Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά συγγνώμην, αλλά εδώ είναι καθαρά θέμα αναφορών....υπάρχουν τα άσχετα ή τα μη σχετικά με αυτό, για να συνεχίστε τον όποιο διάλογο.....σας ευχαριστώ....

Μελίσσια 23,8 - 32,5οC σήμερα.....37,1οC στο Αγρίνιο και 29οC στη Χόχλια, όπου αναμένω με ανυπομονησία το ερχόμενο ΣΚ και την επόμενη εβδομάδα, για να νοιώσω πολεμικές καταιγίδες και δροσιές μες το ελατόδασος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ λατρεύω όλο το ΗΒ, εκτός της Αγγλίας 😛

Μαζι σου..Δεν εχω θεμα με Ηνωμενο Βασιλειο..Μονο με την Αγγλια..Σκωτοι,Ουαλοι και ΒορειοΙρλανδοι πιο πολλα κοινα εχουν με τους Ιρλανδους παρα με τους Αγγλους. 

Στα δικα μας τωρα...37.8 η μεγιστη στην Καλλιθεα..Ολη μερα κλιματισμος...Νon stop..Στους 34.8 τωρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Παιδιά συγγνώμην, αλλά εδώ είναι καθαρά θέμα αναφορών....υπάρχουν τα άσχετα ή τα μη σχετικά με αυτό, για να συνεχίστε τον όποιο διάλογο.....σας ευχαριστώ....

Μελίσσια 23,8 - 32,5οC σήμερα.....37,1οC στο Αγρίνιο και 29οC στη Χόχλια, όπου αναμένω με ανυπομονησία το ερχόμενο ΣΚ και την επόμενη εβδομάδα, για να νοιώσω πολεμικές καταιγίδες και δροσιές μες το ελατόδασος!!!

Εχεις δικιο κυριε προισταμενε...Δε φταιει ο Γιαννακης εγω το ξεκινησα με τους τουριστες..Αυστηρο αγορι..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Οι 3 τελευταιες ημερες δειχνουν πως ειναι ενα ΣΙΧΑΜΑ και υπενθυμιζουν τι.γλιτωσαμε Μαιο Ιουνιο....2 μηνες δεν ειναι και λιγο...

Μεγιστες 36.5 36.2 και 34.5 αντιστοιχα σημερα βλεπω ξανανοιξε κ ο ΕΜΠ ζωγραφου μισο με ενα βαθμο κατω απο μενα εεεε ρε τι κανει το δασος κ το υψομετρο...

33.3 ακομα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

 Οι 3 τελευταιες ημερες δειχνουν πως ειναι ενα ΣΙΧΑΜΑ και υπενθυμιζουν τι.γλιτωσαμε Μαιο Ιουνιο....2 μηνες δεν ειναι και λιγο...

Μεγιστες 36.5 36.2 και 34.5 αντιστοιχα σημερα βλεπω ξανανοιξε κ ο ΕΜΠ ζωγραφου μισο με ενα βαθμο κατω απο μενα εεεε ρε τι κανει το δασος κ το υψομετρο...

33.3 ακομα....

..... εφέτος ο Μάιος στο πρώτο μισό ήταν .....Αύγουστος ......😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28.5 και 42% υγρασια εδω....εχει χαρακτηριστικη απνοια που τη σπαει μονο μια τοπικη αυρα απτον Τρελο...

Νομιζω οτι τα πιο δυσκολα περασαν θερμοκρασιακα αλλα κ σε αισθηση και παμε σε 31-33αρια για οσο.παει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ανοιξουμε θεμα για την ασταθεια που ειναι προ των πυλων..Απο αυριο και κυριως στο σκ,περναμε στο κυριως πιατο..Αξιζει τον κοπο...Καλλιθεα 28 βαθμοι...Αντε καλο βραδυ παιδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ας ανοιξουμε θεμα για την ασταθεια που ειναι προ των πυλων..Απο αυριο και κυριως στο σκ,περναμε στο κυριως πιατο..Αξιζει τον κοπο...Καλλιθεα 28 βαθμοι...Αντε καλο βραδυ παιδες..

να το ανοίξωωωωω??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, oasis είπε:

image.thumb.png.2164b4f0df322af55be451a4de84879b.png

Έξω βράζεις από τη ζέστη και την υγρασία και μέσα παγώνεις....οτι πρέπει για έμφραγμα.... Επειδή κολυμπούσα επί 20 σερί χρονιά χειμώνα καλοκαίρι τολμώ να πω πως είναι τα πιο κρύα νερά που έχω βουτήξει....μαλιστα είχα το σθένος να κάνω μπάνιο και Πάσχα Απρίλη μήνα με θερμοκρασία νερού μονοψηφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τριτη σερι μερα που βαραμε 37 και ανω στο χαροκοπειο...Εχθες ειχαμε μεγιστη 37.8,προχθες 38.5 και σημερα 37 προ ολιγου..Τωρα στους 36.7..

Η εμυ εξεδωσε εκτακτο για το σκ..Μακαρι να δικαιωθει...Καλο μεσημερι παιδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34.1 και 37% υγρασία.... 

Δεν μπορώ να κυκλοφόρησω πάνω από 1βλεπτο σε μη κλιματιζομενο χώρο.... Υποφερω.... Και δεν το λέω με καμία δόση υπερβολής.... Νιώθω ερείπιο το καλοκαίρι.... Μου πέφτει και η πίεση και είμαι σα ζόμπι.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία πραγματάκια συμβαίνουν ως συνήθως στην Κέρκυρα.... 

32.2 και 71% υγρασία τωρα ο σταθμός μου.... Aισθηση 41 βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...