Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εδώ στο χωριό μετά τις 10 Αυγούστου δεν υφίσταται καλοκαίρι.... 

Ενώ πριν υφίσταται. Χαχαχα ας γελάσω! Δηλαδή 9 Σεπτεμβρίου που έχω γενέθλια τι είναι χειμώνας (αηδία είναι ο χειμώνας);;; Ο Αύγουστος είναι η καρδιά του καλοκαιριού όχι ο Ιούλιος. Γι'αυτό όλοι πάμε διακοπές τον Αύγουστο. Ενώ κι ο Σεπτέμβρης είναι μέχρι τις 25 καλοκαιρινός καθαρά μήνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ωρα για Κοκκινο...Τσιπουρακι,δροσουλα..Χταποδακι,καβουροσαλατα,πεστροφα και η ζωη να κυλα..Καλο σκ φιλαρακια...

Αυτό θα πει καλοκαίρι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εδώ στο χωριό μετά τις 10 Αυγούστου δεν υφίσταται καλοκαίρι.... 

Το καλοκαίρι αρχίζει 22 Ιουνίου και λήγει 21 Σεπτεμβρίου αστρονομικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... σήμερα είχαμε , εκτός από μελτέμι , θερμοκρασίες από 22.3 - 28.4 C ..... τώρα 24.8 C με υγρασία 43 % ...... η Παξιμάδα , φυσικά ,πρωταθλήτρια ημέρας με 120.7 km / h (12 bf / ώρα 11.20 ) πάντα με ΒΔ ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπωπω Γιωργη περα απο πολυ ωραια φωτο γενικα ετσι εξηγειται γιατι αναστρεφει τρελα το Παος....ειδικα η πανοραμικη ειναι ενδεικτικη...

Μελτεμι κ δωσε κι εμενα μπαρμπα στου Ζωγραφου σημερα....

25 βαθμοι ηδη 35% υγρασια κ ενα λαταπληκτικο καλοκαιρινο απογευματοβραδο...

Απολογισμος μεχρι 10.Ιουλιου: παμε πολυ πολυ πολυ καλα αποφυγαμε το καυσωνα μεχρι στιγμης....θα μπορουσαμε.να ειμαστε κ πιο τυχεροι με τις ασταθειες αλλα δεν πειραζει...

Μαιος Ιουνιος κ 1/3 Ιουλιου εχουν κυλησει με 7 αντε 10 δυσκολες ημερες απο αποψη ζεστης....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ξεκίνησε η κατρακύλα.... Από τους 32 στους 22 μέσα σε 2 ώρες.... 

Ο λόγος είναι παραπάνω από εμφανης

IMG_20191015_130336.jpg

FB_IMG_1558764926911.jpg

Ο ξηρός και ψυχρός βοριάς;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Πωπωπωπω Γιωργη περα απο πολυ ωραια φωτο γενικα ετσι εξηγειται γιατι αναστρεφει τρελα το Παος....ειδικα η πανοραμικη ειναι ενδεικτικη...

Μελτεμι κ δωσε κι εμενα μπαρμπα στου Ζωγραφου σημερα....

25 βαθμοι ηδη 35% υγρασια κ ενα λαταπληκτικο καλοκαιρινο απογευματοβραδο...

Απολογισμος μεχρι 10.Ιουλιου: παμε πολυ πολυ πολυ καλα αποφυγαμε το καυσωνα μεχρι στιγμης....θα μπορουσαμε.να ειμαστε κ πιο τυχεροι με τις ασταθειες αλλα δεν πειραζει...

Μαιος Ιουνιος κ 1/3 Ιουλιου εχουν κυλησει με 7 αντε 10 δυσκολες ημερες απο αποψη ζεστης....

Ο Μάιος και ο Ιούνιος μέχρι τα μέσα του δεν ανήκουν κλιματικά και καιρικά στο καλοκαίρι αλλά στην άνοιξη. Άλλο αν στο διάστημα 15 Μαΐου - 15 Ιουνίου κάνει και καμιά ζέστη όπως αντίστοιχες ζέστες κάνει και το διάστημα 15 Σεπτεμβρίου - 15 Οκτωβρίου. Όπως και το χειμώνα κάνει μέσα Νοέμβρη - μέσα Δεκέμβρη η μέσα Μάρτη - μέσα Απρίλη και κρύα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ο ξηρός και ψυχρός βοριάς;

Το απόλυτο μέρος για αναστροφες.... Έχει φτάσει μέχρι και 30 βαθμους θερμοκρασιακη διακύμανση σε ένα 24ωρο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Αυτό θα πει καλοκαίρι!

Κλασαμε ομως..1.5 μπουκαλι τσιπουρο...εγω και ο πεθερος...Να ναι καλα...Περα απο πεθερος ειναι και φιλαρακι...Μητσακο..Κατα τις 12:30 θα μαστε λεκουνα για μπανιο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κλασαμε ομως..1.5 μπουκαλι τσιπουρο...εγω και ο πεθερος...Να ναι καλα...Περα απο πεθερος ειναι και φιλαρακι...Μητσακο..Κατα τις 12:30 θα μαστε λεκουνα για μπανιο...

