Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Α και που σαι φιλε..Με συγχωρεις κιολας..Τοσο καιρο αναφερομαι στον ενικο και μου ριχνεις και 15 χρονια...Αλλα καταλαβαινεις...Η καλυτερη ντοπα στην ζωη...ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ...!!!!!Μετα τις καταιγιδες..🤣

..... αν μου μίλαγες στον πληθυντικό θα με ξενέρωνες ..... και θα με μεγάλωνες κι'άλλο ......😋..... γιατι σου μιλάω από καρδιάς .... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... φίλε να τον χαρείς όσο πάει ..... ο δικός μου πιά είναι σαν να μην υπάρχει .... 96 ετών με άνια εδώ και 5 χρόνια και κατάκοιτος ..... γι'αυτό στα έγραψα όλα αυτά ..... γιατί σε καταλαβαίνω όταν λες ότι είναι φιλαράκι σου ...... άστα ..... 

Δυσκολες καταστασεις φιλε...Να πω οτι σε καταλαβαινω..Ψεμα θα ναι..Εαν δεν το βιωσεις ο ιδιος οτι και να σου λενε..Αλλα ηδη προετοιμαζω το μυαλο μου και την ψυχη..Ο χρονος περνα γρηγορα και παιρνει μαζι του οτι αγαπαμε...Αλλα τις αναμνησεις απο μεσα μας δεν θα τις παρει κανεις και ποτε..Να θυμασαι τον πεθερο σου και συ οπως οταν σε κανε να γελας....Απλα γιατι ετσι του αξιζει..Πρωτα γι αυτον!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Δυσκολες καταστασεις φιλε...Να πω οτι σε καταλαβαινω..Ψεμα θα ναι..Εαν δεν το βιωσεις ο ιδιος οτι και να σου λενε..Αλλα ηδη προετοιμαζω το μυαλο μου και την ψυχη..Ο χρονος περνα γρηγορα και παιρνει μαζι του οτι αγαπαμε...Αλλα τις αναμνησεις απο μεσα μας δεν θα τις παρει κανεις και ποτε..Να θυμασαι τον πεθερο σου λαι συ οπως οταν σε κανε να γελας....Απλα γιατι ετσι του αξιζει..Πρωτα γι αυτον!!!

.... έτσι ειναι φίλε ..... αλλά πονάει .....  κι ας είναι τόσων χρονών ..... η αγάπη δεν έχει ηλικίες ..... σταματώ γιατί ξύπνησε η Μάρθα Βούρτση μέσα μου ...... καλό βράδυ και να περνάτε όσο καλύτερα μπορείτε ....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο βραδυ φιλαρακια..Αναθεμα κι αν ξερω τι θερμοκρασια εχω..Βαριεμαι να μπω και στον σταθμο του μητσακου..Παντως εχει δροσια...😂😂😂Εβαλα ομως κλιματισμο..Με 1,5 μπουκαλι τσιπουρο δεν παιζεις..Φιλια σε ολους..Καλο σκ ρεεεεε....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά, ωραίες συζητήσεις για ρακομελάτες νύχτες, αλλά εδώ αναφορές καιρικές παρακαλώ....νάμαστε καλά ν ανταμώνουμε!!

Επιστροφή στα μελτέμια....22,4οC Μελίσσια....οκ Χόχλια 15,5οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Παιδιά, ωραίες συζητήσεις για ρακομελάτες νύχτες, αλλά εδώ αναφορές καιρικές παρακαλώ....νάμαστε καλά ν ανταμώνουμε!!

Επιστροφή στα μελτέμια....22,4οC Μελίσσια....οκ Χόχλια 15,5οC....

Σορυ Κωτσο...Εχεις δικιο...Με συγχωρεις φιλαρακι..Λιγο το πιοτο λιγο η βαρετοκαιρια...Δικο μου το λαθος...😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Κάπως έτσι πίνουμε τα ποτά μας στο χωριό.... 

14.4 πλέον και 96% υγρασια

IMG_20200711_003759.jpg

Αν μου πεις οτι πιανεσαι απο αυτο και χορευεις εγω γινομαι γαυρος τωρα!!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... και επειδή ξεφύγαμε γενικώς ..... ας βάλω και κάτι καιρικό ...... super μελτεμάτη photo χθες 10 / 7  από Καστρί ( περιοχή Καβοντόρου) ..... απέναντι η Άνδρος ......

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, ωκεανός, σύννεφο, φυτό, δέντρο, υπαίθριες δραστηριότητες, φύση και νερό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αν μου πεις οτι πιανεσαι απο αυτο και χορευεις εγω γινομαι γαυρος τωρα!!!!🤣

Χαχαχα..... Οχι δα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτα ειναι....τσιπουροπεθερικοσυζητησεις...να μαστε.καλα.ολοι παιδια γιατι ο.τι γραφει δεν ξεγραφει κ η ζωη περναει πολυ πολυ συντομα...

