Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα ζεσταίνομαι...  δεν υπάρχει καμία αμφιβολία γι' αυτό σήμερα.. παράλληλα η κοιλίτσα του καφετί γατούλη γουργουρίζει....

Στους 29.9°C τώρα και 39% υγρασία...

23.1°C ελάχιστη, 32.4°C μέγιστη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Χαλκίδα οι άνεμοι μόλις στράφηκαν σε νότιους... δεν ξέρω κατά ποσό θα βοηθήσει ή οχι αυτό...

Και εδώ είχαμε από νωρίς Νοτιά Άγγελε αλλά στην περιοχή της φωτιάς τώρα έπιασε .Γενικά πλέον είναι σε ύφεση. Λογικά θα σβησει σύντομα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

28.8 αυτη την ωρα στην καλλιθεα..Βγαινω για τσιγαρο στο μπαλκονι και ιδρωνω στο μπαμ..Να πεσω να μην πεσω...🤔

Τι Τ είναι αυτές ρε Σακαρή;;…..24,4οC εδώ και 45% υγρασία.....χαλαρότατα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη 35.4 βαθμούς, και τώρα λίγο πάνω από 30. χαλαρή και η σημερινή μέρα με φυσιολογική ζέστη για την εποχή και περιοχή.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τι Τ είναι αυτές ρε Σακαρή;;…..24,4οC εδώ και 45% υγρασία.....χαλαρότατα!!

Aστα ρε Κωτσο..Δραμα...Εδω και δυο μερες μ εχει παει....Τρελη ζεστη ακομα και οταν φυσαει ο αερας ειναι ζεστος..Δε πεφτει η Τ ουτε τη νυχτα...Ανεβαινει και η υγρασια..

Καθομαι ρε φιλε και ιδρωνω χωρις να κανω τιποτα..Απορω πως υπαρχουν ανθρωποι που αγαπουν τετοιες συνθηκες..

Εκτος εαν συγγενευουν με τα γουρουνακια...😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο ζεστο βραδυ σημερα με.διαφορα...ευτυχως πνεει ενα δυτικο αερακι που καπως μετριαζει τα πραγματα...

32.8 η μεγιστη στις 18.16 παρακαλω λογικο αν σκεφτουμε οτι φθανουμε στην ανωτατη διαρκεια ημερας....

25.8 τωρα εκανε γενναια.βουτια με.το που εδυσε ο ηλιος και με το αερακι μπορεις να κατσεις βεραντα ανετος...

Αυριο 20αριζει ο Ιουνης κ ζεστη δεν εχουμε καταλαβει κακα τα ψεμματα....αλλες χρονιες ειχε βαρεσει ηδη τον 3ημερο καυσωνα του με.τα 40αρια του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26.3℃ εδώ....... 50% υγρασία...

30αρα εσωτερική και μάλλον η μεγαλύτερη τέτοια ώρα εδώ και μέρες...

Σημερα έκανα μπάνιο.... τη συνέχεια τη ξέρετε....... έλεοςςς...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω το ΝΝδ ρευμα δροσιζει καπως αλλα δεν αφηνει την Τ να πεσει....

24.8 με 66% υγρασια....αλλα φυσαει κ δεν το καταλαβαινεις....η συνηθισε ο οργανισμος οσο δηλαδη γινεται να συνηθισεις...

Παντως θυμαμαι βραδιες του Ιουνη με απνοια και 32αρια μετα τα μεσανυχτα οποτε μια χαρα ειμαστε.φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες μια παρατήρηση με όλη τη καλή διάθεση... Όταν μιλάτε και αναφέρετε, καθόλου ζέστη,, δεν είδαμε καλοκαίρι φέτος,  μακάρι να συνεχίσει έτσι, κλπ κλπ  να έχετε υπ όψιν σας, ότι την ζέστη όπως την αντιλαμβάνεται ο καθένας μας, είναι καθαρά υποκειμενικό ζήτημα.κσι εξαρτάται από πολλές παραμέτρους .. Άλλος, (όπως ο γράφων) με οτιδήποτε άνω των 23 αντε 24 βαθμών υποφέρει. Άλλος θεωρεί πάνω από 35 ζέστη κ.ο.κ. Επομένως καλό είναι να συζητάμε, να δίνουμε τις αναφορές μας, χωρίς να χαρακτηριζουμε το μέχρι στιγμής καλοκαίρι ως νορμάλ θερμοκρασιακα... Συγνώμη α σας κούρασα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.5 βαθμοι αυτη την ωρα στην Καλλιθεα..Αρκετη ζεστη..Συννεφια απο νωρις και η λιμνη να προσπαθει να σηματοδοτησει την επερχομενη αλλαγη..Μαζι σου κοριτσαρα..Φερε την αλλαγη εδω και τωρα...😜Αρκει να μην εχει τα επακολουθα της αλλαγης του 80...Οι παππουδες το πιασαν..😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από το Κιλιμάντζαρο της Ανατολικής Βοιωτίας !😄😄😄Συννεφιά πλέον εδώ και λίγη ώρα στο χωριό . 

