Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ψιχαλιζει και παλι...

Και εδώ στα νοτιοανατολικά μια από τα ίδια ... Ψιχαλες που γίνονται ασθενή βροχή κάπου κάπου .... Του νοεσις η κάμερα δείχνει κάτι να πλησιάζει αλλά δεν μου γεμίζει ακόμα το μάτι αυτό που βλέπω εδω... Σχεδόν στάσιμη είναι η νέφωση 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 χιλιοστά εδώ στο Μακροχωρι μέσα σε λίγα λεπτά που δεν έκανε με τίποτα τον χαμό που έκανε στη Βέροια στην οποία είχε μικρό πλημύρες σχεδόν παντού μέχρι και τα καπάκια των υπονόμων σηκώθηκαν πέσαν λαμαρινες στους δρόμους και κόπηκαν  κλαδιά από τα δέντρα από τον αέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Και εδώ στα νοτιοανατολικά μια από τα ίδια ... Ψιχαλες που γίνονται ασθενή βροχή κάπου κάπου .... Του νοεσις η κάμερα δείχνει κάτι να πλησιάζει αλλά δεν μου γεμίζει ακόμα το μάτι αυτό που βλέπω εδω

Κοιτα που εχει και αξιωσεις να ξαναδει σοβαρη βροχη...Ρε αχορταγε,ρε απληστε..100mm εβαλες ρε...Τι αλλο θες..??Ψιχαλες μεχρι το 2022 να χεις..😂

Περα απο την πλακιτσα ισως βγουν θεματακια αργοτερα σε σας...Καλα φαινομενα ρε καρντασι..Απολαυστε οτι ερθει γιατι κακα τα ψεματα καποια στιγμη ολο αυτο το καιρικο σκηνικο θα τελειωσει...Και θα μας μεινουν οι καταγαλανοι ουρανοι και τα 35αρια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κοιτα που εχει και αξιωσεις να ξαναδει σοβαρη βροχη...Ρε αχορταγε,ρε απληστε..100mm εβαλες ρε...Τι αλλο θες..??Ψιχαλες μεχρι το 2022 να χεις..😂

Περα απο την πλακιτσα ισως βγουν θεματακια αργοτερα σε σας...Καλα φαινομενα ρε καρντασι..Απολαυστε οτι ερθει γιατι κακα τα ψεματα καποια στιγμη ολο αυτο το καιρικο σκηνικο θα τελειωσει...Και θα μας μεινουν οι καταγαλανοι ουρανοι και τα 35αρια..

Δεν θα κανει κατι τωρα δυστυχως...Δεν ξερω αν εννοεις για το βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Δεν θα κανει κατι τωρα δυστυχως...Δεν ξερω αν εννοεις για το βραδυ

Ναι Χρηστακο για κατι πιο δυνατο και γενικευμενο εαν και εφοσον..μονο το βραδυ..Τωρα οτι βγει θα ειναι καθαρα προσκαιρο και τοπικο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Κοιτα που εχει και αξιωσεις να ξαναδει σοβαρη βροχη...Ρε αχορταγε,ρε απληστε..100mm εβαλες ρε...Τι αλλο θες..??Ψιχαλες μεχρι το 2022 να χεις..😂

Περα απο την πλακιτσα ισως βγουν θεματακια αργοτερα σε σας...Καλα φαινομενα ρε καρντασι..Απολαυστε οτι ερθει γιατι κακα τα ψεματα καποια στιγμη ολο αυτο το καιρικο σκηνικο θα τελειωσει...Και θα μας μεινουν οι καταγαλανοι ουρανοι και τα 35αρια..

Χαχα .... Μα μας έχει απαξιώσει .... Χθες τίποτα μα τίποτα ....έστω 1 μμ βρε παιδί ...για να λαδωνει το βροχόμετρο . Εντ μεταξύ εδώ επειδή πλημυρησαν όλα σχεδόν τα ισόγεια δεν θέλουν να ακούν καθόλου για βροχή.... Πρέπει να είμαι ο μόνος που γουστάρει .... Αν και εδώ με πορωσατε με τις καταιγίδες ... Μου ήταν εντελώς αδιάφορες πέρα από να τις χαζεύω οπότε καθοντουσαν .... Τώρα τις θέλω τις ρουφιανες😜

