Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης 3-7/7/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Πολύ νερό όλη τη νύχτα αλλεπάλληλα κύματα καταιγίδων από τον Θερμαϊκό έσβηναν ουσιαστικά λίγο πριν φτάσουν στο βερμιο ... 31,6 χιλιοστά από τα μεσάνυχτα και μετά στα 35,8 από χτες...πολύ περισσότερο νερό ανατολικότερα και νοτιότερα από εδώ όπως είναι λογικό ... στους 19,6 η ελάχιστη φουλ δροσιά έως και πολύ ψυχρα στους 21 τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Στα 14.2 mm ο μετεοθες...20.4 mm στο συνολο απο χθες

Στα 6 mm εμεις...33.4 στο συνολο

Εμείς 4,4 μμ χθες και 9,6μμ σύνολο.... Χόρτασε το μάτι μας κεραυνούς αλλά από βροχή καλή δεν μας έκατσε .... 

Το κέντρο συνεχιζει πολύ δυνατά .... Και σήμερα πιστεύω κάτι θα αρπάξουμε.... Σήμερα ειμαι και υπηρεσία ...οπότε μόλις έχω μετεωρολογική ενημέρωση από το αεροδρόμιο και είναι καλή θα ενημερώσω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μου επιτρέπει ακόμα λίγότερο τώρα, βοήθεια!

help!.JPG

Αν βαλεις την εικονα στο youtube και βαλεις εδω το link?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Αν βαλεις την εικονα στο youtube και βαλεις εδω το link?

Δεν σε πιάνω Χρήστο😅

Εικόνα από το κινητό προσπαθώ να βάλω, αν και γράφω στον υπολογιστή τώρα. Και εκεί που λέει επιλέξτε αρχεία εμένα μου γράφει αυτό τώρα

  •  
  • Μέγιστο συνολικό μέγεθος 0,65MB
     
δεν μπορώ να ανεβάσω τπτ στην ουσία, και επειδή ανέβασα την εικόνα που σου έδειξα που ήταν 63 και κάτι kb μου τα αφαίρεσε από τα 727 και πήγε 0.65.. Δεν ξέρω, όποιος Mod/admin μπορεί ανα βοηθήσει πλζ ας το κάνει
Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν σε πιάνω Χρήστο😅

Εικόνα από το κινητό προσπαθώ να βάλω, αν και γράφω στον υπολογιστή τώρα. Και εκεί που λέει επιλέξτε αρχεία εμένα μου γράφει αυτό τώρα

  •  
  • Μέγιστο συνολικό μέγεθος 0,65MB
     
δεν μπορώ να ανεβάσω τπτ στην ουσία, και επειδή ανέβασα την εικόνα που σου έδειξα που ήταν 63 και κάτι kb μου τα αφαίρεσε από τα 727 και πήγε 0.65.. Δεν ξέρω, όποιος Mod/admin μπορεί ανα βοηθήσει πλζ ας το κάνει

Εννοω, κανε ενα βιντεακι 2-3 δευτερολεπτων με την εικονα στο youtube και μετα στειλε το link για να δουμε την εικονα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν σε πιάνω Χρήστο😅

Εικόνα από το κινητό προσπαθώ να βάλω, αν και γράφω στον υπολογιστή τώρα. Και εκεί που λέει επιλέξτε αρχεία εμένα μου γράφει αυτό τώρα

  •  
  • Μέγιστο συνολικό μέγεθος 0,65MB
     
δεν μπορώ να ανεβάσω τπτ στην ουσία, και επειδή ανέβασα την εικόνα που σου έδειξα που ήταν 63 και κάτι kb μου τα αφαίρεσε από τα 727 και πήγε 0.65.. Δεν ξέρω, όποιος Mod/admin μπορεί ανα βοηθήσει πλζ ας το κάνει

Δοκιμασε να ανεβασεις απο αλλον browser

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δοκιμασε να ανεβασεις απο αλλον browser

έχω μπει από κινητό, και άλλους 2 υπολογιστές και με 2 διαφορετικούς Browser σε κάθε υπολογιστή. Μου γράφει το ίδιο, ότι μόνο 0.65mb το μέγιστο επιτρεπτό όριο, λες και ανέβασα πολλά πράγματα εχθές και μου έβαλε τιμωρία το φόρουμ. Τι να πω!

