Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, billipiros12 είπε:

Πολυ ευχάριστη μέρα στη πρεβεζα. 24 βαθμοί τώρα με δροσερό αερακι. 

Η Πρέβεζα παίζει να είναι ωραία πόλη! Δεν έχω πάει αλλά το πιστεύω! Ειδικά το φθινόπωρο και την άνοιξη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Η Πρέβεζα παίζει να είναι ωραία πόλη! Δεν έχω πάει αλλά το πιστεύω! Ειδικά το φθινόπωρο και την άνοιξη!

Μόνο το καλοκαίρι είναι ωραία πολη.. 

Τις άλλες εποχές του χρόνου αυτοκτονεις😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Μόνο το καλοκαίρι είναι ωραία πολη.. 

Τις άλλες εποχές του χρόνου αυτοκτονεις😂

Γιατί;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Γιατί;

Δεν έχει νά κανεις κάτι τις άλλες εποχές. Θλίψη πραγματικα. 

Καλοκαίρι είναι πολυ ωραία. γυναίκες, παραλιες, μαγαζιά, βόλτες

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! 33,5 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι η τρίτη συνεχόμενη ημέρα με αρκετή ζέστη και το θέμα είναι ότι έχουμε μπροστά μας ακόμα 2,5 γεμάτους μήνες και ότι τέτοιες θερμοκρασίες σημειώνονται με φυσιολογικές σχεδόν τιμές στα 850...15-16 βαθμούς....που να έρθουν και τα 20+ που συνήθως τα τελευταία χρόνια έρχονται και δεν φεύγουν από τον Ιούλιο μέχρι και τον Σεπτέμβριο....στους 16 η ελάχιστη στους 25,3 τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32.1 εδω η υψηλοτερη για το μηνα μεχρι στιγμης και κανω μια ευχη...με βαση την εξελιξη να μην κανει υψηλοτερη μεγιστη...για τον Ιουνιο τουλαχιστον...

22.8 η υψηλοτερη ελαχιστη το πρωι...

Γενικα καλα παμε δεδομενης της εποχης (μεσιασε ο Ιουνιος, πλησιαζουμε τη μεγαλυτερη διαρκεια ημερας κλπ) απλα.ηταν ομορφα οσο κραταγε 18-19 ελαχιστες και ηταν πραγματικα δροσερα τα πρωινα κ.τα βραδια...το μεσημερι ΟΚ και 30 και 32 και 36 θα κανει καλοκαιρι ειναι...αλλα.ας.δροσιζει τουλαχιστον καλα.τα βραδια...

24.8 τωρα με.ενα.υποπνεον νοτιαδακι και τσιμπημενη υγρασια....ολα.τεντα ανοιχτα απο τωρα μεχρι το ξημερωμα κραταμε.με.νυχια και με.δοντια εσωτερικες στους 24-24.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1η φορά φέτος ένιωσα ζέστη (καλά δε λέω για εκείνο το πρόσκαιρο αν και έντονο κύμα ζέστης στις αρχές Μαΐου) και το εννοώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kouvanos είπε:

32.1 εδω η υψηλοτερη για το μηνα μεχρι στιγμης και κανω μια ευχη...με βαση την εξελιξη να μην κανει υψηλοτερη μεγιστη...για τον Ιουνιο τουλαχιστον...

22.8 η υψηλοτερη ελαχιστη το πρωι...

Γενικα καλα παμε δεδομενης της εποχης (μεσιασε ο Ιουνιος, πλησιαζουμε τη μεγαλυτερη διαρκεια ημερας κλπ) απλα.ηταν ομορφα οσο κραταγε 18-19 ελαχιστες και ηταν πραγματικα δροσερα τα πρωινα κ.τα βραδια...το μεσημερι ΟΚ και 30 και 32 και 36 θα κανει καλοκαιρι ειναι...αλλα.ας.δροσιζει τουλαχιστον καλα.τα βραδια...

24.8 τωρα με.ενα.υποπνεον νοτιαδακι και τσιμπημενη υγρασια....ολα.τεντα ανοιχτα απο τωρα μεχρι το ξημερωμα κραταμε.με.νυχια και με.δοντια εσωτερικες στους 24-24.5

Κάτι 37-38αρια βλέπω εγώ για τέλος Ιουνίου - αρχές Ιουλίου! Στο θέμα των ελάχιστων συμφωνώ. Τώρα εδώ πχ έχω 21οC μαζί με αραιή συννεφιά αλλά αύριο το μεσημέρι η Τ θα είναι πιο χαμηλή από ότι σήμερα (33οC).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας περάσει κι αυτό το σύστημα κι από Πέμπτη - Παρασκευή θα γυρίσουμε στον ηλιακό. Άλλωστε και συννεφιές να κάνει πλέον αντέχει το νερό (λόγω διάρκειας μέρας εικάζω).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέβεζα ωραίο δροσερό  πρωινό με 17 βαθμούς.... Το βράδυ κλείνεις τις πόρτες...

Τα νερά του Ιονίου είναι ακόμα κρύα.. 

Θεοδώριανα 12 βαθμούς ελάχιστη... Ψύχρααα. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17,5οC ελάχιστη θερμοκρασία, νωρίς σήμερα το πρωί στα Μελίσσια.....μια χαρά θα μας περάσει ο Ιούνιος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια 8οC νωρίς το πρωί και με δυτικό άνεμο....όπως μου λέει ο αδελφός μου που θα είναι εκεί για λίγες ημέρες, κοιμήθηκε απόψε με 5 κουβέρτες παρακαλώ, αφού δεν πρόλαβε να ανοίξει θέρμανση!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηδη εβγαλε καλες αναπτυξεις στην ορεινη Χαλκιδικη με την Τ εδω στους 25

IMG_20200616_113143.jpg

Σε 25 λεπτα:

IMG_20200616_115551.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Εβγαλε καταιγιδες ηδη 

IMG_20200616_124111.jpg

IMG_20200616_124113.jpg

Στον Χορτιάτη και προς λίμνες πρέπει να είναι η καταιγις .... Στο Σέδες που είμαι τώρα ακούσαμε μπαμ πριν λίγο .... Νότια έχει ηλαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Στον Χορτιάτη και προς λίμνες πρέπει να είναι η καταιγις .... Στο Σέδες που είμαι τώρα ακούσαμε μπαμ πριν λίγο .... Νότια έχει ηλαρα

Ναι βαση blitz νοτια του Χορτιατη ειναι η καταιγιδα .. εβγαλε και αλλη βορειοανατολικα

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...