Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης 3-7/7/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

30 βαθμοί αυτήν την ώρα και 0.4mm storm total, καταπληκτική κακοκαιρία..

Ελα ρε Γιαννακη..Ακριβως τα ιδια..Ειμαστε οι βαρυα χτυπημενοι απο αυτη την λιμνη...Ισοπεδωθηκαν οι περιοχες μας..Αφου ζουμε..Ολα καλα..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Θερμοκρασια τωρα στους 23.4 βαθμους και πεφτει

33.4 mm storm total

Μεγιστη ριπη ανεμου: 51 km/h πριν απο λιγο

Μια χαρα Χρηστο...Καλα πηγατε..Αλλα και μεις σκισαμε..

Λοιπον δινω και γω τα τρομερα νουμερα απο καλλιθεα..Μονο σημερα εβρεξε..Αλλα μας αποζημιωσε..0.4mm παρακαλω...!!Το ριχνω στην πλακιτσα..

Ενα πραγμα ξερω 25 και βαλε χρονια που ασχολουμαι με τον καιρο..Η Αττικη ειναι των ακρων..Η θα τραβαει τις καταιγιδες οπως το σ....το την μυγα η που θα απλωσει ενα τοιχος αντιβροχης που δεν θα περνα ουτε κουνουπι..

Πλεον για μενα η περιοδος της ασταθειας εληξε και επισημα εστω και με αυτη την παρωδια..Ραντεβου πια τον Οκτωβρη η αν σταθουμε τυχεροι απο Σεπτεμβρη..

Φυσικα θα δινω αναφορες κανονικα απλα πλεον ξερω οτι τιποτα το ενδιαφερον δεν θα προκυψει για την Αθηνα..Και μεταξυ μας καλυτερα..Περιμενεις μια διαταραχη και οταν εν τελει ερθει ειναι πολυ κατωτερη των περιστασεων..Υπο αυτη την εννοια καλυτερα βαρετοκαιρια..Αλλα οχι καυσωνες..προς θεου..Καλο βραδυ παιδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμείς καμιά 10αρια χιλιοστά δυστυχώς Ήμασταν κοντά στο θέαμα αλλά το στριμ δεν ευνόησε, και σε συνδυασμό με τον ψόφιο Θερμαϊκό ο βράδυ [ειλικρινά πρώτη φορά το βλέπω αυτό] φάγαμε μούφα σην Λάρισα. Φυσικά σαν κακοκαιρία ήταν με διαφορά η ανώτερη του φετινού καλοκαιριού. Υπομονή για την επόμενη τώρα.. Πρέπει επιτέλους να δούμε κάτι καλό και εμείς...

 

Κατά τα άλλα τπτ το ιδιαίτερο σήμερα. πήγα και μια βόλτα με το ποδήλατο, όπου στο γυρισμό που βρισκόμουν ανάμεσα από πολυκατοικίες, κάτι έπεσε από τον ουρανό πάνω στο χέρι μου, έκανα ένα μπλαααιαξ τινάχτηκα και το πέταξα. Σαν βρεγμένο βαμβάκι ήταν.. Πραγματικά το ότι με πέτυχε εν κινήσει στο χέρι μου μάλιστα το αφήνω ασχολίαστο. Άσε που φοβήθηκα και λέω κορονοιός κορονοιος και έτρεξα για σπίτι.! Πάντως αναρωτιέμαι τι άλλο θα μου πέσει από τον ουρανό!

Με έχουν χτυπήσει κλαδιά , νυχτερίδες, και τώρα αυτό το πράγμα. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μια χαρα Χρηστο...Καλα πηγατε..Αλλα και μεις σκισαμε..

Λοιπον δινω και γω τα τρομερα νουμερα απο καλλιθεα..Μονο σημερα εβρεξε..Αλλα μας αποζημιωσε..0.4mm παρακαλω...!!Το ριχνω στην πλακιτσα..

