Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, tendcol είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  ΠΟΣΑ ΟΥΖΑ ΗΠΙΕΣ???????

Ειμαστε στο ογδοο και τελευταιο...Αυτος στην φωτο ειναι μοντελο μπροστα σε μενα..Μου τα σκασε το ουζο,μας μαμησε ο ηλιος και η ζεστη.....Αστα να πανε...Φουσκωσα και απο τους κεφτεδες..Αμα μπω τωρα για μια τελευταια βουτια θα με μαζευουν απο απεναντι στην βοιωτια.. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηδη 38 Ελευσίνα, Σχοινιάς από ΕΜΥ και 37.5 Χαροκόπειο από ΕΑΑ για Αττική!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34.1 εδώ.... 37+ τα ΝΝΔ προαστεια.... 

32.2 στον Ποταμό Κέρκυρας με 63% υγρασία.... Aισθηση 39

33.1 πριν λίγο  στα Καλάβρυτα στα 730μ.... 31 τώρα με συννεφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

34.3 και 31% υγρασια....Βγηκα έξω για να πάρω ψωμί και πήγα να πεθάνω.... 

Γατάκιιι. Με την ίδια σχετική υγρασία έχουμε 36.8 στην Λάρισα τώρα χαχαχα. Το κλιματιστικό ανοίγει αρκετά συχνά μέσα στην ημέρα, αλλά ο πρώτος που το κλείνει είμαι εγώ😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μήνας μπήκε με πολύ ζέστη όπως μας άφησε χτες ο προηγούμενος....στους 36,3 πριν λίγο με την αίσθηση στους 38......ελάχιστα καλύτερα προς το παρόν από χτες όσον αφορά την υγρασία,...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα, 35 δυστυχώς και , η χτεσινή νύχτα κόλαση, μόλις σταμάτησε το αεράκι από το βουνό,  κλιματισμός και υπομονή που θα πάει θα περάσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Μεχρι να βγει το καλοκαιρι ετσι με βλεπω..

IMG-f53d55c76f03a0f56102d913d3953df7-V.jpg

..... ωραίο μαλλί ..... και χωρίς ΠΙΤΥΡΙΘΡΑ .....( ..... κατά το κηρήθρα ......) .......😂🤣 ...... καλά για τα δοντάκια τι να πει κανείς ...... ΧΑΡΧΑΡΙΝΙ ΣΚΕΤΟ .....!!!!!!!......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... άντε ξανά ..... καλό μήνα κλπ κλπ ....... διακύμανση ημέρας 25.7 - 33 C (τώρα) με υγρασία 37 % ..... αλλά την παρτίδα τη σώζει το ΒΔ αεράκι ..... όλα καλά ....όλα ανθηρά .....

..... και μιά και έπρεπε να κατέβω Καστέλλα για δουλειά ..... χτύπησα και ένα freddo ..... παρά θιν' αλός ...... μεγαλεία .....χαχαχαχαχαχαχαχα .......

DSCN9657.thumb.JPG.acd9bb952e4a283f4507a68f8dc5a8cc.JPG

DSCN9659.thumb.JPG.df4d7417ea230a82129ab36139379512.JPG

..... έχω και κότερο ..... πάμε βόλτα ......!!!!!!.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .......

DSCN9658.thumb.JPG.1e7fdcaf18c1aa4cda5f5948a681681a.JPG

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα κι από εμένα! 35.2°C βαθμοί τώρα ο σταθμός μου........ δε λέω εδώ μιας κι έχω φύγει! 26.1°C ελάχιστη.. (!!)... να τα μας .. ελάχιστες 26 βαθμοί κι άνω....... noooo...

Χθες Αθήνα τουλάχιστον εμείς ψηθήκαμε! Φλερτάρωντας με τους 36°C... παρομοίως και σήμερα απ' ότι βλέπω, με 35.8°C μέγιστη.......

Εδώ στον Πύργο 36.2°C έγγραψε μεγιστη ο σταθμός στη πόλη, ξεπερνά τους 30°C τώρα.......... κάνει πολύ ζεστή κι εδώ, παρ' ότι έχει κι ένα ελαφρύ αεράκι.... δεν είναι και ιδιαίτερα δροσερό...... ιδρώνεις πολύ εύκολα με 60% υγρασία τώρα!... η αίσθηση της ζέστης (heat index) έφτασε τους 38.9°C σήμερα...... εδώ τουλάχιστον δροσίζει τα βράδια όσο μπορει!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρεις βαθμοί κάτω σε σχέση με χτες το λες και ανάσα δροσιάς ....

Στα ανατολικά το νοεσις 36,1

Ο δικός μου 35,4

Kαλαμαριά 34,3

Κέντρο 33,4..... θάλασσα γαρ

Ενώ πρωταθλητής Θεσσαλονίκης η Σίνδος με 36,4

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.5 Καλλιθέα Χαροκόπειο βλέπω μέγιστη Αττικής και 38άρια από ΕΜΥ σε Ελευσίνα, Ολυμπιακό Κολυμβητήριο και Σχοινιά! Ε το λες αρκετή ζέστη σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερες.Μετα απο μια συντομη φυγη,επιστροφη και παλι στο καζανι που λεγεται καλλιθεα..Στους 38.5 εφτασε εστω και προσκαιρα το μεσημερι..Και τωρα ομως αρκετη η ζεστη..Σταθερα πανω απο τους 33 βαθμους..Κολαση πραγματικη..

Καλο μηνα και παλι και μην ξεχναμε...Σημερα ερχονται και επισημως μαζικα με πτησεις οι φιλοι μας οι ευρωπαιοι και οχι μονο για διακοπες στην πιο ομορφη χωρα του κοσμου...Την Ελλαδαρα...Ελπιζω τον Κορονοιο να μην τον φερουν μαζι τους..Εγω παντως τους αφιερωνω το παρακτω βιντεακι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ssalonikios είπε:

Αν εχετε λαστιχο ποτισματος ,βρεξτε τα τσιμεντα και τις επιφανειες που "βλεπει" ο ηλιος βοηθαει στο να πεσει η θερμοκρασια... Εγω βαζω φραπε με μπολικα παγακια ,αναβω το αυτοματο ποτισμα και το απολαμβανω💦🔥

Έχω ένα φίλο πυροσβέστη πιλότο στα canadair.... 

Αν του πω να περάσει να αδειάσει από πάνω στην πολυκατοικία 5 τόνους νερό θα γίνει δουλείτσα???? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 23,5 - 33,6οC σήμερα.....πριν λίγο ακούστηκε για πρώτη φορά φέτος τζιτζίκι....λάλησε για 25-30 δευτερόλεπτα μόλις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, South Athens είπε:

38.5 Καλλιθέα Χαροκόπειο βλέπω μέγιστη Αττικής και 38άρια από ΕΜΥ σε Ελευσίνα, Ολυμπιακό Κολυμβητήριο και Σχοινιά! Ε το λες αρκετή ζέστη σήμερα...

Δυστυχως μαυρη πρωτια για την περιοχη μου...Θα μου πεις μονο τετοιες πρωτιες μπορει..Μακαρι να μπορουσε να εβγαινε πρωτη και σε χιλιοστα βροχης η εκατοστα χιονιου..Αλλα που τετοια τυχη..🙄

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...