Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης 3-7/7/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζωγράφου κλασσικά ούτε σταγόνα.... 

Εδώ στο χωριό τώρα συννεφια μεν αλλά δεν μου γεμίζει το μάτι... Καλύτερα γιατί δεν θέλω να κλεινομαι σπίτι όταν κάνω διακοπές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο το καλο νερο εφυγε για νοτια και λαυρεωτικη..Εγω απολαυσα κατι κεραυνιδια κατι διευρα και κατα αλλα εμεινα με το π..λι στο χερι...Με δουλευει ο π..καιρος...Να βρεχει στο λαυριο τετοια εποχη και στους φοινικες της Φωκαιας και οχι στο κεντρο...Αντε χαιρετω..

Ξεχασα 0.4mm..Αντε γ......σου...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιταξτε κεραυνιδια στους φοινικες του λαυριου..Ελεος..Αν πας εκει κατω και τους ρωτησεις τι ειναι καταιγιδα...θα σου πουν ειδος τουρτας..Ε σημερα εμαθαν...Φιλια μαγκες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ολο το καλο νερο εφυγε για νοτια και λαυρεωτικη..Εγω απολαυσα κατι κεραυνιδια κατι διευρα και κατα αλλα εμεινα με το π..λι στο χερι...Με δουλευει ο π..καιρος...Να βρεχει στο λαυριο τετοια εποχη και στους φοινικες της Φωκαιας και οχι στο κεντρο...Αντε χαιρετω..

Ξεχασα 0.4mm..Αντε γ......σου...

Κλαίω με την προσθήκη στο τέλος 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κανένα 10λεπτο που βρέχει με σπασμένο καιρό και στο Κρυονέρι. Κατά διαστήματα ρίχνει κάτι 2ευρα αλλά σχεδόν έχει ήλιο.

Λίγο κράτησε...τα τζιτζίκια κάνουν πάρτυ ξανά .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύς αέρας δυστυχώς.. πάλι μούφα για την Λάρισα το πάει. Έχω να δω καταιγίδα που να χτυπάει την Λάρισα ακριβώς και να είμαι και εγώ εδώ όμως 3 χρόνια... και εννοω καλή καταιγίδα και όχι παπ@ρίτσες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορά για βροχή επάνω... χαιρομαι..!! 4.8 mm ως τώρα ο σταθμός μου.. 

τελικά Περιστερι επανω - Πύργο εδω που είμαι 1-0....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εβγαλε αναπτυξεις αλλα δυστηχως φυσαει οποτε δεν περιμενω κατι και σημερα

IMG_20200707_145736.jpg

Τελικα μπορεσε και εβγαλε μια μπορα.. 

IMG_20200707_152343.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ νερο και στην παραλια της Καλαματας...Μακαρι να ριξει γερα..Οι σταθμοι της πολης ειναι υετικα πιο κατω απο το κεντρο της αθηνας..Αθλια χρονια φετος στην Μεσσηνια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...