Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ...τελικά μας πιτσιλισε τα ξημερώματα.... 0,8μμ έγραψε ο σταθμός .... Ήθελε να αγιασει γενικά όλες αυτές τις μέρες αλλά ο Βαρδάρης δεν το άφηνε .... Πάμε για άλλα ... 1,2 μμ ο μήνας , 364μμ το έτος μέχρι στιγμής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με αίθριο και πεντακάθαρο ουρανό ξεκινάμε την ημέρα μας και σήμερα εδώ στην περιοχή! Φυσικά φουλ υγρασία νωρίτερα παντού  όλα μούσκεμα λες και εινσι Νοέμβρης...πολύ ψυχρα επίσης με την ελάχιστη στους 12,2 ... ενώ τώρα πιάσαμε ήδη τους 18,5....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταια μερα ασταθειας..Αντε να δουμε..Δυσκολα παντως θα βγαλει κατι δυνατο ποσο μαλλον γενικευμενο..Ειδικα για μας τα κεντρονοτια ακομα και να ψιχαλισει θα ναι εκπληξη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταία μέρα αστάθειας σήμερα, και η ευχή είναι να μην έχουμε ξανά τέτοια σάπια λίμνη.. Μόνο δυναμικές μπεζ-πορτοκαλί λίμνες με μεγάλα cape.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 βαθμοί ελάχιστη στο χωριό... Πολύ κρύο εδώ και μέρες με καθημερινό φαινόμενο τις απογευματινές μπόρες. 

Συννεφιά τώρα με 10 βαθμούς... 

 

theodoriana1.jpg

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερουδια.

Όπως βλέπω τώρα τον ουρανό,και με δεδομενο ότι στα 850 θα έχουμε ΝΝΔ ανεμους,οι περιοχές από Ασπρόπυργο έως Παιανια κοντά στην Αττική οδό και βορειότερα θα πρέπει να έχουν αυξημένες πιθανότητες για τοπικές δυνατές βροχοπτώσεις.

Οι υπόλοιποι φτωχοί συγγενείς θα περιμένουμε μπας και ξεστρατισει τιποτα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 minutes ago, sakis13 said:

Τελευταια μερα ασταθειας..Αντε να δουμε..Δυσκολα παντως θα βγαλει κατι δυνατο ποσο μαλλον γενικευμενο..Ειδικα για μας τα κεντρονοτια ακομα και να ψιχαλισει θα ναι εκπληξη...

Καλημέρα! Και όμως Σάκη έχει πετάξει ήδη γερές αναπτύξεις. Πιστεύω μια μπόρα καλή θα τη δούμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Καλημέρα! Και όμως Σάκη έχει πετάξει ήδη γερές αναπτύξεις. Πιστεύω μια μπόρα καλή θα τη δούμε 😉

Το ξερω ρε φιλαρακι μου..Αλλα το stream δεν ειναι καλο για μας εδω κατω. Εγω στον Ασπροπυργο μεχρι να σχολασω ισως δω κατι..

Φαγαμε καλο νερο εμεις την προηγουμενη βδομαδα και τωρα αρχισε η γκαντεμια..Ε δεν ειναι καθε μερα Πασχα.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Το ξερω ρε φιλαρακι μου..Αλλα το stream δεν ειναι καλο για μας εδω κατω. Εγω στον Ασπροπυργο μεχρι να σχολασω ισως δω κατι..

Φαγαμε καλο νερο εμεις την προηγουμενη βδομαδα και τωρα αρχισε η γκαντεμια..Ε δεν ειναι καθε μερα Πασχα.😂

Χμμ! Stream και λεπτομερειες τωρα 😜.

Hopecasting για παντα! 
 

παντως κακο θα ναι να ζεστανει λιγο να ξελαμπικαρουμε και παμε για αλλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει μαυρίσει ο τόπος εδώ νωρίς νωρίς . Δεν νομίζω να αργήσει να ξεκινήσει. Σε καμία ώρα το αργότερο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπιασε βροχή ήδη τελικά .  Ρίχνει 2ευρα 

Αν δεν αρχίσουν να σπάνε πάλι ( και να μας σπάνε και εμάς τα ... ) θα ρίξει πολύ νερό . 

http://www.livecameras.gr/up/oinofyta.php

 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα άρχισε η μαυριλα που ξεκίνησε από τα ΒΒΔ να απλώνεται μέσα στο λεκανοπέδιο.... Τελευταία ευκαιρία σήμερα για όσους όπως εγώ δεν είχαν τα αναμενόμενα νερά των τελευταίων 10 ημερων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε σήμερα....Λίγο νωρίτερα οι φωτό, από Μαρούσι προς Πεντέλη και Υμηττό!!

IMG_20200603_111619.jpg

IMG_20200603_111629.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έριξε περίπου 15 λεπτά, σταμάτησε και τώρα ξεκίνησε πάλι αφού μας έπιασε το παρακάτω συννεφάκι που τραβάει την ανηφόρα. 

SmartSelect_20200603-123435_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...