Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Φλωρικες αστάθειες είναι αυτές... 

Αύριο τελευταία ευκαιρία... 

Μετα τα ξαναλέμε Οκτώβρη... 

Πολυχρονος φίλε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελικα επεσα τελειως εκτος αφου εκει που ειχε μαυρισει ο τοπος ξαφνικα απλα εσπασε η συννεφια.

δεν μπορει να περιμενει κανεις τιποτα. οτι κατσει τελικα και αν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Φλωρικες αστάθειες είναι αυτές... 

Αύριο τελευταία ευκαιρία... 

Μετα τα ξαναλέμε Οκτώβρη... 

Έτσι λες από Μάρτιο....θαχουμε πολλά "επεισόδια" ακόμη.....

Ψιλόβροχο Μελίσσια, σε αποδομη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης καλοκαιρία με λίγα αραιά σύννεφα με την Τ να κυμαίνεται από 13 έως 25 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Φλωρικες αστάθειες είναι αυτές... 

Αύριο τελευταία ευκαιρία... 

Μετα τα ξαναλέμε Οκτώβρη... 

Πολύχρονος! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριες και κυριοι..Επτωχευσαμεν!!Μηδεν εις το πηλικον..Και Καλλιθεα και Ασπροπυργο...Τουλαχιστον γυρισα με το αμαξι μου και οχι με συγκοινωνια...😜

Υ.γ Πολυχρονος Γιωργο..Υγεια και τυχη!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

3mm τελικά εδώ. Προσπαθεί να ξαναβγάλει  από τα Δυτικά μπόρα . Σπάνε πάντως, είναι πολύ τοπικά τα φαινόμενα. 

Ελπιζω να ειστε ολοι καλα στο σπιτι και να ανεβουμε ολοι στο χωριο το σκ??Ρωταω γιατι μετα απο 3mm ειναι δυσκολο να επιστρεψεις στην κανονικοτητα..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κυριες και κυριοι..Επτωχευσαμεν!!Μηδεν εις το πηλικον..Και Καλλιθεα και Ασπροπυργο...Τουλαχιστον γυρισα με το αμαξι μου και οχι με συγκοινωνια...😜

Υ.γ Πολυχρονος Γιωργο..Υγεια και τυχη!!!

Να σαι καλά αγορίνα.... Σε περίμενα τις προάλλες ρε.... Βέβαια κάτι για παντόφλα νούμερο 40 άκουγα από κάποιους '' φιλους'' σου.... 

Τι δεν έπρεπε να το πω αυτό??? 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Να σαι καλά αγορίνα.... Σε περίμενα τις προάλλες ρε.... Βέβαια κάτι για παντόφλα νούμερο 40 άκουγα από κάποιους '' φιλους'' σου.... 

Τι δεν έπρεπε να το πω αυτό??? 🤣

Ανωτερα βια ρε φιλαρακι...Αλλα μην ακους τον Δροσοπηγιωτη..Μεγαλη λερα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ελπιζω να ειστε ολοι καλα στο σπιτι και να ανεβουμε ολοι στο χωριο το σκ??Ρωταω γιατι μετα απο 3mm ειναι δυσκολο να επιστρεψεις στην κανονικοτητα..😂

5,5mm παρακαλώ! Έριξε πάλι μια μπορίτσα . Δύσκολο το βλέπω να έχει γίνει η αποκατάσταση του οδικού δικτύου μεχρι τότε 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρωμοκοπάει μούφα σήμερα, εναλλάξ από το καλά τα πήγαμε σε μούφα οι μέρες, χωρίς απαραίτητα να βρέχει κιόλας εδώ.. Ωστόσο όπως είπα σήμερα είναι βραδινή κατάσταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

5,5mm παρακαλώ! Έριξε πάλι μια μπορίτσα . Δύσκολο το βλέπω να έχει γίνει η αποκατάσταση του οδικού δικτύου μεχρι τότε 😜

Τι παθατε ρε φιλε..Καταστροφη...Δυσκολες καταστασεις..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είχα 1 ευρώ για κάθε καιρική μούφα που έχω φάει στην ζωή μου, η περιουσία του τζεφ μπέζος [και προ διαζυγίου μάλιστα] θα ήταν γατάκι μπροστά στην δικιά μου....😬

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α καλα εσυ μονιμα στη ντοπα...😂Αλλα κοφτην ρε φιλε..Ετσι κι αλλιως εκει πανω χωρις αντιπαλο παιζεις..Εγω εαν ειχα 8mm σημερα θα βγαινα στη θησεως με παρεο..Για σενα λεω δροσοπηγιωτη...Αγγιζεις τα 600mm ετησιο σιγα σιγα..Εγω μαλλον θα τα φτασω στο μεθεπομενο ετησιο..😂

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν είχα 1 ευρώ για κάθε καιρική μούφα που έχω φάει στην ζωή μου, η περιουσία του τζεφ μπέζος [και προ διαζυγίου μάλιστα] θα ήταν γατάκι μπροστά στην δικιά μου....😬

Ρε φιλαρακι,μηπως εχεις ενα ευρω??🤲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν είχα 1 ευρώ για κάθε καιρική μούφα που έχω φάει στην ζωή μου, η περιουσία του τζεφ μπέζος [και προ διαζυγίου μάλιστα] θα ήταν γατάκι μπροστά στην δικιά μου....😬

Στην δική μου περίπτωση θα έλεγα πως αν μου δίνανε ένα ευρώ κάθε ώρα που θα εμένα τον Ιανουάριο μπροστά στο παράθυρο να βλέπω τη σκόνη για νιφάδες και τελικά να μην γίνεται τίποτα 

Θα είχα τωρα τρία εξοχικα στον Άρη😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...