Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα από τον Εξωτικό Σταυρό Θεσσαλονίκης .... Φοβερή μέρα σήμερα με λίγο από όλα.... Ηλαρα το πρωί με θάλασσα να την πιεις στο ποτήρι 

IMG_20200613_123350.thumb.jpg.99d0883ffebf10e40f255e2b90dba713.jpg

Ένα ελαφρύ ψιχαλισμα το μεσημέρι όπου τώρα με την δύση μας χαρίζουν αυτό...IMG_20200613_204425.thumb.jpg.d72bbe06aab8c3addcf008d88d3e0d64.jpg

IMG_20200613_205739.thumb.jpg.b5b92f0ef387dc98a3b6c5e021072feb.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 18 η θερμοκρασία στο Κρυονέρι τώρα, χαλαρά περνάνε οι μέρες ,χωρις ζέστη αλλά και χωρίς καιρικό ενδιαφέρον . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, oasis είπε:

Οργιάζει η φύση μετά τις βροχές της προηγούμενης εβδομάδας!!

22 βαθμοί τώρα δροσια!!!

EBD2674A-0634-461B-BE2B-7D5ADAF04AB0.jpeg

Πνίγηκαν τα καημένα κληματα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαλκοναρα μεχρι τις 02:00 συνοδεια βοτκας παγωμενης...Υπεροχη αισθηση καθως υπηρχε ενα ελαφρυ αερακι και ιχνος ζεστης...Στους 20.7 η θερμοκρασια επεσε νωρις το πρωι..Να κανε και καμια καταιγιδα ακομα..Δεν θελω πολλα..Τα χιλιοστα του φιλου μας θελω απο σαλονικα..Ακου εκει 100mm σε μια μερα..

Εμμονικο με καντατησες ρε καρντασι μου..Αντι να πινω ηρεμα και ωραια τη βοτκιτσα μου με την γυναικα μου,εγω της ανελυα πως επεσαν σε σενα τα 100mm...😱

Παντα τετοια να χεις φιλαρακι αλλα μην εισαι μονοφαγας..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε δειλινό χθες...! 
Σπανια χρώματα για καλοκαίρι...

Δροσερή η νύχτα... σε οικογενειακούς φίλους που βρέθηκα, με πρόβατοκατάνυξη... μετά τις 00.00 το ήθελες το μακρυμάνικο καθώς ο νοτιας-θαλάσσια αύρα ερχόταν ιδιαίτερα δροσερή, παρόλο που η μπυρα έρεε άφθονη κ η προβατίνα είχε ανεβάσει θερμοκρασίες!  

18c η ελάχιστη...

4597C7F1-0650-47F4-89BE-FF16EDC1683C.jpeg

CF452669-779B-4C10-B326-50DF37BBD9D7.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Μπαλκοναρα μεχρι τις 02:00 συνοδεια βοτκας παγωμενης...Υπεροχη αισθηση καθως υπηρχε ενα ελαφρυ αερακι και ιχνος ζεστης...Στους 20.7 η θερμοκρασια επεσε νωρις το πρωι..Να κανε και καμια καταιγιδα ακομα..Δεν θελω πολλα..Τα χιλιοστα του φιλου μας θελω απο σαλονικα..Ακου εκει 100mm σε μια μερα..

Εμμονικο με καντατησες ρε καρντασι μου..Αντι να πινω ηρεμα και ωραια τη βοτκιτσα μου με την γυναικα μου,εγω της ανελυα πως επεσαν σε σενα τα 100mm...😱

Παντα τετοια να χεις φιλαρακι αλλα μην εισαι μονοφαγας..😜

Καλημέρα Σάκη ...αχαχαχαχ... Ελπίζω να μην έχεις hangover ...!! Εγώ είμαι του Τενεσί παιδί και πίνω jack περιμένοντας τον χειμώνα..... Ιστορική μέρα αυτή με την 100αρα... 😁Από ότι διάβασα και πιστεύω να το ανελυσες στην σύζυγο σου😋 ... Ήμασταν ακριβως πάνω στην σύγκλιση του ΒΔ με του ΒΑ, ένας μηχανισμός που δίνει τα καλύτερα ... Βέβαια από της 21/5 που συνέβη αυτό μέχρι τώρα και με εβδομάδα με ασταθειες έπεσαν μόνο 7,2μμ σύνολο  και να σκεφτείς ότι το κέντρο έχει μηνιαίο Ιουνίου 41μμ και εγώ 5μμ.... !! Εύχομαι ένα σούπερ σελ να κάτσει στην ταράτσα σου και να το κερνάς βοτκιτσα ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλημέρα Σάκη ...αχαχαχαχ... Ελπίζω να μην έχεις hangover ...!! Εγώ είμαι του Τενεσί παιδί και πίνω jack περιμένοντας τον χειμώνα..... Ιστορική μέρα αυτή με την 100αρα... 😁Από ότι διάβασα και πιστεύω να το ανελυσες στην σύζυγο σου😋 ... Ήμασταν ακριβως πάνω στην σύγκλιση του ΒΔ με του ΒΑ, ένας μηχανισμός που δίνει τα καλύτερα ... Βέβαια από της 21/5 που συνέβη αυτό μέχρι τώρα και με εβδομάδα με ασταθειες έπεσαν μόνο 7,2μμ σύνολο  και να σκεφτείς ότι το κέντρο έχει μηνιαίο Ιουνίου 41μμ και εγώ 5μμ.... !! Εύχομαι ένα σούπερ σελ να κάτσει στην ταράτσα σου και να το κερνάς βοτκιτσα ... 

