Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Κολαση!!Χαλαζι και το νερο ξεπερασε τα παζοδρομια..Προσκυνω την χαρη σου ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ!!!

μπράβο ρε φίλε μου μπράβο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι καλά ρε παιδιά που βάζετε και σεις κανένα βίντεο να βλέπουμε και οι ΝΔυτικοι ... που τώρα κλαίμε με μαύρο δάκρυ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

πολυ περιεργη καταιγιδα. ξεκινησε μπαμ αμεσως να ριχνει καταρακτες και χαλαζι χωρις καν να ειναι κλειστος ο καιρος

Δημιουργήθηκε πάνω σας φίλε, και έχει μερικές ανατροφοδοτήσεις πάνω σας. ταυτόχρονα διαλύεται γρήγορα, οπότε έχετε και ανοικτό καιρό, αλλά και την μαυρίλα των νέων πυρήνων. Αν δεις την δορυφορική με το ενεργό μέρος είναι κουτσουλιά, μια βούλα στην ουσία που κάνει τον χαμό [μετά από μερικές ακόμα βούλες🤣]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Δημιουργήθηκε πάνω σας φίλε, και έχει μερικές ανατροφοδοτήσεις πάνω σας. ταυτόχρονα διαλύεται γρήγορα, οπότε έχετε και ανοικτό καιρό, αλλά και την μαυρίλα των νέων πυρήνων. ΑΝ δεις την δορυφορική με το ενεργό μέρος είναι κουτουλιά, μια βούλα στην ουσία που κάνει τον χαμό [μετά από μερικές ακόμα βούλες🤣]

εγω βλεπω οτι εχει κατι πυργακια γυρω γυρω παντως. ισως βγαλει κατι μικρο σε διπλανες περιοχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερή ένταση βροχής και τρομακτικές αστραπές στον Καρέα!

Φυσικά μεγάλη πτώση της θερμοκρασίας σε φθινοπωρινά επίπεδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τη συγκίνηση ήταν αυτή! Και επειδή έχω μια εργασία να διευθετήσω σήμερα, απλά σταματησα να φάω κάτι, γιατί έχει δουλειά! Και το καλύτερο διάλειμμα μου το χάρησε σήμερα ο καιρός!!!! Γεια σου ρε καιρεε!! Αυτό ήτανε καρβέλι ολόκληρο, ουτε ψιχουλάκι ούτε κουλουράκι!!!!!!! Γιδάρα ήτανε... σύντομη κι γευστικότατη😋

Ωρε αυτό εδώ ήτανε τζακ ποτ και τη τελευταία στιγμή!

11.4 mm μέσα σ' ένα μισάωρο max.. και λιγότερο! Με μέγιστη ραγδαιότητα στα 151.6 mm/hr!! Σήμερα νιώθω πολύ.. πολύ τυχερός!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Απλή βροχή τώρα..

ναι ο είδα σε κάμερες.....την διέλυσε ο νοτιοανατολικός τελικά. Αλλά καλύτερο από το 0 εεε?😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλα ισχυει ειναι μικρης εκτασης καταιγιδα που ομως ριχνει πολυ πολυ νερο και κεραυνους. οπου περασει θα περασουν καλα. εδω  4μμ  και ανεβαινει πολυ γρηγορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...