20200620_080736.jpg

20200620_080712.jpg

20200620_083459.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από την Καρδίτσα με συννεφιά ξεκινάει η μέρα σήμερα και κλασσικά και αέρας και η θερμοκρασία στους 25 

Επεξεργάστηκε από dondinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Καλημέρα από το Κιλιμάντζαρο της Ανατολικής Βοιωτίας !😄😄😄Συννεφιά πλέον εδώ και λίγη ώρα στο χωριό . 

20200620_080736.jpg

20200620_080712.jpg

20200620_083459.jpg

Πηγες για περπατημα φιλαρακι η μου φαινεται..Θ ανεβαιναμε και μεις αλλα μας προλαβαν τα πεθερικα μου..Κατεβηκαν αυτοι..Ο θεος βοηθος..Ξερεις εσυ..😜Να περασετε ομορφα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!

ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙς ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΎΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΆ ΓΙΑΤΊ ΕΣΚΑΣΑ!!!

Νομίζω πρέπει να χει υγρασία εδω στο Ίλιον ενω τώρα εχει σκοτεινιάσει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ευαγγελος είπε:

Καλημέρα!

ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙς ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΎΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΆ ΓΙΑΤΊ ΕΣΚΑΣΑ!!!

Νομίζω πρέπει να χει υγρασία εδω στο Ίλιον ενω τώρα εχει σκοτεινιάσει!

Συνυπογραφω φιλαρακι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Πηγες για περπατημα φιλαρακι η μου φαινεται..Θ ανεβαιναμε και μεις αλλα μας προλαβαν τα πεθερικα μου..Κατεβηκαν αυτοι..Ο θεος βοηθος..Ξερεις εσυ..😜Να περασετε ομορφα..

Πήγα φίλε και τώρα γυρίζω. Μόλις έπιασε και βροχούλα! ( ισα που θα βρεξει τους δρόμος δηλαδή )

Καλά να περάσετε και εσείς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Συνυπογραφω φιλαρακι..

Σάκη το πιο δ΄υσκολο μου ματς στα πλει οφ θα ναι με σενα...κακως φευγει ο Δωνης!!!

σορρυ για το οφ τοπικ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Ευαγγελος είπε:

Σάκη το πιο δ΄υσκολο μου ματς στα πλει οφ θα ναι με σενα...κακως φευγει ο Δωνης!!!

σορρυ για το οφ τοπικ!

Καλος προπονητης,πολυ καλος αλλα εχουν γινει πολλα..Δικαιως φευγει..Οχι ομως για αγωνιστικους λογους..

Απο τον αδερφο μου που ειναι αθλητικος συντακτης τα μαθαινω και γω..Στην αρχη το ιδιο πιστευα οτι κακως φευγει..Αλλα εν τελει επρεπε..

Αλλα οπως και να χει χωρις γηπεδο ο Παναθηναικος δεν εχει ουτε χθες ουτε αυριο..Καταντια...Να παλευω για ισοπαλιες και να γιορταζω την εισοδο στην πενταδα..Τελος παντων..Ανοιξες μεγαλη κουβεντα φιλαρακι...

Κατα τα αλλα αρκετη ζεστη και τοπικες νεφωσεις...Εχει καποια συννεφα υποσχομενα αλλα δεν ειναι η ωρα μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγιδα σ αγαπαω κι ενα μονο σου ζηταω παρε μου τ αμαξι για να τρελαθω..Ω ω ω χαλαζι σαγαπω ω ω ω για σενα μονο ζω..

Οπως λενε τα μοντελα θα ρθει γιδα την δευτερα και θα γινει πανικος..Θα χει μεσα και χαλαζι οτι ριξει δε πειραζει αρκει μονο λιγο να το δω..

Καταιγιδα μου ωραια γ.....σε την καλλιθεα για να τρελαθω..Παρε σπιτι και αμαξι και ολα παλι θα ναι ενταξει αρκει να ρθεις να σε δω.

Ω ω ω γουσταρω ηλεκτρικα ω ω ω να ερχονται ξανα...

Vamossss... 

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ψευτοσυννεφια κατέβασε την θερμοκρασία περίπου ένα βαθμό... Στους 30.2 τώρα και 32% υγρασια.... 

 

10.2 ελαχιστη στα Καλάβρυτα στα 730μ 

9.4 στο Παος Καλαβρύτων στα 640μ 

15.8 στον Ποταμό Κέρκυρας σε 0 υψομετρο 

Όλα αυτά με αναστροφη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...