Ενα πραγμα ξερω 25 και βαλε χρονια που ασχολουμαι με τον καιρο..Η Αττικη ειναι των ακρων..Η θα τραβαει τις καταιγιδες οπως το σ....το την μυγα η που θα απλωσει ενα τοιχος αντιβροχης που δεν θα περνα ουτε κουνουπι..

 

Μια απο τα ιδια και εδω...Για να κανει μια καταιγιδα πρεπει να φαμε ποσες μουφες...Οταν κανει ομως, ειναι ισχυρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Μια απίστευτη ανάσα δροσιάς...ένας δροσερός δυνατός αέρας σκέτη ευλογία δεν το αλλάζω ούτε με 500 καταιγίδες ..😀😀

.... με 501 ...????.....😋 ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αλλα και μεις σκισαμε..

Λοιπον δινω και γω τα τρομερα νουμερα απο καλλιθεα..Μονο σημερα εβρεξε..Αλλα μας αποζημιωσε..0.4mm παρακαλω...!!

Ε όχι ρε συ! Μας περάσατε; 

Για μόλις...0,2mm!!! 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πήγα και μια βόλτα με το ποδήλατο, όπου στο γυρισμό που βρισκόμουν ανάμεσα από πολυκατοικίες, κάτι έπεσε από τον ουρανό πάνω στο χέρι μου, έκανα ένα μπλαααιαξ τινάχτηκα και το πέταξα. Σαν βρεγμένο βαμβάκι ήταν..

Αντι να φας κανα χαλαζι,τρως ταμπον στα μουτρα ρε Μιχαλακη;;;ααχχαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αντι να φας κανα χαλαζι,τρως ταμπον στα μουτρα ρε Μιχαλακη;;;ααχχαχχαχα

Αυτό ήταν η δεύτερη σκέψη μου Γιώργο ..😱 πάλι καλα που δεν ήταν κόκκινο εκεί να δεις σοκ χαχα. Πάντως όταν προσγειώθηκε στο χέρι μου έκανε πλατς. Τι να πεις!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.8 mm σε ένα 10λεπτο με τεταρτάκι μαξ το μεσημέρι........ είμαι πράγματι πολύ χαρούμενος που έπεσαν αυτά τα χιλιοστα... μια χαρούλα τα πήγαμε, μπορούσαμε και καλύτερα βέβαια αλλά μας τίμησε κι εμάς....... αυτό έχει σημασία και πάλι καλά.. λίγα αλλά καλά, μη το πούμε πουθενά....

Εδώ που είμαι όμως Πύργο τίποτα😪😁χαχαχ έπαιξα κι έχασα🤣 επιστρέφω όμως σε καμια βδομαδά!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό ήταν η δεύτερη σκέψη μου Γιώργο ..😱 πάλι καλα που δεν ήταν κόκκινο εκεί να δεις σοκ χαχα. Πάντως όταν προσγειώθηκε στο χέρι μου έκανε πλατς. Τι να πεις!

Αυτο αποδεικνυει ποσο αντικοινωνικα ζωα ειναι καποιοι..τελοσπαντων...καληνυχτα Μιχαλακη και λοιποι ξενυχτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αντι να φας κανα χαλαζι,τρως ταμπον στα μουτρα ρε Μιχαλακη;;;ααχχαχχαχα

Κλαιω...😂Μηπως ηταν καμια τρελοκαταιγιδου και εχει το ιδιο χομπι με μενα στο μπαλκονι..🙉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, freeze είπε:

Φίλε η καταιγίδα αυτή ήταν έπος .... Πήγαινα Ν.Φωκαια σήμερα και στο ύψος Σωζόπολης Τρίγλιας γυαλοκαθαριστηρες στο τέρμα και δεν προλάβαιναν και ορατότητα λίγα μέτρα .... Χαλάζι δεν είχε ...η τουλάχιστον δεν πέτυχα .... Από Μουδανιά και μετά άλλος κόσμος

Γενικα αρκετα καλη καταιγιδα διοτι με τοσο νερο που εριχνε νομιζα θα ειχε και χαλαζι... Η κακοκαιρια ομως εδω μας αφησε μονο 0,60μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...