Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Αναφορές ασταθειών, με βροχές και καταιγίδες...1-3/6...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ακόμα μια χρόνια οι χιονουρες της Δίρφυος περνούν στο καλοκαίρι, παρόλη την καυτή περίοδο στα μέσα του Μαη!

BA67431B-95A8-4445-93D4-B7820D22465F.jpeg

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Χρονια πολλά στο φίλο μας το Γιώργο.. πολύχρονος!! Να πιάσει τόπο η ευχούλα του Θοδωρή κι ότι άλλο επιθυμεις!!

Θα σου ευχηθω μια 20αρα+..😋 το μινιμουμ ειναι αυτο! Γιατι ετσι τις θέλω κι εγω, ασχετα αν δε μου κάθονται 20αρες και τρωω γιδοψιχουλάκια σαν Περιστεράκι στο Περιστερι από παιδάκια.. κι όχι ψιχουλάρες.. ψιχουλάκια! ε κάτι να πάρω κι εγω χαχαχα

Ελαχιστη 14.6°C εδω τα ξημερωματα! Την εχει μια ψυχρούλα.. ακομη σκεπάζομαι τα βράδια... σημερα φόρεσα και καλτσούλες! Με 24°C εδω εσωτερική!

Επειδη εβαλα τον χωρια παλιο μου αισθητηρα και συγκρίνω.. για την ωρα δε βλεπω καμια άξια λόγου αναφοράς διαφορα μεταξύ σαλονιού - δωματιου που εχω και τη κονσονα του vue...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζουν σιγά σιγά οι αναπτύξεις πάνω απο το λεκανοπέδιο απο Πάρνηθα και Υμηττό μεριά. Οχι κάτι το αξιόλογο ακόμα...

Επεξεργάστηκε από Kostir
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Φυσικά ήλιο εχουμε στο πλατύ δεν υπάρχει κάτι να σχολιάσω στον καιρό....ψυχρα το πρωί.....

ΥΓ: Άνοιξα ένα καινούργιο θέμα στην κατηγορία τεχνολογία όποιος θέλει Μπόρις να πάει να το τσεκάρει 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τον  ΒΔ στα ψηλά να είναι ισχυρός δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για εμάς στα βόρεια. Ας κάνει παιχνίδι ο εορτάζων  @ΧΕΛΜΟΣ ! Πολύχρονος Γιώργο  να χαίρεσαι την οικογένειά σου! 

20200602_115726.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρες στην παρέα...επιστροφή στον Γέρακα από βράδυ Κυριακής αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν έδωσα αναφορές στην χθεσινη μπούκα εκεί κατά τις 2 που για λίγο έδωσε χαλάζι εδώ με πολύ χαμηλές Τ για την εποχή...σήμερα πάλι έχουμε αναπτύξεις απ' τα ΒΔ για να δούμε μήπως πάρουμε κάτι και σήμερα...ελάχιστη το πρωί 13.9 με 87% υγρασία τώρα 20.5...να και μια φωτό απ' την φύση εδώ γύρω που μετά τις τελευταίες βροχερες μέρες έχει ανακτήσει τα υπέροχα χρώματα της

IMG_20200602_123455.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θα ριξει στις ιδιες περιοχες σακη .οι αναπτύξεις βγαινουν καλυτερα στον Υμηττό απο χτες

Εδω βγαινει καταιγιδα ακριβως πανω απο καρεα ηλιουπολη βυρωνα και ζωγραφου.

Θα δουμε ομως.

IMG_20200602_124904.jpg

IMG_20200602_124910_1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ένα βιντεάκι που τράβηξα λίγο πριν φύγω απ' το σπίτι χθες στην εξαρση.....Έναρξη βροχής εδώ μολις😁 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eνα ωραίο time lapse που δείχνει πως ένα δυτικό ρεύμα διώχνει όλα τα Βορεια σύννεφα Ανατολικά...( Στο τέλος λόγω του αέρα έχει ένα ατυχηματακι)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαύρισαμε και περιμένουμε 

Ο Υμηττός δείχνει δυνατός σημερα

Εχει πετάξει δυνατούς πυρηνες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Κλεινει αποτομα .

Λογικα θα εχουμε καλα φαινόμενα.

Πιθανοτατα τα ανατολικα του λεκανοπεδίου θα δουν νερο.

 

 

IMG_20200602_125551.jpg

IMG_20200602_125559.jpg

Εχεις δικιο αγορινα..Γραψε λαθος..Με ξεγελασε η καμερα της Πεντελης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μεσημερι, Καταιγιδα εβγαλε και σημερα στα νοτια της πολης της Χιου,Στα 12mm ο νοτιος σταθμος.

Επεξεργάστηκε από korfalonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Η μαυριλα εχει μπαστακωθει αλλα φαινομενα ακομα οχι

Λένε ότι καράβι που αργεί σκατα είναι φορτωμένο.... Κάπως έτσι βλέπω την κατάσταση και σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...