Jump to content
[weathermaniac]

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε ήθελα ακόμα μια ευακριία πριν γύγω για τα Γιάννενα που είναι 10 του μήνα.. Η εποχή των θερμικών καταιγίδων πλησιάζει στο τέλος της, και εγώ όλο το καλοκαίρι δεν έφαγα ούτε μια καλή καταιγίδα.. Αντ αυτού τώρα που έλειπα από τα Γιάννενα έγινε εκεί ο χαμός... Δεν ξέρω καταδικασμένος είμαι στην μούφα. Να δεις που όταν π΄΄αω Γιάννενα θα γίνει χαμός στην Λάρισα... Δεν μπορώ κουράστηκα....

 

και σαν να μην φτάνει αυτό το βρωμοαικον, με το χειρότερο σενάριο χειροτερεύει και άλλο!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!! μας πως τα καταφέρνει το βρωμομοντέλο να βγάζει πάντα το χειρότερο δυνατό σενάριο!!!🤬😤

Φιλαράκι είσαι λίγο ατυχος είναι η αλήθεια...αλλά κάποια στιγμή θα γυρίσει και θα χαρεις τα καιρικά γεγονότα που επιθυμείς.

όσο για το αικον συμφωνω για το χειρότερο δυνατο σεναριο αν και όταν έχει κακο σεναριο βγαινει τελικά αλλά στα καλά σεναρια ξερει να τουμπάρει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Φιλαράκι είσαι λίγο ατυχος είναι η αλήθεια...αλλά κάποια στιγμή θα γυρίσει και θα χαρεις τα καιρικά γεγονότα που επιθυμείς.

όσο για το αικον συμφωνω για το χειρότερο δυνατο σεναριο αν και όταν έχει κακο σεναριο βγαινει τελικά αλλά στα καλά σεναρια ξερει να τουμπάρει...

Αυτό ακριβώς, νομίζω πως είναι το πιο πρηξομοντέλο που έχει δημιουργηθεί στην ιστορία. Τουλάχιστον για εμένα που τα κοιτάω σε βάθος, κάνει αυτό που λέμε Beating the odds αλλά για το κακό. ¨οσο για την καιρική τύχη, καλή καταιγίδα που έχω προσωπικά να φάω ακριβώς πάνω μου είναι 3/6/2017... Φυσικά υπήρχαν καταιγίδες που επηρέασαν την Λάρισα και έγινε χαμός, αλλά εγώ είχα εξεταστική στα Γιάννενα.. Και έλεγα α ο κορονωιος τουλάχιστον θα έχεις ως αποτέλεσμα να μην χάσω τις φετινές καταιγίδες στην Λάρισα, αλλά κοίτα να δεις που και ο βρωμοιός βούλεψε και αυτός καιρικά εναντίον μου.. Τέλος πάντων.. Κάποτε θα δω καλή καταιγίδα.. κάποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα ένα τέτοιο βήμα ο Τζιφός να κάνει και η κακοκαιρία θα γίνει πλήρης ηλιοφάνεια.. κρίμα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ακόμα ένα τέτοιο βήμα ο Τζιφός να κάνει και η κακοκαιρία θα γίνει πλήρης ηλιοφάνεια.. κρίμα ...

Η Μακεδονία είναι σε καλύτερη μοίρα;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kilkis1989 είπε:

Η Μακεδονία είναι σε καλύτερη μοίρα;;;

ελάχιστα δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σταματηστε τη γκρινια και θα ειστε καλυτερα..ολα στην ωρα τους

ο καιρος θα αλλαξει 20 σεπτεμβρη το αργοτερο και οι καυσωνες θα ειναι παρελθον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρή βελτίωση αλλά το αικον παραμένει αισχρό.. είναι ακόμα σαν το 00αρι του δεν παμε πουθενά έτσι.. να δούμε πόσο θα χειροτερεύσει ο τζιφος

 χειρότερος ο τζίφος, καλό το γαλλικό με βάση το που έχουμε φτάσει. μια μέρα κακοκαιρίας, αλλά χωρίς ιδιαίτερο Cape..

 

οριστικό τέλος από ούκμο.. ταφόπλακα τα 12αρια.. ταφόπλακα και οι ελπίδες μου.. υπομονή 1 χρόνο τώρα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτα βαρετά τα τρεξίματα, ζέστη και ηλιοφανεια όσο παει το μάτι. Τι κατάρα έχει πέσει τα τελευταία 4 χρόνια και δεν μπορεί να βγαλει τίποτα ενδιαφέρον ο Σεπτέμβρης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά καλύτερο το αικον, χειρότερος ο Τζιφός, σύγκλιση σε παρολίγον κακοκαιρία  .. 

πάντως τώρα που έκλεισε ο Αύγουστος, έχω να πω πως ήταν το πρώτο καιρικό θέμα που άνοιξα που επιτέλους πήγαν καλά τα πράγματα. Ναι δεν έκανε καλή καταιγίδα πάνω μου, αλλά είχαμε τις λίμνες μας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 12/8/2020 at 10:37 ΜΜ, Xionoflorina είπε:

Καλά αυτό έλειπε. Αν βλέπαμε 25 Αυγούστου 7μερο+ καύσωνα όπως κάνει αρχές Ιουλίου να το κλείναμε το μαγαζι

Αρχές Ιουλίου είναι σα μέσα Αυγούστου ενώ 25 Αυγούστου έχει την ίδια δυναμική με 25 Ιουνίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...