22 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Εννοω, κανε ενα βιντεακι 2-3 δευτερολεπτων με την εικονα στο youtube και μετα στειλε το link για να δουμε την εικονα...

xaxa Χρήστο είμαι τελείως άσχετος, πιο youtube, ούτε να τηλεφωνώ δεν ήξερα καλά καλά με το τηλέφωνο χαχα. Ευχαριστώ που προσπάθησες😀

 

 

Μόλις ανέβασα 2 εικόνες στον σχολιασμό. Πλέον έχω μόνο 0.43 mb επιτρεπτό όριο... Δηλαδή όταν φτάσω 0 δεν θα μπορώ να ανεβάσω του απολύτως!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημέρα από Χόχλια και καλή εβδομάδα....

Στους 14,8οC η ελάχιστη θερμοκρασία, νωρίς σήμερα το πρωί και κρύο....φυσάει και λίγο, με μουντό και υγρό καιρό....τα παπλώματα δεν το συζητάω, πάνε σύννεφο....ο μόνος με κοντομάνικο σήμερα, είμαι εγώ ακομη.....περισσότερο από παράδεισος για μας τέτοιος καιρός, εν μέσω Ιουλίου....αν πέσει 2 βαθμούς ακόμα, βλέπω ν ανάβουν και τζάκια.....

Για να δούμε αν δώσει βροχές σήμερα....18οC τώρα.....

FB_IMG_1594020302135.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαμπάκα  έχουμε φτάσει τα 80mm  όσο οι υπόλοιποι μήνες εκτός από τον Απρίλιο..... ενώ έχουμε και ρεκόρ ημερήσιας βροχόπτωσης για φέτος με τα 48 χθεσινά χιλιοστά .... Θερμοκρασία στους 18.8. Επιτέλους ανάσταση!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα, από Πύργο Ηλείας! Δροσούλα έχει, κυριαρχεί η συννεφιά κι αέρας κι εδώ!! Ανασάναμε! 27°C μέσα στη πόλη...

Αθήνα πάνω είδα.... κάτι πλησιάσε χθες το απόγευμα το οχυρό, και πίσω απ' το Ποικίλο και Σαλαμίνα εδωσε φαινόμενα, έβγαλε μάλιστα και ηλεκρικά.. είπα κι εγώ λες? Μπααα τίποτα...... καλά κουλουράκι κι εδώ μη νομίζετε.... σήμερα κι από Τ πάντως είστε καλύτερα... 28.8°C ο σταθμος μου τώρα, 24°C ελάχιστη....

Φέτος έχουμε εδώ πολλά βατράχια αλλά αν κάτι μου τη σπάει περισσότερο, είναι οι σκούρκοι...... φέτος κοβουν βόλτες στην αυλή για πλάκα.... μυρμήγκια αλλά ευτυχώς κουνούπια δεν έχουμε πολλά...

αν δώσει κανά φαινόμενο εδώ αλλά γράψει και κανα χιλιοστό ο σταθμός μου επάνω Περιστέρι, θα επανέλθω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Έφτιαξε μόνο του παιδιά το πρόβλημα... Θα βάλω ηλεκτρικά από εχθές τώρα!

Δεύτερη φωτό φως φεγγαριού και ηλεκτρικού ( μπορείτε να καταλάβετε άραγε ποιος είναι το φως του φεγγαριού?)

 

Screenshot_2020-07-05-23-18-54-654_com.miui.videoplayer.png

IMG_20200706_000418.jpg

IMG_20200706_001538.jpg

IMG_20200706_001614.jpg

IMG_20200706_003800.jpg

IMG_20200706_003941.jpg

IMG_20200706_003956.jpg

IMG_20200706_004124.jpg

IMG_20200706_005236.jpg

IMG_20200706_004911.jpg

IMG_20200706_005409.jpg

IMG_20200706_005500.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαμ μπουμ και κεραυνιδια στο χωριό... 

Από βροχή λιγα πράγματα ακόμα... 0.4mm

Edit.... Χαμός πλέον από κεραυνούς... Βράζει η ατμοσφαιρα

 

IMG_20200706_140728.jpg

IMG_20200706_140723.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιαζει στο κεντρο..Δεν ξερω εαν θα βγαλει κατι σημερα..Αλλα αυριο πιστευω θα ναι καλη μερα για την Αττικη...

Γιωργο θα χεις θεματα αργοτερα..Θα βγαλει δυνατες καταστασεις ο Μοριας..Καλη απολαυση!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Συννεφιαζει στο κεντρο..Δεν ξερω εαν θα βγαλει κατι σημερα..Αλλα αυριο πιστευω θα ναι καλη μερα για την Αττικη...

Γιωργο θα χεις θεματα αργοτερα..Θα βγαλει δυνατες καταστασεις ο Μοριας..Καλη απολαυση!!!

Το αμάξι το χω προστατευμενο... Ας κάνει ότι γουστάρει πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...