 

...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Χαχα .... Μα μας έχει απαξιώσει .... Χθες τίποτα μα τίποτα ....έστω 1 μμ βρε παιδί ...για να λαδωνει το βροχόμετρο . Εντ μεταξύ εδώ επειδή πλημυρησαν όλα σχεδόν τα ισόγεια δεν θέλουν να ακούν καθόλου για βροχή.... Πρέπει να είμαι ο μόνος που γουστάρει .... Αν και εδώ με πορωσατε με τις καταιγίδες ... Μου ήταν εντελώς αδιάφορες πέρα από να τις χαζεύω οπότε καθοντουσαν .... Τώρα τις θέλω τις ρουφιανες😜

 

...

Χαιρομαι που αλλαξοπιστησες..Εχουμε γεμισει χιονοστρουμφιτες...Πρεπει οι καταιγιδακηδες να αυξηθουν γιατι ακομα ειμαστε σαν τη μυγα μεσ το γαλα μεσα στο φορουμ..Εχει αλλη χαρη η ρουφιανα..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτώντας δορυφορική ένας πυρήνας δημιουργείται ΒΔ στα σύνορα και θα επιρρεασει Κιλκίς από ότι φαίνεται σε πρώτη φάση και αν επεκταθεί και περιοχές της Θεσσαλονίκης

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Κοιτώντας δορυφορική ένας πυρήνας δημιουργείται ΒΔ στα σύνορα και θα επιρρεασει Κιλκίς από ότι φαίνεται σε πρώτη φάση και αν επεκταθεί και περιοχές της Θεσσαλονίκης

Το γλυκοκοιταω εδω και ποση ωρα...Τεραστιος ειναι..Μακαρι να επιβιωσει και να φτασει εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, freeze είπε:

Κοιτώντας δορυφορική ένας πυρήνας δημιουργείται ΒΔ στα σύνορα και θα επιρρεασει Κιλκίς από ότι φαίνεται σε πρώτη φάση και αν επεκταθεί και περιοχές της Θεσσαλονίκης

Θα σας πιασει..Γνωμη μου..Αυτο πιστευα εξαρχης και προανεφερα για φαινομενα και σημερα το βραδυ στη σαλονικα..Καλα φαινομενα ρε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Η σαλονικα δινει ρεστα ειτε σε τοπικο ειτε σε πιο γενικευμενο επιπεδο..

Τωρα ειδα πιο αναλυτικα τι εγινε στην Δραμα..Απλα δεος..Ας το εκανε και σε μενα μια φορα και ισως μετα να γινομουν και γω χιονοστρουμφιτα..🤔Ισως...

Μεινε οπως εισαι... καταιγιδοφραουλιτσα καρπαζοεισπρακτορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μεινε οπως εισαι... καταιγιδοφραουλιτσα καρπαζοεισπρακτορα

Σε μια  ωρα απο κοντα να μου τα πεις αυτα..χιονοτσιτσιολινα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θα σας πιασει..Γνωμη μου..Αυτο πιστευα εξαρχης και προανεφερα για φαινομενα και σημερα το βραδυ στη σαλονικα..Καλα φαινομενα ρε...

Δεν νομιζω οτι θα μας πιασει...Δυστυχως κοβεται στα 2 ο πυρηνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δεν νομιζω οτι θα μας πιασει...Δυστυχως κοβεται στα 2 ο πυρηνας...

Δε πειραζει Χρηστακο μου..Οπως βγει...Καλη καρδια..😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχούλα σε χαμηλούς ρυθμούς και μουντός κλειστός καιρός (όλη μέρα σχεδόν), στη Χόχλια Ευρυτανίας, τώρα....ψύχρα και οξυγόνο!!!

IMG-81ef3e01f922f10e2e7c02f99dc97d21-V.jpg

IMG-deac8c9d60d82c3715e5488b21f00737-V.jpg

IMG-b9d30f53e6d2f9e691c2737361e42cf5-V.jpg

IMG-404f11d7a3656263d212b95db5bb2cf8-V.jpg

IMG-9ae29b3ac0c2e5bbf18a905f8833f3eb-V.jpg

IMG-514fd6f7e308a5484f42c35e887678df-V.jpg

IMG-9b6b4cdb82fdfe812cf40b7c26589aa8-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...