνακιας τρελος..Τι να κανουμε??Με ολους μας εχει δημιουργηθει το αλατοπιπερο που ειναι απαραιτητο για να υπαρχουν τα γευστικα μαγειρεματα στο φορουμ μας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον γλιτώνουμε τα φα-μωβ για να μην πω και τα βαθυκόκκινο και υπάρχει ορθανοιχτο το παράθυρο για κακοκαιριαρα που αν κάτσει θα γλιτώσουμε πολλές μέρες.Ολα θα εξαρτηθούν από τον αζορικος και πόσο κοντά θα είναι στην ιβηρική έτσι ώστε οτιδηποτε γλιστρήσει από τα β.δυτικα να σκάσει πάνω μας.Το αντίθετο σενάριο του αζορικου στα βάθη του Ατλαντικού δεν το σκέφτομαι γιατί τότε θ ανοίξουν οι πύλες της κολάσεως ειδικά για τα δυτικά και βόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ακομα και ο Τασουλης που απεχθανεται τις βροχες ειναι η συμπαθεια μου..Ειλικρινης μεχρι αηδιας κι ας ενοχλειται κοσμος οπως και γω καμια φορα και ειναι και τριφυλλαρα..

Γεροντοερωτας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι πάνε να κάνουν οι μέσοι όροι για 4 του μηνός και έπειτα. Τα υπόλοιπα τα βλέπουμε. Καληνύχτα σε όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, κάτι αχνοφαινεται. Μακάρι να μας πετύχει για 4-5 του μηνα

 

Ευρωπαίος και κυριως Τζεμ απαιτούν διόρθωση.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες..Παμε να φερουμε την λιμναρα..Πριν 10 μερες ειχα πει στον Μιχαηλ χωρις βεβαια να εχουμε στοιχεια για τοτε..Κρατα την ημερομηνια 5-7 ιουλιου..Στις 7 εχω και επετειο γαμου..Δεν γινεται. Ο καταιγιδακιας θα μοιρασει δωρα..Πλυμμηρες,κεραυνοι,χαλαζια και ραγδαιοτητες...Να τρεχουν οι ξενερωτοι απο τις παραλιες αρον αρον..Γ..ω τα μπρατσακια τους.. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Παμε να φερουμε την λιμναρα..Πριν 10 μερες ειχα πει στον Μιχαηλ χωρις βεβαια να εχουμε στοιχεια για τοτε..Κρατα την ημερομηνια 5-7 ιουλιου..Στις 7 εχω και επετειο γαμου..Δεν γινεται. Ο καταιγιδακιας θα μοιρασει δωρα..Πλυμμηρες,κεραυνοι,χαλαζια και ραγδαιοτητες...Να τρεχουν οι ξενερωτοι απο τις παραλιες αρον αρον..Γ..ω τα μπρατσακια τους.. 😂

Στις 7 Ιουλίου το σελφ κλαουντ πάνω από την Καλλιθέα θα έχει σχήμα τριφυλλιού ...😜

Cumulotrifilus Vazelus cloud

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, freeze είπε:

Στις 7 Ιουλίου το σελφ κλαουντ πάνω από την Καλλιθέα θα έχει σχήμα τριφυλλιού ...😜

Cumulotrifilus Vazelus cloud

Και το σημα της Ερανης Φιλιατρων να εχει δεν εχω θεμα..Αρκει να ερθει...😜Μακαρι ρε φιλε να κανει κατι δυνατο..Και ας ερθουν και 40 αρια μετα..Αλλα οχι για πολυ..δυο μερες το πολυ και μετα παλι φαπα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλεια τα πρωινά...!!!μια εβδομάδα με ιδρώτες υγρασίας ήλιους και άλλα τέτοια σιχαμερά θα τα αντέξουμε.Και μετά η λύτρωση θα κάψει πολλές μέρες του Ιουλίου...οπότε θα φτάσουμε στον Αύγουστο που είναι μια ανάσα από το φθινόπωρο...😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Παμε να φερουμε την λιμναρα..Πριν 10 μερες ειχα πει στον Μιχαηλ χωρις βεβαια να εχουμε στοιχεια για τοτε..Κρατα την ημερομηνια 5-7 ιουλιου..Στις 7 εχω και επετειο γαμου..Δεν γινεται. Ο καταιγιδακιας θα μοιρασει δωρα..Πλυμμηρες,κεραυνοι,χαλαζια και ραγδαιοτητες...Να τρεχουν οι ξενερωτοι απο τις παραλιες αρον αρον..Γ..ω τα μπρατσακια τους.. 😂

