Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι (ημερολογιακά)! Εύχομαι ο Ιούνιος να κυλήσει δροσερός θερμοκρασιακά με πολλές βροχές και πολλές καταιγίδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι εύχομαι όσες περισσότερες καταιγίδες σε όλους!!!!!! ψυχρά τώρα το πρωί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καλό μήνα και καλή εβδομάδα και από εμένα ! Καλές αναφορές! Ας ελπίσουμε να είναι ένας Ιούνης γεμάτος εκπλήξεις με τις καταιγίδες του και που και που ας κάνει και λίγο από την ζέστη του! (Ας νιώσουμε και λίγο καλοκαίρι😜)

Εδώ Νίκαια έχει την ψυχρούλα του και βγαίνεις μόνο με ζακέτα!

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα και καλό καλοκαίρι.

Αφού προηγήθηκαν ευχές από όλους να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου ο Ιούνιος να μην φέρει τις καιρικές θερμοκρασιακές ανωμαλίες (είτε προς τα πάνω είτε προς τα κάτω) που είχε ο Μάιος, να πορευτεί φυσιολογικά, χαρίζοντας μας όμορφες μέρες χωρίς ακρότητες και ευκαιρίες να απολαύσουμε τις υπέροχες θάλασσές μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ευρα στο Κρυονέρι τα τελευταία λεπτά . Δεν νομίζω να κρατήσει βέβαια πολύ ώρα . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προηγουμένως κράτησε περίπου 5 λεπτά. Τώρα ξεκίνησε πάλι δυνατή βροχή ,φαίνεται πιο κλειστός ο καιρός .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαυρίλα στα Β-ΒΔ και πανέμορφες αναπτύξεις στα Α. 

Ωραίο αεράκι έχει πιάσει εδώ και λίγη ώρα που συνεχώς δυναμώνει!

IMG_20200601_131627.jpg

IMG_20200601_131557.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Μαυρίλα από τη μια πλευρά του ουρανού ανοίγματα μεγάλα από την άλλη με την Τ στους 22οC τώρα στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης. Μέχρι πριν καμιά ώρα η Τ ήταν στους 25 και φύσιξε ένα αεράκι ρίχνοντας την στους 22. Ελάχιστη το πρωί στους 14 σήμερα. Μακάρι ο Ιούνιος να μας χαρίσει καταιγίδες και σχετικές δροσιές! Είπαμε καιρικά και στατιστικά η 1η βδομάδα του Ιούνη ανήκει στην άνοιξη όχι στο καλοκαίρι! Θυμάμαι όμως και κάτι Ιούνηδες να μπαίνουν με 34αρια (πχ 2017). Πέρσι 1/6/2019 η Τ κυμάνθηκε από 15-28 εδώ στην Πολίχνη αν δεν κάνω λάθος. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, oasis είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα και καλό καλοκαίρι.

Αφού προηγήθηκαν ευχές από όλους να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου ο Ιούνιος να μην φέρει τις καιρικές θερμοκρασιακές ανωμαλίες (είτε προς τα πάνω είτε προς τα κάτω) που είχε ο Μάιος, να πορευτεί φυσιολογικά, χαρίζοντας μας όμορφες μέρες χωρίς ακρότητες και ευκαιρίες να απολαύσουμε τις υπέροχες θάλασσές μας.

Καλημέρα, καλή βδομάδα και καλό μήνα θα έλεγα εγώ! Το καλοκαίρι μπαίνει την 1η Ιουνίου μόνο ημερολογιακά. Καιρικά συνήθως παίρνει καμιά βδομάδα για να μπει (τώρα αυτό παίζει και ανάλογα με την περιοχή βέβαια).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και καλό και δροσερό καλοκαίρι να έχουμε !! Ηλιοφάνεια σήμερα εδώ στην περιοχή με κάποιες πρόσκαιρες μπόρες το μεσημέρι στο βερμιο τοπικά και τώρα αργά το απόγευμα και στα πεδινά αλλά τοπικές και διασπαρτες . Στους 25,4 η μέγιστη στους 13,3 η ελάχιστη στους 20 τώρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα σε όλα τα παιδιά! Με πολύ καλό καιρό ξεκίνησε και συνεχίζει να κυλάει η μέρα μας εδώ στην δυτική  Ημαθία! Με ηλιοφάνεια και κάποιες μόνο τώρα τελευταία αναπτύξεις στα βουνά... στους 25 η θερμοκρασία εδώ στο Μακροχωρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι αλλο ενα βιντεο..Δεν ειναι στο πικ με τα 245 ραγδαιοτητα αλλα ακουστε και δειτε το εαν θελετε.Καλλιθεα πριν μιση ωρα με τα 17.2mm.. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα απολύτως εδώ στην Ημαθία από αστάθεια σήμερα....στους 26 σχεδόν η μέγιστη...με ηλιοφάνεια στους 17 τώρα.....ψύχρα έντονη για αρχές Ιούνη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα!

Πράγματι ο καιρός σήμερα θυμίζει καλοκαίρι στους 24 εδώ το θερμόμετρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από πάρα πολύ καιρό, πλησιάζουμε τους 30 στην Λάρισα! Με αστάθεια στα γύρω βουνά. Τυπική μέρα Ιουνίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, weatherforattica είπε:

Καλημέρα και από μένα!

Πράγματι ο καιρός σήμερα θυμίζει καλοκαίρι στους 24 εδώ το θερμόμετρο!

Μάλλον άνοιξη.... Και εδώ στους 24.5 πριν λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...