Jump to content
Winterlove

Αναφορές ΒΡΟΧΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ λιμνοκακοκαιρίας 21-24/6/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φτιάχθηκε και άλλος πυρήνας μικρής έντασης ομως

IMG_20200621_214051.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Νομιζα οτι εφταιγε η βοτκα αλλα οντως αστραφτει απο δυτικα..Για παμεεεε...

Λες να κατέβει ο μεγάλος πυρήνας από κεντρική Ελλάδα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Λες να κατέβει ο μεγάλος πυρήνας από κεντρική Ελλάδα;

Εχουν φτασει τα ηλεκτρικα βοιωτια και καποια εξ αυτων εχουν μπει Αττικη..Γιατι οχι??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30mm στα κανένα βούρλα και ρίχνει πράγμα,  23,6mm στην Λαμια .Έφυγα από το χωριό και έβγαλε υπερθέαμα ηλεκτρικών 🤬.

http://www.livecameras.gr/up/kopaida.php

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Νομιζα οτι εφταιγε η βοτκα αλλα οντως αστραφτει απο δυτικα..Για παμεεεε...

Μαλλον η βοτκα φταιει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

30mm στα κανένα βούρλα και ρίχνει πράγμα,  23,6mm στην Λαμια .Έφυγα από το χωριό και έβγαλε υπερθέαμα ηλεκτρικών 🤬.

Και οσο ελειπες απο εδω εβγαλε καταιγιδα εκπληξη!!!Δε πας το πρωι καμια λαμια για δουλεια;;🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλειπα εκτως Αττικής όλη μέρα και βλέπω τώρα ότι έβρεξε στα βορια του νομου.... Εκπληξαρα???? Μάλλον.... 

Εν ολίγοις για αύριο τι περιμένουμε στο λεκανοπέδιο γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα από χθες το απόγευμα????? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έλειπα εκτως Αττικής όλη μέρα και βλέπω τώρα ότι έβρεξε στα υοερβορια του νομου.... Εκπληξαρα???? Μάλλον.... 

Εν ολίγοις για αύριο τι περιμένουμε στο λεκανοπέδιο γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα από χθες το απόγευμα????? 

Αρκετές καταιγίδες με τις ισχυρότερες από το νωρίς το απόγευμα έως το βράδυ. Η πιο δυνατή μέρα του μέχρι στιγμής καλοκαιριού για την Αττική.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τη  κάμερα στην Λιβαδειά ,κοιτωντας ανατολικά .Έβαλε ο ουρανός τα καλά του .Δυστυχώς σπάει όμως . 

giphy.gif

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω ειμαι ηδη μπαλκονατος..Πληθαινουν τα ηλεκτρικα στον νομο..Ενα μετωπο σφυροκοπα την Ευβοια και ενα ακομα προσπαθει να αναδιοργανωθει στην Αττικη ερχομενο απο βοιωτια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μας εκανε την χαρη..Εμεινε πιο βορεια και φευγει ανατολικοτερα..Αυριο ομως ειναι αχαστο!!!Καλα φαινομενα στην Ευβοια που παιζει γερη μπαλα τωρα..!!!Τρομερη δυναμικη μεχρι στιγμης..Θα δουμε πραματα και θαματα αυριο..!!!Καλο βραδυ παιδες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...