Αυτο ειναι το κακο και το καλο ρε καρντασι μου...Η θα σε πιασει η ασταθεια και θα σε πνιξει η θα εισαι απλος παρατηρητης..Εγω εδω εχω δει 60.2mm απο το τριτο δεκαημερο του μαη και μετα..Σχετικα θετικος απολογισμος..

Λογικα απο βδομαδα θα επηρεαστεις εκ νεου..Ενταξει τα 100mm δεν πεφτουν καθε μερα..😛Αλλα σιγουρα θα βαλεις καλα χιλιοστα..

Τωρα για το jack..Απλα respect..Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ζέστη σήμερα, στους 31 ήδη. Λογικά θα είναι η πρώτη μέρα που θα βάλω κανονικά το A/C. Μέχρι τώρα το είχα βάλει κάνα δύο φορές για λίγο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! Ζέστη εδώ στην περιοχή άκρος καλοκαιρινή με αέρα από το πρωί...δυτικό νοτιοδυτικό καταβάτη από το Βέρμιο και τα Πιέρια που ανεβάζουν την θερμοκρασία αρκετά ψηλά...στους 34,8 τώρα αλλά ευτυχώς με χαμηλή υγρασία....σήμερα όντως καταλαβαίνουμε καλοκαίρι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

34.7oC στην Κονταριώτισσα Πιερίας και 34.6oC στο Μακροχώρι Ημαθίας..

Λόγο των δυτικών καταβατών ανέμων ...με το που αλλάζει για λίγο διεύθυνση ο άνεμος η θερμοκρασία πέφτει σίγουρα τουλάχιστον κατά ένα βαθμό έστω και πρόσκαιρα...τώρα για παράδειγμα έχουμε 33,7 ενώ πριν δέκα λεπτά είχαμε 34,9...!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Λόγο των δυτικών καταβατών ανέμων ...με το που αλλάζει για λίγο διεύθυνση ο άνεμος η θερμοκρασία πέφτει σίγουρα τουλάχιστον κατά ένα βαθμό έστω και πρόσκαιρα...

Και εδώ έχει βγάλει λίβα σήμερα αλλά ο πιο κοντινός σταθμός είναι off.. Η Λάρισα φθάνει τους 33oC σιγά σιγά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πατάμε γκάζια εδώ με 34.4 βαθμούς! Μόνο για σήμερα βέβαια τόσο υψηλή η θερμοκρασία, ίσως και αύριο.

35.7!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ήλιο και ζέστη μπήκε η μέρα. Στους 21 η ελάχιστη Τ, στους 30 τώρα. Να δούμε πού θα φτάσει; Ρεκόρ μήνα θα κάνουμε σήμερα λογικά αυτήν τη στιγμή η Τ είναι ίση με τις 10/6. Ρεκόρ έτους έχουμε τους 35οC στις 16/5/2020. Ελάχιστη έτους έτσι για την ιστορία -5οC στις 8/1/2020.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιο ζεστη ημερα του Ιουνιου σημερα με ευχαριστη βεβαια αυρα κ σχετικη αισθηση αλλα η ζεστη ειναι ζεστη...

Ακριβως 32 πριν λιγο παντως ειναι θαυμα που περασε ολοκληρος μισος Ιουνιος χωρις να μας.ακουμπησουν καν τα 30αρια....

Ελαχιστη 20.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Η πιο ζεστη ημερα του Ιουνιου σημερα με ευχαριστη βεβαια αυρα κ σχετικη αισθηση αλλα η ζεστη ειναι ζεστη...

Ακριβως 32 πριν λιγο παντως ειναι θαυμα που περασε ολοκληρος μισος Ιουνιος χωρις να μας.ακουμπησουν καν τα 30αρια....

Ελαχιστη 20.5

Γιατί είναι θαύμα; Ιούνιο έχουμε ακόμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 32 η Τ τώρα και μάλλον αυτή θα είναι και η μέγιστη ημέρας. Ελάχιστη στους 21 και αυτό το 32αρι είναι η μέγιστη Ιουνίου μέχρι στιγμής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεπεράσαμε τους 37 στην Λάρισα και έχουμε ακόμα λίγη ώρα για να φτάσουμε 38αρι, έτσι απλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31.6 μέγιστη 

29.7 τώρα 

Η εσωτερική ξεπέρασε πάλι τους 26 οπότε τα κλιματιστικα μπήκαν πάλι σε λειτουργία και θα κλείσουν το φθινόπωρο..... 

Νιώθω φρικτά σήμερα με τη ζέστη..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...