Σπάνιο αγαθό Σάκη χεχεχεχε

20.8 ελάχιστη 31.8 μέγιστη χαλαρή μέρα. και βαρετή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και μια.ομορφη παρελαση πριν λιγο

 

IMG_20200710_214811.jpg

.... καλά που ζεις ρε φίλε ....????... σε ζωλογικό κήπο .....!!!!!!....τώρα ελάφια , πριν λίγες ημέρες αγριογούρουνα ..... ένα λύκο ..... και ένα τσακάλι ακόμη ..... και ανοίγεις παράρτημα του Spata Zoo .....😀..... Άντε και σε Λύγκα ....!!!!!!....😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... το χωριό που είναι σε ξέφωτο .....

Σε ξεφωτο και σαν μεγάλο μπωλ και σε σχετικά μεγάλο υψόμετρο από 610-650μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Περα απο πεθερος ειναι και φιλαρακι..

.... δεν ξέρω πόσοι έχουν αυτή την τύχη ..... γιατί είναι μεγάλη τύχη....σε καταλαβαίνω γιατί έχω και εγώ έναν λεβέντη πεθερό σαν το δικό σου που τον αγαπάω σαν το πατέρα μου και τον θεωρώ έναν από τους καλύτερους φίλους που είχα ποτέ ...... να χαίρεστε για πολλά πολλά χρόνια αυτό το σπάνιο που έχετε .....!!!!!!!.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

" Η Δύναμη της Φύσης "......Η φωτογράφιση κεραυνών είναι κάτι το ιδιαίτερα δύσκολο διότι η τύχη παίζει μεγάλο ρόλο καθώς επίσης και η υπομονή προκειμένου να πάρεις ένα καλό αποτέλεσμα......Λήψη από περιφερειακή οδό της Δράμας ...... 07 / 07 / 2020  ....... 📷 Katrantzis Dimitris

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, σύννεφο, νύχτα, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... δεν ξέρω πόσοι έχουν αυτή την τύχη ..... γιατί είναι μεγάλη τύχη....σε καταλαβαίνω γιατί έχω και εγώ έναν λεβέντη πεθερό σαν το δικό σου που τον αγαπάω σαν το πατέρα μου και τον θεωρώ έναν από τους καλύτερους φίλους που είχα ποτέ ...... να χαίρεστε για πολλά πολλά χρόνια αυτό το σπάνιο που έχετε .....!!!!!!!.....

Α ρε φιλε...Τα πες ολα...Δεν εχω να προσθεσω κατι...Ειλικρινα με καλυψες πληρως..Απλα μεγαλωνει ο μπαγασας...Καταφεραμε 1,5 μπουκαλι τσιπουρο αλλα πλεον πηγε να συναντησει τον Μορφεα.65 φτανει..Και παλι καλα...

Κατα τα αλλα δροσια στο κοκκινο και ηρεμια...Οπως αρμοζει σ ενα χωριο..Αυριο θα ρθει και ο μητσακος...Θα βγαλω φωτο απο την παραλια...θα καταλαβετε...Αλλοι θα λουζονται στο αλατι και αλλοι.....😂Δεν ειναι να βγαινω με κοκκιναιους..Απο την μια ο πεθερος μου απο την αλλη ο μητσος..Μικρος ειναι ο κοσμος..και σμιξαμε ολοι οι ΑΑ μαζι..😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α και που σαι φιλε..Με συγχωρεις κιολας..Τοσο καιρο αναφερομαι στον ενικο και μου ριχνεις και 15 χρονια...Αλλα καταλαβαινεις...Η καλυτερη ντοπα στην ζωη...ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ...!!!!!Μετα τις καταιγιδες..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Α ρε φιλε...Τα πες ολα...Δεν εχω να προσθεσω κατι...Ειλικρινα με καλυψες πληρως..Απλα μεγαλωνει ο μπαγασας...Καταφεραμε 1,5 μπουκαλι τσιπουρο αλλα πλεον πηγε να συναντησει τον Μορφεα.65 φτανει..Και παλι καλα...

Κατα τα αλλα δροσια στο κοκκινο και ηρεμια...Οπως αρμοζει σ ενα χωριο..Αυριο θα ρθει και ο μητσακος...Θα βγαλω φωτο απο την παραλια...θα καταλαβετε...Αλλοι θα λουζονται στο αλατι και αλλοι.....😂Δεν ειναι να βγαινω με κοκκιναιους..Απο την μια ο πεθερος μου απο την αλλη ο μητσος..Μικρος ειναι ο κοσμος..και σμιξαμε ολοι οι ΑΑ μαζι..😃

..... φίλε να τον χαρείς όσο πάει ..... ο δικός μου πιά είναι σαν να μην υπάρχει .... 96 ετών με άνια εδώ και 5 χρόνια και κατάκοιτος ..... γι'αυτό στα έγραψα όλα αυτά ..... γιατί σε καταλαβαίνω όταν λες ότι είναι φιλαράκι σου ...... άστα ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...