Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καταιγιδα χωρις ηλεκτρικα δεν ειναι καταιγιδα..Μπορα,ομβρος,κατακλυσμος αλλα εφοσον δεν εχει ηλεκτρικα δεν ειναι καταιγιδα κι ας ριχνει και κουβαδες..😜

Χεχε εβγαλε τωρα ηλεκτρικα  δεν πειραζει 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο το μεσημερι ακουγονται βροντες εδω και δεν εχει πεσει ουτε σταγονα..μια λεπτη ζωνη νοτια της πολης της Χιου και βορεια απο μενα εχει δεχτει απιστευτο νερο τις τελευταιες ωρες αλλα και νωριτερα.Τρελη ατυχια... https://mgm.gov.tr/eng/radar.aspx?rG=anm&rR=35&rU=max#sfB

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Θα έρθει Νίκαια λες;

Σορρυ φιλε τωρα το δα.Δεν αποκλειεται να δεις λιγη βροχουλα η ψιχαλισμα,αλλα οσο ανατολικοτερα πηγαινουμε στον νομο τοσο λιγοτερες πιθανοτητες υπαρχουν απο αυτο το νεφικο που κατεβηκε απο τα ΒΔ μας.Εδω εκοψε τωρα,αλλα υπαρχει κι αλλος πυρηνας στα ΒΔ μας.Αν αντεξει...(που ετσι φαινεται) ισως ξαναβραχουμε καποιοι λιγοι σε 20'-30'

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Σορρυ φιλε τωρα το δα.Δεν αποκλειεται να δεις λιγη βροχουλα η ψιχαλισμα,αλλα οσο ανατολικοτερα πηγαινουμε στον νομο τοσο λιγοτερες πιθανοτητες υπαρχουν απο αυτο το νεφικο που κατεβηκε απο τα ΒΔ μας.Εδω εκοψε τωρα,αλλα υπαρχει κι αλλος πυρηνας στα ΒΔ μας.Αν αντεξει...(που ετσι φαινεται) ισως ξαναβραχουμε καποιοι λιγοι σε 20'-30'

Μάλιστα κατάλαβα σε ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαντέψτε πόσα χιλιοστά έπεσαν στο πλατύ ....ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΦΑ ολες οι μέρες εδώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Μαντέψτε πόσα χιλιοστά έπεσαν στο πλατύ ....ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΦΑ ολες οι μέρες εδώ.....

Σε ξεσκισα.0.2mm!!!💪😂

Περα απο την πλακιτσα εδω κατω κουτσα κουτσα φτασαμε τα 43mm απο την προηγουμενη βδομαδα..Καλα ηταν..Αυριο δεν πιστευω οτι θα κανει κατι εδω κατω..Αφου δεν εκανε σημερα..Ισως παλι στα πιο βορεια τμηματα του νομου..Καλο βραδυ παιδες..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Μαντέψτε πόσα χιλιοστά έπεσαν στο πλατύ ....ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΦΑ ολες οι μέρες εδώ.....

.... εντάξει ρε φίλε .... θα΄ρθει και η σειρά σας .... ο καιρός κύκλους κάνει ..... σαν τη ζωή ...... 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

ΑΤΤΙΚΗ ΥΕΤΟΣ ΕΤΟΥΣ

Ιπποκράτειο πολιτεία 542mm

Αθήνα κέντρο 128mm

Εύβοια... 
Χαλκιδα 233mm

Στενή...1143mm

Ίδια απόσταση σχεδόν με τις περιοχές της Αττικής!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 3.8mm ο υετός σήμερα τόσο στο βουνό όσο και στην πόλη.Το τελευταίο νεφικο κατέβηκε στην Δ.Αττικη αποδυναμωμένο και χωρίς να αφήσει κάτι το αξιόλογο.👋🌙

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες..Για παμε...Θελω η Αθηνα να γινει μινεαπολις σημερα...Αλλα απο καταιγιδες και βροχες..😜Σημερα ελπιζω τα κεντρονοτια να δειξουν χαρακτηρα...Για παμεεεε...Αναφορες απο Ασπροπυργο μεχρι το απογευμα..Ελπιζω οταν σχολασω το αμαξι μου να επιπλεει στον σαρωνικο με πορεια προς Κουλουρη...🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες!!!! 

 

Με αναστροφη στους 1.8 σήμερα τα Καλάβρυτα στα 730μ

-0.2 στο Παος Καλαβρύτων στα 640μ

9.6 στον Ποταμό Κέρκυρας σε 0 υψομετρο

Χωρίς αναστροφη (ταράτσα) 13.9 εδώ Ζωγραφου στα 200μ

Ελπίζω σήμερα ανήμερα των γενεθλίων μου ο καιρός να μου κάνει το μεγάλο δώρο που περιμένω 8-9 μέρες τώρα και με έχει αφήσει μόλις με 18.4mm και με μεγάλη απογοητευση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καλημερες!!!! 