Να κανω και μια αναφορα....23.1 με μεθυστικο βοριαδακι...υπνος χωρις ac μετα απο καιρο Ιουλη μηνα για Αττικη πραγμα.σπανιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ενώ πριν υφίσταται. Χαχαχα ας γελάσω! Δηλαδή 9 Σεπτεμβρίου που έχω γενέθλια τι είναι χειμώνας (αηδία είναι ο χειμώνας);;; Ο Αύγουστος είναι η καρδιά του καλοκαιριού όχι ο Ιούλιος. Γι'αυτό όλοι πάμε διακοπές τον Αύγουστο. Ενώ κι ο Σεπτέμβρης είναι μέχρι τις 25 καλοκαιρινός καθαρά μήνας.

 Στα Μεγάλα Λιβάδια(1200μ) στο Παικο που έζησα 10 χρόνια, από τα μισά του Αυγούστου ένιωθες το φθινόπωρο. Οι πρωινές πάχνες δεν ήταν σπάνιες από Σεπτέμβριο...

Επεξεργάστηκε από xionia polla
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες!!!Δροσουλα στο κοκκινο βοιωτιας...Νωρις το πρωι εβγαλε και ψυχρα...Λογικα στη Λεκουνα που θα παμε για μπανιο λογω βορια θα εχει κυματακι..Ειναι στην πλευρα του ευβοικου με πιατο την ευβοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, bill snow είπε:

15.8c η ελαχιστη σημερα με λιγο αερακι στους 25c τωρα.και μια φωτο από παραθυρο πριν λιγο

5ilP4Ia.jpg

Καστανιες ειναι τα δεντρα Μπιλ???(Μπορει να λεω βλακεια...)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καστανιες ειναι τα δεντρα Μπιλ???(Μπορει να λεω βλακεια...)

αυτές μπροστα ναι ιπποκαστανιες επι το ορθοτερον.αναμεσα σε αυτές που βλέπεις ειχε άλλη μια ομορφη και ζωηρη αλλα σε έναν τρομερο αερα τον φεβρουαριο (φετος)εσπασε από τον κορμο χαμηλα..αυτή ειχε κατάλυγισει σε ένα χιονι στις 5 νοεμβριου(τα φυλλα δεν ειχαν πεσει και κρατησε το βαρυ χιονι) το 1995 όταν ηταν μικρη και ισως στον κορμο(στο μεσο) ειχε καποιο μικρο σκισιμο που δουλευε η υγρασία και φετος εσπασε.την μπροστινη θα τη ξερανει όπως παει ο δημος😀 από το πολύ νερο.εχει έναν κρουνο και κάθε τρεις και λιγο όταν κανουν εργα στο δυκτιο αμολανε για ωρες τον κρουνο..στο βαθος είναι δασος με φλαμουριες(τα ανοιχτωχρωμα στο φυλλο δεντρα),καστανιες,σφενδαμια,φραξοι,βελανιδιες φουντουκιες ,,,,

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%B3%CF%81%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%AC

είναι πολύ ομορφο φυλλοβολο δεντρο και καλοκαιρι αλλα και το φθινοπωρο.οι καρποι της δεν τρώγονται.

https://papaioannouplants.gr/%CF%86%CF%85%CF%84%CE%AC/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CF%89%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B4%CE%AD%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CE%B1/%CE%B9%CF%80%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%AC-%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%AC-248.html?sort=pd.name&order=ASC&limit=100

 

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαλλον καρυδιες...???

ιπποκαστανιες τα βαζουν σε δρομους και παρκα πολύ ωραια δεντρα.δες

https://www.alamy.com/stock-photo/horse-chestnut-tree-autumn.html

shallow, focus photography, maple, leafed, tree, chestnut leaves, autumn, fall color, leaves, chestnut

 

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bill snow είπε:

ιπποκαστανιες τα βαζουν σε δρομους και παρκα πολύ ωραια δεντρα.δες

https://www.alamy.com/stock-photo/horse-chestnut-tree-autumn.html

 

Πανεμορφα!Ευλογημενα τα μερη σας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, xionia polla είπε:

 Στα Μεγάλα Λιβάδια(1200μ) στο Παικο που έζησα 10 χρόνια, από τα μισά του Αυγούστου ένιωθες το φθινόπωρο. Οι πρωινές πάχνες δεν ήταν σπάνιες από Σεπτέμβριο...

Εγώ προτιμώ διακοπές Ιούλιο γιατί τον Ιούλιο κάνει τους μεγάλους καύσωνες. Ο Αύγουστος είναι σαν τον Ιούνιο. Επίσης στη βόρεια Ελλάδα οι εποχές είναι πιο πρώιμες από ότι στη νότια Ελλάδα.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...