Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tο smart watch που φοράω μου δείχνει 138 παλμούς παρόλο που είμαι αραχτός στον καναπέ και επίπεδο άγχους στο κόκκινο... 

Θα πεθάνουμε για τον κωλοκαιρο Γ... την τύχη μου και είμαι και σε κρίσιμη ηλικια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Περίεργο ρε φιλε... Η πλατφόρμα του forum είναι η καλύτερη και η ευκολότερη στο upload είτε για βίντεο είτε για φωτο

Για κάνε καμιά επανεκινηση το pc

.... το ξέρω .... ποτέ δεν είχα πρόβλημα να κατεβάσω photos ..... αλλά τώρα με τα video ..... μουλάρωσε ....😋......(.......?????.....)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... το ξέρω .... ποτέ δεν είχα πρόβλημα να κατεβάσω photos ..... αλλά τώρα με τα video ..... μουλάρωσε ....😋......(.......?????.....)

Για δοκίμασε από smartphone

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα έχουμε ηλεκτρικά από την ίδια καταιγίδα παρόλο που έμεινε κυρίως το αμόνι της! Επίσης φαίνεται πλέον η χαμηλοτερη βάση της νέας καταιγίδας. μακάρι να υπάρξει κάτι από τα βορειοδυτικά αργότερα αν και δύσκολο το κόβω. Εντωμεταξυ στην Ήπειρο μούφα μεγάλη σήμερα .... ( Προς το πσρον)

 

IMG_20200601_154917.jpg

IMG_20200601_160446.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ακόμα έχουμε ηλεκτρικά από την ίδια καταιγίδα παρόλο που έμεινε κυρίως το αμόνι της! Επίσης φαίνεται πλέον η χαμηλοτερη βάση της νέας καταιγίδας. μακάρι να υπάρξει κάτι από τα βορειοδυτικά αργότερα αν και δύσκολο το κόβω. Εντωμεταξυ στην Ήπειρο μούφα μεγάλη σήμερα .... ( Προς το πσρον)

 

IMG_20200601_154917.jpg

IMG_20200601_160446.jpg

Μουφα στην Ήπειρο είναι από τής κακοκαιρίας. Ακόμα ψάχνω τα 70-80 άρια χιλιοστά που έταζε ο τζίφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μ αρέσεις 

.... ναι .... δεν μου είναι απαραίτητο ..... οπότε ..... ..... 

..... το θέμα είναι ότι και επανεκκίνηση έκανα ..... αλλά τίποτα..... δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ..... ούτε το μικρότερο απ'όλα που είναι 7.98 mb δεν ανοίγει ..... το κατεβάζει μετά από 3 - 4 min ..... μαύρο ..... και δεν το ανοίγει ...... ...... σε ζάλισα .....!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

Απίστευτα φαίνονται οι βροχοκουρτινες !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...