 

Με αναστροφη στους 1.8 σήμερα τα Καλάβρυτα στα 730μ

-0.2 στο Παος Καλαβρύτων στα 640μ

9.6 στον Ποταμό Κέρκυρας σε 0 υψομετρο

Χωρίς αναστροφη (ταράτσα) 13.9 εδώ Ζωγραφου στα 200μ

Ελπίζω σήμερα ανήμερα των γενεθλίων μου ο καιρός να μου κάνει το μεγάλο δώρο που περιμένω 8-9 μέρες τώρα και με έχει αφήσει μόλις με 18.4mm και με μεγάλη απογοητευση

Καλημέρα και χρόνια σου πολλά ! 

Ελπίζω να σου το κάνει το δώρο σήμερα ο ουρανός 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Για παμε...Θελω η Αθηνα να γινει μινεαπολις σημερα...Αλλα απο καταιγιδες και βροχες..😜Σημερα ελπιζω τα κεντρονοτια να δειξουν χαρακτηρα...Για παμεεεε...Αναφορες απο Ασπροπυργο μεχρι το απογευμα..Ελπιζω οταν σχολασω το αμαξι μου να επιπλεει στον σαρωνικο με πορεια προς Κουλουρη...🙏

Πιστεύεις ότι πάμε σε κάτι πιο καλό δηλαδή σήμερα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ελπίζω σήμερα ανήμερα των γενεθλίων μου ο καιρός να μου κάνει το μεγάλο δώρο που περιμένω 8-9 μέρες τώρα και με έχει αφήσει μόλις με 18.4mm και με μεγάλη απογοητευση

Πολύχρονος αγορίνα με υγεία και ότι άλλο επιθυμείς.Για σήμερα ειδικά σου εύχομαι...

🎵Όσα είναι τα χρόνια σου,να να τα χιλιοστά σου.  Από τις 1 ως τις 7,πάνω απ' τη γειτονιά σου.🎵

Υγ  Ωραία ημερομηνία γενεθλίων.Ξυπνας μνήμες🙂Ειμαι κύριος και δε θα πω τπτ αλλο🤐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Πολύχρονος αγορίνα με υγεία και ότι άλλο επιθυμείς.Για σήμερα ειδικά σου εύχομαι...

🎵Όσα είναι τα χρόνια σου,να να τα χιλιοστά σου.  Από τις 1 ως τις 7,πάνω απ' τη γειτονιά σου.🎵

Υγ  Ωραία ημερομηνία γενεθλίων.Ξυπνας μνήμες🙂Ειμαι κύριος και δε θα πω τπτ αλλο🤐

Χαχαχαχαχα.... Έγραψες φιλαράκι!!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία στον φίλο Χελμό.

Όσον αφορά το Κορωπί τώρα, ελάχιστη στους 14°, η ποσότητα τις χθεσινής βροχής ήταν πολύ μεγάλη, κρίμα που δεν υπάρχει ένας σταθμός σε έναν από τους μεγαλύτερους σε έκταση δήμους της Αττικής.

Τα video που έχουν κυκλοφορήσει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης αποκαλύπτουν το μέγεθος της χθεσινής νεροποντής στο Κορωπί. Εγώ την γλίτωσα με λίγα νερά στο υπόγειο μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 12,4οC η ελάχιστη Τ στα Μελίσσια....ίσως αργήσουμε λίγο σήμερα!!

Ρεπορτάζ από το χθεσινό ισχυρό καταιγιδο-πέρασμα, από τη Ναυπακτία!!

https://www.nafpaktianews.gr/ναυπακτία-άνοιξαν-οι-ουρανοί-κατέβασ/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καλημερες!!!! 

 

Με αναστροφη στους 1.8 σήμερα τα Καλάβρυτα στα 730μ

-0.2 στο Παος Καλαβρύτων στα 640μ

9.6 στον Ποταμό Κέρκυρας σε 0 υψομετρο

Χωρίς αναστροφη (ταράτσα) 13.9 εδώ Ζωγραφου στα 200μ

Ελπίζω σήμερα ανήμερα των γενεθλίων μου ο καιρός να μου κάνει το μεγάλο δώρο που περιμένω 8-9 μέρες τώρα και με έχει αφήσει μόλις με 18.4mm και με μεγάλη απογοητευση

Πολύχρονος και πολύβροχος......!!!!!!...με υγεία και πολλές ευτυχισμένες στιγμές!!!!!!!........

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιες ελαχιστες για ιουνιο.7,4-8,2 και 10,8 κατα σειρα οι 3 σταθμοι στην ιπποκρατειο.Καπου στους 9,5 με 10 εδω.

Χρονια πολλα Γιωργο και απο δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα 14.7 ελαχιστη 20.6 τωρα. ο υμμητος  κατι εχει αρχισει και βγαζει!! παει συστημενο στο ΓΙΩΡΓΟ!!! (ΧΕΛΜΟΣ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΦΙΛΕ!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...