Jump to content
Winterlove

Αναφορές ΒΡΟΧΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ λιμνοκακοκαιρίας 21-24/6/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην κορινθια πανικος,στην βοιωτια τα ιδια..Στα υπερβορεια της Αττικης χαμος και στην μεση ο φτωχος συγγενης..Αμα δε βρεξει και σημερα τι να πω..Εντωμεταξυ ο π...νας γιος ο σαρωνικος κοιμαται..Οτι μπαινει απο κορινθια η αργολιδα ψωφαει αμεσα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιθανότητα ΙΣΧΥΡΟΥ ΜΟΥΦΙΆ ανεβαίνει. Παίρνει σώβρακα πάλι ο καιρός, ό,τι θέλει κάνει. Έβγαλε ήλιο τώρα εδώ, ώρα να ανοίξει το ποτιστικό του γκαζόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

Νοτιοδυτικός ορίζοντας στα σκοτάδια. Αν ήταν ο βορειοδυτικός δεν θα χάναμε την καταιγιδα

IMG_20200622_160009.jpg

ΑΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ, ΤΟΤΕ ΠΑΤΙΝΙ 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωρινή λήξη συναγερμού στο κολυμβητήριο.....τα μπαμ μπουμ σταμάτησαν για λίγο και ξεκίνησαν μόλις....βγήκε και ήλιος, αλλά όσο κι αν βλέπω να ελλοχεύει μουφα, πιστεύω ότι μπορεί να το ισορροπήσει....για να δούμε αν είμαστε τυχεροί η όχι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα μεγάλες προσδοκίες για σήμερα και για αύριο αλλά ο καιρός κάνει πάλι τα δικά του... θα επανέλθω με αναφορά εάν αλλάξει κάτι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τίποτα στην κεντρική Μακεδονία διάσπαρτοι διαλυμένοι σωρείτες 

Η Χαλκιδικη εχει βγαλει καποιες καταιγιδες απο το πρωι ενω τωρα υπαρχει καταιγιδα βορεια της λιμνης Βολβης...

Κατι παει να γινει βορειοανατολικα μας

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλεον έχει αρχίσει και εμένα να προβληματίζει.. μέχρι τώρα μόνο κατι μπουμπουνητά έχω ακούσει και έχω δει μια εντυπωσιακή μαυρίλα στον βόρειο ορίζοντα ... τώρα έχουμε μια συννεφιά και τίποτα παραπάνω... ε και κανα ανοιγματάκι...

Δε θα κάτσω να σκάσω.... όποτε θέλει, εδώ είμαι και το προκαλώ ακόμαΙ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πελλοπονησο εχει θεμα μεγαλο(βαση δορυφορικης)

Το στριμ μας ευνοει.Αν αντεξουν οι πυρηνες(θα δουμε καλες καταιγιδες πιστευω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12mm στο Κρυονέρι . Να πω την αλήθεια έχω ξενερώσει με την όλη κατάσταση,άλλα  περίμενα . 

Αδειάζει κάπου κοντά στο χωριο, προς το παρόν δεν το έχει επηρεάσει . 

SmartSelect_20200622-162815_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως τα λεει ο Σακαρος....αμα κοιμαται ο Σαρωνικος μην περιμενετε τιποτα..ο.τι περναει απλα αποδυναμωνεται κ διαλυεται θα ειχε ενδιαφερον να δουμε τελικα το ανεμολογιο ψηλα ....

16.40 και μονο σκοτεινιασε παροδικα Ιλισσια...τωρα ξαναβγαινει ηλιος....

Ωραια δροσουλα παντως με 24 νταλα μεσημεριατικα κατι ειναι και αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Πελλοπονησο εχει θεμα μεγαλο(βαση δορυφορικης)

Το στριμ μας ευνοει.Αν αντεξουν οι πυρηνες(θα δουμε καλες καταιγιδες πιστευω)

Αφου κοιμαται ο σαρωνικος ρε σπυρετο..Θελει ν ακουσει τα καντηλια του για να στανιαρει..Δεν ειναι δυνατον..Εχουμε το σωστο stream,γινεται χαμος σε κορινθια και αργολιδα και δε μπαινει τιποτα..Αντε δε γραφω τιποτα αλλο γιατι μετα θα παω για μπαν ολοταχως..Εαν γινει κατι θα τα πουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μηπως λεω μηπως εχει τιποτα νεφοδιαλυτη ΒΒΑ η και καθαρο Βορια στα 700 mb και γιαυτο τα αμονια αποφευγουν σαν το διαολο την Αττικη κ διαλυονται μολις πανε να πιασουν λεκανοπεδιο....λεω μηπως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...