Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ασε ρε γατι που ξερεις τι γινεται στη χιονοκαταιγιδα.Σκαγανε κατα ριπας οι κεραυνοι τον χειμωνα με χιονοπτωση μεσα στο δασος...αντε αγορι μου

Υγ(λειπεις..🤣🤣)

😂..Φιλαρακι απο βδομαδα να μαι λασκα ρε...

Οι χιονοκαταιγιδες ειναι για τους κουνιστους ρε ψηλε..😂

Ενα ποτηρακι στην υγεια μου..Και οχι πολλα πολλα..Γιατι θα χρειαστεις υποτιτλους...😂 δωσε φιλια στον ρητορα διπλα σου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! Μια μέρα αστάθειας είχαμε σήμερα στην περιοχή όλη σχεδόν την ημέρα από νωρίς το μεσημέρι....φυσικά εδώ στο Μακροχώρι αλλά και στην πόλη της Βέροιας δεν έκανε τίποτα το αξιόλογο..μόλις 3 χιλιοστά από διάφορες μπόρες και τοπικές καταιγίδες.. με αστραπόβροντα....η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 27,6 ενώ τώρα βρίσκεται στους 19,2....έστω και αυτά τα λίγα χιλιοστά δεν τα περίμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μύρινα Αγ. Νικόλαος και στο βάθος όρος Άθως.... (φωτό Θανάσης Λαμπρουδης) ….τρομερή φωτογραφία!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: ωκεανός, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες, φύση και νερό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφη δροσερή βράδυα και 20.4 βαθμοί τώρα στην ταράτσα μου 

Έφτασε 11 Ιούνη και ακόμα δεν έχει 30αρι μέγιστη ο μήνας εδώ.... Στους 24.5 εσωτερική... Μια χαρα πάμε.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οργιώδης η βλάστηση στο χωριό μου την Χόχλια και οι βροχούλες που πέφτουν καθημερινά, συνοδός σε αυτή την εικόνα....10/12 μέρες του Ιουνίου με υετό!!!

FB_IMG_1591953262218.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Οργιώδης η βλάστηση στο χωριό μου την Χόχλια και οι βροχούλες που πέφτουν καθημερινά, συνοδός σε αυτή την εικόνα....10/12 μέρες του Ιουνίου με υετό!!!

FB_IMG_1591953262218.jpg

Ευλογημένος τόπος!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπόρες κατά διαστήματα εδώ, ενώ χαμός απέναντι ακριβώς, στο Αιβαλι  και Δικελι, με τρομερά ηλεκτρικά. 

IMG_20200612_123508.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Οργιώδης η βλάστηση στο χωριό μου την Χόχλια και οι βροχούλες που πέφτουν καθημερινά, συνοδός σε αυτή την εικόνα....10/12 μέρες του Ιουνίου με υετό!!!

FB_IMG_1591953262218.jpg

Χμμ🤔...Με βαζεις σε πονηρες σκεψεις...κυριε Εσκομπαρ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Χμμ🤔...Με βαζεις σε πονηρες σκεψεις...κυριε Εσκομπαρ...

Mελάκι ελάτης 5 αστέρων, τσίπουρο που ανασταίνει και πεθαμένους, καρύδια, κάστανα και πατάτες Α ποιότητας, μερικά από τα κορυφαία που παρέχει η περιοχή μας Σάκη....κερνάμε όποτε θέλετε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μια αναφορά ελαφρώς μπαγιάτικη...!

Οι καταιγίδες της κεντρικής Μακεδονίας προχτές το βράδυ, επηρέασαν και τη Λήμνο χθες νωρίς το πρωί κατά τις 5 με 6.

Η Μύρινα δέχτηκε παροδική μπόρα με ηλεκτρικά με σύνολο 9,6mm.

Γενικά, οι μήνες από Απρίλιο κι έπειτα, είναι πάνω από το μέσο όρο υετικά, από λίγο έως και υπερδιπλάσιο (όπως ο Απρίλιος). 

 

 

Σήμερα, καταιγιδοφόρα νέφη ανυψώνονται από τα ΒΔ μας έως και τα Α προς τη γείτονα χώρα. Το ρεύμα είναι από ΒΔ, δεν αποκλείω καμιά βραδινή έκπληξη από τον Στρυμονικό κόλπο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Έχουμε ελπίδα για κάτι σήμερα;

ούτε καν Γιάννη.

το πολύ πολύ καμιά μπόρα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Άνοιξη προς καλοκαίρι μεταίχμιο ο καιρός εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης σήμερα με την Τ να είναι το πρωί στους 14 και το μεσημέρι να φτάνει και τους 28. Στους 27 τώρα με αρκετό ήλιο. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με 15αρια ελαχιστες κυλανε οι τελευταιες μερες.Κοντα στους 25 η μεγιστη σημερα

Εδώ σε εμάς πάντα 13-15 ελάχιστες Τ έχουμε (μιλάω για Πολίχνη). 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...