Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35.4 μέγιστη θερμοκρασία στους 26 τώρα. [Λάρισα]

Από αύριο μέχρι Σάββατο αναφορές από Γιάννενα .

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....Όταν το μελτεμι δεν κοβει το βραδυ .....περίμενε παρελαση απο καρεκλες και τραπεζια......την επομενη ....

...ωρα 2.30 περιπου και στο μπαλκονι κάποιοι φορανε μπουφανακι καλοκαιρινο ,κάποιοι ζακετα.....και εγω το παιζω άνετος με κοντομανικο.....αλλά δεν ξέρω για ποσο.....!!!!!?????....η Τ στους 24 περιπου αλλά η αισθητή σημαντικα χαμηλοτερη.....λόγω μελτεμιου.....!!!!!.....καληνύχτα με δροσερα ονειρα.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε λογικές θερμοκρασίες οι ελάχιστες στην Λάρισα. Σήμερα 22.4, αλλά μέχρι πχ στις 11 το βράδυ είχαμε ακόμα 28-29

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αι Μελτεμης εκανε το θαυμα του και σημερα πραγματικα ακουω καυσωνα κ καυσωνα δεν βλεπω με υπεροχο μελτεμι να κατεβαζει υγρασια και να δινει μια ομορφη καλοκαιριβμνη αισθηση....

Που ναι τα σιχαματα του ΝΝδ ανεμου με.80% υγρασια....

Τετοια καλοκαιρια θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω Γιωργη κ εγω χαζευα πριν λιγο τους σταθμους 22-27% υγρασιες !!!!!! 33 ακριβως και μελτεμαρος να σε σηκωνει....

Ουτε καν ιδρωνεις στη σκια Μυκονοοοοοοοος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βράζει ο τόπος! Θα μου πεις μισώ τα μελτέμια αλλά και αυτό που ζω εδώ στην Πολίχνη είναι το άλλο άκρο! Σφοδρή αιθρία με 37οC μέγιστη (τώρα έχουμε 36) και ελάχιστη στους 22. Από αύριο τα 38αρια παίρνουν μέρος στην παράσταση. 1 μήνας έμεινε μάγκες μετά πάμε σε δροσερότερες καταστάσεις ελπίζω! Εκτός αν κι ο Σεπτέμβρης βγει καθαρά καλοκαιρινός (καθόλου δε θα εκλπαγώ άλλωστε ο Σεπτέμβρης είναι κάτι ανάμεσα σε καλοκαίρι και σε φθινόπωρο/άνοιξη όπως ακριβώς κι ο Ιούνης).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39,8 το Αρφαρά με ΒΑ καταβάτη. Μέχρι τώρα σε καύσωνες τα έχουμε δει συνήθως με ΒΔ. Μάλλον τις πιο μεγάλες επιδόσεις τις γράφουν με βα τελικά, αν κρίνουμε ότι τα ρεκόρ ζέστης στην Καλαμάτα έχουν σημειωθεί με ΒΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35.8 τώρα στον Ποταμό Κέρκυρας 

Αίσθηση 42....

Καλα είναι ακόμα.... Την Παρασκευή βάζω στοίχημα ότι θα χτυπήσει 38-39 με αίσθηση κοντά στους 50 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Πωπωπω Γιωργη κ εγω χαζευα πριν λιγο τους σταθμους 22-27% υγρασιες !!!!!! 33 ακριβως και μελτεμαρος να σε σηκωνει....

Ουτε καν ιδρωνεις στη σκια Μυκονοοοοοοοος

Ακριβώς έτσι.... Έκατσα μέσα στον ήλιο για περίπου μισή ώρα και μιλαγα με ένα γείτονα και δεν ένιωσα ζέστη... Λογικό βέβαια όταν πνέει τέτοιο μελτεμι.... Παρακολουθώ μάλιστα το σταθμο μου και η αισθηση δύσκολα ανεβαίνει πάνω από 30 βαθμους

Οι δυτικοί όμως βραζουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 βαθμοί εδώ στο Μακροχώρι τώρα κι έχουμε κανα δίωρο γεμάτο για την μέγιστη με το heat index στους 39 βαθμούς αυτη τη στιγμή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στον Ταύρο υπάρχουν ριπές στα 6bf.Δυσκολο 3ημερο μπροστα μας με δυνατούς κατά τόπους ανεμους και υψηλες t. Ας ελπίσουμε να περάσει αναίμακτα.🌳♥️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρκετή ζέστη σήμερα και το πρώτο 40άρι Αρφαρά. Αττική οι πιο ζεστές περιοχές βλέπω παίζουν πάνω από 37!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...