Θέλω το ΣΚ 4 &5/7 άκρως καλοκαιρινό, στα όρια του καύσωνα ,για μια εξόρμηση προς β.Εύβοια και μετά από Δευτέρα 6/7 σου χαρίζω μια υπερκαταιγίδα, πάει?

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαρείτε καταγαιδάκηδες για τα μακρινά όπου είναι καλός ο μ.ο. του ευρωπαικού αλλά πριν θα έχουμε καθαρά καλοκαιρινό καιρό.

240 ώρες

EDE1-240.GIF?26-12

120 ώρες

EDE1-120.GIF?26-12

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσα περισσότερα Σαββατοκύριακα με γενικευμένες κακοκαιρίες ώστε να να τρέχουν να σωθούν από τα μπουρίνια οι λουόμενοι τόσο καλύτερα.

"Μα Μιχαήλ και οι οικογένειες με τα παιδάκια?|

Δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Και εγώ ήμουν παιδί κάποτε και  πάντα ήθελα τρικυμία.  Οπότε πρέπει να αλλάξει ο ευρωπαίος όχι τόσο για την συνέχεια του, αλλά ώστε να έχουμε περίπου την φάση του τζίφου το ΣΚ 4-5/7, δηλαδή με καταιγίδες στα κεντροβόρεια.

 

αυτό θα ήταν ότι καλύτερο [για ένα πολύ μακρινό ΣΚ να μην έχω και υποχρεώσεις και χάσω τις καταιγίδες μου]

anim_oji3.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

Θέλω το ΣΚ 4 &5/7 άκρως καλοκαιρινό, στα όρια του καύσωνα ,για μια εξόρμηση προς β.Εύβοια και μετά από Δευτέρα 6/7 σου χαρίζω μια υπερκαταιγίδα, πάει?

Θα σου χαλασω χατηρι??Εφυγε...Παμε..Υπερκαταιγιδα ομως ετσι??😜Και μετα σου χαριζω το σκ εκεινο,συνθηκες Χαρτουμ..Ανημερα της επετειου του γαμου μου θελω στις 7 θεαμα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θα σου χαλασω χατηρι??Εφυγε...Παμε..Υπερκαταιγιδα ομως ετσι??😜Και μετα σου χαριζω το σκ εκεινο,συνθηκες Χαρτουμ..Ανημερα της επετειου του γαμου μου θελω στις 7 καταστροφες...Στην καλλιθεα εστω..

Έλα ρε Σάκη παλικάρε...🙂μια λςξουλα διόρθωσε εκεί προς το τέλος.Ειναι απ' εκείνα που και να τα θέλουμε δεν τα λέμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Έλα ρε Σάκη παλικάρε...🙂μια λςξουλα διόρθωσε εκεί προς το τέλος.Ειναι απ' εκείνα που και να τα θέλουμε δεν τα λέμε...

Ενταξει ρε καρντασι μου..Θα γραψω κατι διαφορετικο...😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα μπορούσε και καλύτερα ο τζίφος, παρόλα αυτά ο μέσος όρος είναι χάρμα καταιγιδοοφθαμών 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Πύργο που θα μαι πάντως πολυ καλό το κύριο 6αρι....... ωραία ensemble...

πορωση το ευρωπαικό και το παράλληλό του ήταν στα πρωινά!!!! Οι 240 ώρες του είναι τώρα εικόνα Ιουλίου???😋 χαχαχα

ens_image.php?geoid=52266&var=201&run=6&

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...