Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, maria είπε:

to proigoumeno post analyseis xarton apo maio egine apla metonomasia se iounio kai pige gouriko...tora giati de kanate pali menotomasia?? alla ksekinisate neo post?? :))

thelo kakokairia,to pousoukoudouuuuuuu

 

Διότι οι mods πιστεύουν στους στωικούς φιλόσοφους και την "ειμαρμένη" και ούχι σε γούρια,βουντού και λοιπά ανατολίτικα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν μου αρέσει το 18αρι.. πιο δυτικά η λίμνη και χωρίς όμως να έχουμε κάποια υποψία μη απορρόφησης αυτής...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως με εξαίρεση την Τρίτη, σάπιο CAPE θα έχει πάλι τις υπόλοιπες μέρες. Την Τρίτη δεν βοηθάει και το stream. Τίποτα δεν θα δούμε πάλι..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Μέχρι στιγμής στις αστάθειες που έχουν βγει φέτος πως τα πάνε τα μοντέλα σε επαλήθευση;

Ο Τζιφός υπερεκτιμαει υετό γενικά. Πχ εχθές το βράδυ αργά και σταθερά α ξημερώματα ο Τζιφός έδινε πρΣινα χρώματα μια στα βόρεια. Ε δεν υπήρξε ούτε σύννεφο. Το αΙκον είναι κάπως καλύτερο στον. Υετό όπως και το ευρωπαϊκό πλέον και το Τζεμ έχει σημειώσει βελτίωση. Ο Τζιφός είχε πετύχει καλά τον υετό όταν δεν τον πέτυχαν οι άλλο τότε το Σάββατο στο τριήμερο του Αγίου πνεύματος. Και ευτυχώς δηλαδή γιατί αυτός είχε το καλό σεναριο

 

Βελτίωση τζίφου για την τρίτη, αλλά ελαφρύς υποβιβασμο όλων των υπολοίπων ημερών εξαιτίας εκ νέου δυτικιση λίμνης.. δεν πρέπει να δυτικιζει και άλλο...

 

 

Κάνω τις προσευχές μου να μην χαθει η τρίτη!! Αξίζει όσο όλες οι άλλες μέρες μαζί! Και ας μην έχει καλό στριμ. Το βράδυ που θα το γυρίζει σε θαλάσσια μπουρίνια τα ηλεκτρικά θα είναι φοβερά... Μακάρι να τουμπιασει το βρωμοαικον και το βρωμοτζεμ...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εγώ βλέπω ξεκάθαρο εκφυλισμό της λίμνης από εξαιτίας του αυλώνα

ότι θα γίνει θα γίνει. το πότε είναι το θέμα. Εγώ σαν Μιχαήλ θέλω να μην γίνει την Τρίτη, για να δω τις καταιγιδάρες μου. εσύ σαν Γιώργος δεν θες να χάσεις το αμάξι σου. Οπότε θες να γίνει την Τρίτη. Θα σου έλεγα πάρε συμβουλές από το Σάκη για το αυτοκίνητο ΧΕΧΕΧΕΧΕ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο παρηγορητικο για αττικουλα ειναι οτι το μισο καλοκαιρι θα περασει χωρις καυσωνα...βροχες δε φαινονται,ετσι κι αλλιως μαθημενοι ειμαστε σε 2μηνες ανομβριες εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και προτιμώ τις καταιγιδάτες καταστάσεις, δεν παύει να είναι εντυπωσιακό αυτό που έβγαλε ο τζίφος

gfs-0-372.png?6gfs-13-378.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντί για βελτίωση χειροτερεύει και άλλο το αικον για τριτη!! Αν είναι δυνατόν!! Δεν πρέπει να χαθεί τέτοια ονειρική μέρα!!!🤬

 

γιατί... ... γιατί.. δεν θα ήμουν ικανοποιημένος με μικρή βελτίωση, αλλά με χειροτέρευση η απογοήτευση χτυπάει κόκκινο.. ξέρω ότι θα έχουμε ένα ωραίο τριήμερο μπροστά μας, αλλά δεν πρέπει να χάνεται η μέρα που είναι όλα τα λεφτά!! να δεις που τώρα θα τουμπιάσουν όλοι προ την βρωμιά!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ βλέπω πάντως ότι φα-μωβ ούτε σαν υποψία δεν υπάρχει για μετά και οδό πάει το μάτι.Οσο ο αζορικος μένει κοντά στην Ευρώπη και δεν πλαγιάζει προς τα εμάς τόσο τα σιχαμενα χρώματα θα μένουν κολημενα στη δυτική Μεσόγειο και εμείς θα μετράμε μέρες πλέον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να τα μας.. τουμπιάζει τζίφος. και Official Τέλος η Τρίτη η καλύτερη μέρα..

[και θα γκρινιάξω όσο γίνεται αν είναι να ξαναφτιάξει]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

να τα μας.. τουμπιάζει τζίφος. και Official Τέλος η Τρίτη η καλύτερη μέρα..

[και θα γκρινιάξω όσο γίνεται αν είναι να ξαναφτιάξει]

Και για Χαλκιδικη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Και για Χαλκιδικη;

για όλους ναι. ΑΝ δεν μείνει αποκομμένη η λίμνη θα χαθεί η δυνατότητα για supercell γιατί οι δείκτες αστάθειας που είχε τέτοια πράγματα  μπορούν να βγάλουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρηχτης νο2 Τζεμ το απόλυτο μηδέν την τρίτη... Επίσης αν πάμε για μετά κάποιες αβαθείς λίμνες στον Ατλαντικό μπορεί να μας προκαλέσουν σοβαρά προβλήματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Πρηχτης νο2 Τζεμ το απόλυτο μηδέν την τρίτη... Επίσης αν πάμε για μετά κάποιες αβαθείς λίμνες στον Ατλαντικό μπορεί να μας προκαλέσουν σοβαρά προβλήματα...

Για καντο πιο λιανά.... 

Ειναι αυτό που φοβάμαι??????? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Για καντο πιο λιανά.... 

Ειναι αυτό που φοβάμαι??????? 

όχι ρε, εκ μέρους των καταιγιδάκηδων μιλάω🤣 Άρα όταν λέω κάτι, όταν το στόμα μου βγάζει, τις λέξεις "καλό σενάριο από το μοντέλο ΧΧΧΧ" σημαίνει ότι βγάζει ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΧΑΜΟΥΣ ΚΤΛ

Πάντως ότι κάνει μέχρι την Τρίτη, από τετάρτη και μετά ηρεμεί ο καιρός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδια λογω δουλειας το καλοκαιρι δεν μπορω να παρακολουθω τις εξελιξεις..ανεβαζω τη μηνιαια ιουλιου λιγο καθυστερημενα καιβτα πρωτα στοιχεια για αυγουστο..https://e-meteolarissa.blogspot.com/2020/06/2020.html?m=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ φοβάμαι δροσιές από Αύγουστο, ψύχρες από Σεπτέμβρη, κρύα από Οκτώβρη και παγωνιές από Νοέμβρη φέτος. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Πολύ φοβάμαι δροσιές από Αύγουστο, ψύχρες από Σεπτέμβρη, κρύα από Οκτώβρη και παγωνιές από Νοέμβρη φέτος. 

Και απο δεκεμβρη,εποχη των παγων..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...