Jump to content
Winterlove

Αναφορές ΒΡΟΧΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ λιμνοκακοκαιρίας 21-24/6/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζωσμένοι σήμερα, καμία σχέση με χθες....για να δούμε πως θα εκφραστεί η φάση παρακάτω, γιατί η Αττική ως γνωστόν, έχει άλλο καιρικό Θεό!!

ΥΓ Σακουλίνο, όχι να σε χάσουμε ρε αδελφέ....θέλω και μια δημοσκόπηση να κάνουμε πρώτα....χεχε....

IMG_20200624_112440.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα δε θα γινει

Καλώς τον ! Που είχες χαθεί; Να ξέρεις κάποιος σου είχε χακάρει τον λογαριασμό το τελευταίο 3μηνο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.. υπέροχη δροσούλα τώρα και συννεφιά έξω έχει καλύψει τον αττικο αυρανό..

25.8℃, 60% υγρασία και σε αναμονή φαινομένων... έτσι δειχνει τώρα.. την ημέρα που τα μοντέλα μας έδιναν τις λιγοτερες πιθανότητες σε σχεση με τις δυο προηγούμενες ημερες.. όχι ακριβώς αλλά παρομοίως με τις αρχές του μήνα, όταν στις 3 Ιούνη και πάλι ημέρα Τετάρτη, είχαμε το πέρασμα μιας γρήγορης αλλά σαρωτικής καταγίδας..........

Τη Δευτέρα έπεσαν εδώ 6.6 χιλιοστά... δεν ήταν κι άσχημα αλλά καμια σχέση με τα όσα περιμέναμε......

Χθες Τρίτη .............................  ..... ...  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκοτος αλλά χωρίς φαινόμενα... 

Από το να βλέπεις τον κιτρινιαρη καλύτερα έτσι.... 

24.7 μεσημέρι 24 Ιουνίου και χωρίς φαινόμενα... 

Επος... 

Τρώμε σάρκες από το θηριο που λέγεται μακρύ ελληνικό καλοκαιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει δυναμικη παντως παρα το σκοταδι..Οτι κανει πολυ τοπικα και προσκαιρα...Αντε καλη συνεχεια παιδες..Εαν συμβει οτιδηποτε αξιο λογου θα τα πουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά και η τελευταία μου ευκαιρία σήμερα, μιας και φευγώ σε μια βδομάδα.. μες το κατακαλόκαρο πλεον, οπότε το να κάνει κάτι γίνεται πολύ πιο δύσκολο για εδώ... αλλά πόσο μάλλον γα τον ακόμη δυσκολότερο για Πύργο... αυτό έχω καταλάβει.. ημιορεινή - ορεινή Ηλεία θα ήταν πολύ καλύτερα αλλά εάν είσαι στον κάμπο κάτω εκεί που 'μαστε εμείς..... ας τα να πάνε..........

Θα 'ρθει καμιά Μέδουσα φέτος ρε Μιχαήλ? Τι θα γίνει ... χαχαχα..

Άντε πάμε να δούμε Αττικα τώρα.. ακόμη πεινάει ο γατούλης .. δώσε μου κάτι μη φύγω έτσι από εδω γιατί κάηκα..... απάλυνε τη πονεμένη μας απ' το τελευταίο διήμερο ψυχούλα μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε περιμένω καταιγίδα σήμερα... ηλεκρικά δεν...... μια βροχή τουλάχιστον ας πουμε......

απολαυστικότα έξω κατα τ' αλλα.......😋...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια δεν ΓΙΝΕΤΑΙ με τετοια συννεφια κ μαυριλα να μη ξερασει καπου τα παντα ολα....

Πρωτος υποψηφιος οι δυτικες πλαγιες του Τρελου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως προκύψει κάτι σύντομο εδώ, αλλά θα διαλυθεί γρήγορα.βδττικα φουντώνουν οι αναπτύξεις που θα επηρεάσουν τα Γιάννενα 

IMG_20200624_113045.jpg

IMG_20200624_131307.jpg

IMG_20200624_131404.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ίσως προκύψει κάτι σύντομο εδώ, αλλά θα διαλυθεί γρήγορα.βδττικα φουντώνουν οι αναπτύξεις που θα επηρεάσουν τα Γιάννενα 

IMG_20200624_113045.jpg

IMG_20200624_131307.jpg

IMG_20200624_131404.jpg

Μην ξανοιγομαστε πολυ για Ήπειρο γιατί ακόμα ούτε πυρηνες δεν έχουνε βγεί 🙁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Μην ξανοιγομαστε πολυ για Ήπειρο γιατί ακόμα ούτε πυρηνες δεν έχουνε βγεί 🙁

Για αυτό είμαι τόσο αισιόδοξος😃 Μην ανησυχείς, πες ότι έχουμε μια μούφα σήμερα, που δεν νομίζω. Οι επόμενες μέρες είναι ακόμα καλύτερες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...